Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość drogie następne kobiety

swojego faceta, który ma eks żonę, mam pytanie

Polecane posty

Gość drogie następne kobiety

Czy wy kiedy przychodzi rocznica ślubu waszego faceta z jego byłą żoną (tak wiem, że niby rocznica już nieważna ale jednak czesto pozostaje ślub kościelny a cywilny jest tylko rozwiązany a więc wtedy jest jakby dalej aktualna) nie rozmyslacie o tym, nie jesteście ciekawe, czy on o tym mysli w tym dniu, czy wspomina albo coś. Albo kiedy przychodzi data urodzin jego byłej-nie byłej żony to jak przechodzicie ten dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123123123
Nic nas to nie obchodzi.Bylo i minelo.Mamy swoje daty i rocznice.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie tak.
moj facet jest ze mna, mnie kocha i ze mną świetuje kazdy kolejny dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia, kiedy jest rocznica jego ślubu z eks, nie wiem też o innych datach z jego przeszłości nigdy o tym nie wspominał, chyba, że może jak obydwoje jakoś zeszliśmy na ten temat ja swojej daty ślubu też nie pamiętam ani urodzin czy imienin eks mamy swoje życie i swoje daty/rocznice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
obawiam się, ze mężczyźni potrafią zapomnieć o rocznicy ślubu z obecną żoną, a co dopiero mówić o byłej żonie także nie liczyłabym na ich pamięć w takich kwestiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele
Czyżby aktualny mąż wspominał te wszystkie daty? Chyba biedak tęskni za tą eks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogie następne kobiety
on nie wspomina aleja owszem, nie potrafię o tym zapomnieć przecież to są ważne daty w jego życiu, data urodzin jego pierwszej najukochańszejkobiety i najważniejsza data na tamten okres czyli data najszczęśliwszego dnia w tamtym okresie życia czyli data jego ślubu z najukochańszą kobietą, jak można o tym zapomnieć, przecież denerwował się, stresował przed ślubem, pewnie huśtawka nastrojów, głupawka i te sprawy, przysięga itd. to są bardzo ważne sprawy, o tym nie można zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska miotła
Chyba masz z głową, idź do psychiatry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci nie pamiętają dat wbij sobie to do głowy, kobito! nie pamięta też daty urodzin swojej najukochańszej matki, często też swoich własnych jak sobie w notatniku nie zapisze, to nie pamięta żadnych dat no, może rocznik samochodu i kiedy go kupił i to też nie wiadomo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mojega faceta tez sa tylko wazne nasze daty, byla przestala go obchodzic, to i wazne daty zwiazane z nia takze. I tak powinno byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mojega faceta tez sa tylko wazne nasze daty, byla przestala go obchodzic, to i wazne daty zwiazane z nia takze. I tak powinno byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrobotka28
mnie eks mojego męża nie stresuje, nawet czasami spotykamy się w tym samym towarzystwie i kawę potrafimy spokojnie wypić i poplotkować o dupie Maryny nie byłam kochanką, a oni rozstali się bez wojny i bez zdrad, po prostu nie układało im się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem, wybryk natury i nie pamiętam swojej daty ślubu, chyba, że sie nad tym zastanowię tylko że się nad tym nie zastanawiam, bo nie mam potrzeby grzebania się w niezbyt milej, za to odległej, przeszłości nie jestem masochostką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez komentarza sory, ale nie będę z tobą polemizować za każdym razem, bo szkoda mi czasu chociaż chory wymaga uwagi, ale to zadanie rodziny i służby zdrowia a nie ludzi z kafeterii, także wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale polemizujesz z nią
nie jesteś konsekwentna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewo sorry ale czy możesz mi powiedzieć coś o sobie? nie rozumiem dlaczego całe kafe najeżdża na ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady nie całe, tylko to najbardziej mordziate osoby, którym pomogłam, dziękują mi osobiście i zupełnie mi to wystarcza i nie będę tu pisac o sobie elaboratów, bo to ani miejsce, ani potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękują Ci szczególnie żonaci
zdradzacze, którym pomogłaś się rozwieść i uciec od orzeczenia winy tak! Ci dziękują Ci i duszą i ciałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie, pustak czyli ewa już
przechodzi samą siebie. Zauważ ewo, ze nie toleruje ciebie duzo osob. Gdzie się człowiek nie obróci, tam jestes: czy to forum o małżeństwie, czy o pieluchach i karmieniu niemowląt, czy uprawie roślin okopowych, czy o czyszczeniu garów, czy o skrobankach. Nie ma jej tylko pod swoim nickiem na kochankach i zyciu po rozwodzie. Chociaż się zastanawiam, czy karolek to nie ona, ten sam styl i ta sama moralność gnidy. Nudzisz się? Nie masz swojego życia? Tak natretnej jak ty, a jedoczesnie tak pustej osoby nie znam. Myslę że wiele osób się z tym godzi. A co o ewie mozna powiedzieć: szuka żonatych facetów i "pomaga" im przy rozwodach, znaczy wskakuje takiemu do łóżka, żeby się przypadkiem nie rozmyślił. Ewa ma obsesję i stara się zaszkodzic każdemu, kogo napotka na swojej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow... kolejna, co mieszka pod moim materacem i wie wszystko lepiej ode mnie nawet... nie chce mi się z tobą gadać, żeby zacytowac klasyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66666666667
Co mnie obchodza daty z jego przeszlosci.On na 100%ich nie pamieta.Eksy to pomylki.Lepiej wykasowac z pamieci.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie rozumiem tylko czy ewa po prostu jest z kiedyś żonatym gościem czy wielokrotnie była z kimś żonatym bo to różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z rozwodnikiem i sama jestem rozwódką mieszka z nami jego syn, obecnie pełnoletni i moje 2 koty tytułem wyjaśnienia dla tych, co mnie nie śledzą tak zapalczywie, jak niektóre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pamiętasz Ewo33 jak
się chwaliłaś swoimi umiejętnościami pomagania zdradzaczom w sądach, by nie było orzeczenia winy? i przez rok sypiałaś ze swoją łajzą pisząc mu przy okazji pisma rozwodowe i inne duperele - już nie pamiętasz jak się tym chełpiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vsvsvs
To zależy od faceta. Mój źle wspomina, i rzadko swoje małżeństwo więc nie muszę się tym kłopotać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
oto informacje uzyskane przeze mnie( mimo bardzo niegrzecznej , bunczucznej i obrażającej innych z niewiadomego powodu- myślę że to kwestia poczucia wartości) o tajemniczej Ewie 33 1. Była zoną jak większosć. 2. pracuje w sądzie chyba w jakichś biurach 3. Mąż był niefajnym człowiekiem , podniósł na nią rekę 4. Wzięła walizkę, wyszła z domu tak, jak stała do koleżanki 5. Może nawet mąż ją zdradzał bo szybko się pocieszył z nową kobietą 6. Jakoś stanęła na nogi co nie jest łatwe dla każdej rozwalonej rozwodem kobiety 7. Pani Ewa pracując w sądzie poznała( a może przez net) mężczyznę który miał problemy rodzinne 8. Doradziła mu , jak ma kierowac sprawami by przyspieszyć rozwód. 9.Pan się rozwiódł i związał się z Panią Ewą co osbiście uważam za nieprofesjonalne bo ten facet to łatwy łup ale nie mnie oceniać jednak trzeba oddać Pani Ewie , że wyraża się pochlebnie o dzieciach swego partnera co jest na tym forum nieczęste. 10.Wiele osób nie lubi Pani Ewy ponieważ potrafi być bardzo niegrzeczna niegrzecznością bazarowej przekupki, wdaje się nie wiedzieć czemu w pyskówki. Taki jest obraz Pani Ewy jaki narysowała wg mnie oczywiście:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×