Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość volaaa

metoda Volla

Polecane posty

Gość SAMA PRAWDA CZYTAJ
witam wszystkich byłem dzis na tych badaniach. pani wykryla umnie tasiemca . borelioze i jakies wirusy i inne pasozyty w plucach i oczach.. teraz jestem chudy a jem bardzo duzo i dobrze sie odzywiam a miałem nawet anemie wiec tasiemiec i wirusy moga byc prawdziwe od jakiegos czasu mam problemy z oczami i to wykryli jesli chodzi o pluca pytala pani czy czasem pluje zulta flegma tak pluje i tez bola mnie stawy kolanowe brzuch i glowa dosc czesto.. moje objawy pokryły sie z jej wynikami . a dodam ze borelioze mialem 5 lat temu bralem antybiotyki moglem jej do konca nie wyleczyc wiec ktos tam pisał ze kazdemu przypisuja bolerioze u mnie ona naprawde moze byc.. lecz nie jestem pochopny i nie wydam kilkaset zł kiedy nie jestem do konca tego pewny mimo iz moje objawy pokrywaja sie w 100% z wynikami. umuwiłem wyzyte u normalnego lekarza i bd badał sie na tasiemca a przynajmniej bede zadał tego od mojego lekaza rodzinnego. badania i wyniki bede miał do kilku dni i zobaczymy czy mieli racje czy nie.. nie chwale tego badania ale tez nie potepiam. zrobie badania kalu i bd wiadomo czy tasiemiec jedna z ich diagnoz jest prawdziwa. do usłyszenia niebawem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Los Anonimos
Też miałem robione EAV i powiem tak... pic na wodę... a właśnie wodę i nie tylko... część z tych rzeczy była spójna porównując począwszy od różnych znachorów, poprzez dietetyków a kończywszy na oddziale chorób wewnętrznych w szpitalu. I teraz po tym wszystkim mogę potwierdzić jednoznacznie... wszyscy mają rację w jednym... nawyki żywieniowe. I tu zacząłem uparcie stosować się do kilku zasad: 1. Pić wodę mineralną niegazowaną min 1 butelkę 1.5l dziennie, nawet jak ci się nie chce to się zmusić. Woda oczyszcza organizm. 2. Jak coś jesz to jedz powoli, niepogryzione jedzenie gnije w żołądku, potem są powikłania typu wrzody, refluks, problemy z wątrobą jelitem, itp. 3. Co jeść? Byle nie FAST FOODY, są robione na starym oleju, mają najwięcej syfów aby były smaczne, pomijając nawet LDL Jeść rzeczy gotowane mięso, ziemniaki, ryż i inne kto co lubi, a jak już smażone to na oliwie z oliwek. Aha i jeszcze jedno UNIKAĆ białego pieczywa, tym bardziej z hipermarketów. Przeczytajcie sobie skład... gluten, emulgatory, barwniki karmelowe (w przypadku podrabianego pieczywa ciemnego np). Jeśli już ktoś musi jeść pieczywo (chociaż najlepiej wyrzucić go z diety... wiem że ciężko...) to razowe albo graham, najlepiej znaleźć gdzieś fajną piekarnię gdzie pieką po "domowemu" jak to się mówi... na normalnym zakwasie. Chleb wtedy jest ciężki, trochę twardy (nawet jako świeży - to jego zaleta) i nie ma prawa spleśnieć np po 2 tygodniach. 4. I najważniejsze - odłożyć cukier. Choć nie wiem jakby był smaczny to trzeba sobie wmówić że jest to zabójstwo dla organizmu. Bo tak jest. Od razu fermentuje w żołądku... A powiem jeszcze kilka słów o mnie tak w ogóle. Leczyłem się u różnych lekarzy, przy tym masa USG, RTG, TK i MR i jeżeli ktoś np ma stłuszczoną wątrobę, powiększoną o kilka/kilkanaście cm, problem z jelitami, nadwagę/otyłość, wysoki cukier/cukrzycę, nadciśnienie, itp. To właśnie to co napisałem powyżej to jest sposób aby się tego dziadostwa pozbyć. Stosuję się tej "diety" już od roku. Schudłem 8 kg (jeszcze 12) bo to nie chudnięcie na akord, nie czuję się głodny ale czuję się lepiej. Wątroba się zmniejszyła, cukier się unormował. Pewnie jakiś admin obetnie to co napisałem, albo usunie (bo pewnie duże koncerny czerpania pieniędzy z biednych poszkodowanych ludzi nie zarobią :) ) ale cóż spróbować warto :) Jak nie usunie to chwała mu za to ;) I jeszcze jedno... Obejrzyjcie sobie koniecznie to: www (kropka) youtube (kropka) com/watch?v=jLN0JI_9jXk Większość rad stosowałem od niego. Pomijając tą całą historyjkę w 3 części to ogółem całkiem dobrze mówi. I mogę potwierdzić że większość dietetyków np z NFZ powie to samo co on. Każdy o tym mówi. Ale nie działa. Czas zadziałać, póki nie jest za późno. Pozdrawiam wszystkich co próbują :) PS. Sorki za OT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Los Anonimos .. co do punktów 2 i reszta zgadzam się z Tobą w 100%. Co do punktu nr 1 to radzę uważać. Nie pije się wody na umór tak żeby uszami wyszła. I to KAŻDY normalny lekarz Ci powie. Pije się tyle ile organizm wymaga, a płyny są nie tylko bezpośrednio w napojach ale i w tym co spożywasz stałego. Organizm NIE OCZYSZCZA się przez wodę ale przez WSZYSTKO co jesz i pijesz. Jeżeli je się byle co i byle jak to właśnie to dostarcza się organizmowi. Picie i jedzenie odpowiednich rzeczy w odpowiedni sposób i ilości reguluje organizm i go oczyszcza. A picie wody "nawet jak ci się nie chce to się zmusić" jest bardzo szkodliwe dla organizmu - zwłaszcza nerek ! Ciało to nie jest hydropompa żeby ją wodą zalewać. Nerki mają swoją pojemność produkcyjno-filtracyjną i zmuszanie ich do nadmiarowej pracy po prostu je niszczy. Nerek nie naprawisz ani lekami ani czarami. Jeżeli padną to konsekwentnie. Punkty od 2 do końca, których konsekwentnie się trzymasz, pokrywają się z odżywianiem 5P, które stosuję (15kg w ciągu roku mniej - a je się WSZYSTKO). Ale z piciem (nie tylko wody) ponad siły organizmu - radzę uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMA PRAWDA CZYTAJ
no i witam was onownie wiec poroblem wszystkie badania nawet kilka razy i nic mi nie jest ;d;d jestem zdrow jak ryba wszystko w normie zero tasiemca wiec jak widac tylko naciagaja ludzi niestety nie dajcie sie oszukac!!!!!!!!! a ich metody i dieta same w sobie jest zdrowe wiec oni wam nic nie pomagaja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A komu sie maja dac naciagac ludzie???przeciez nie naciagnie Cie ten to naciagnie inny,nie ma to tamto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale lakarzy nie pytaj o takie rzeczy,przeciez Ci nie powie,tak idz tam a do mnie nie przychodz,Lekarz tu jest ostatnia osoba która o takie rzeczy się pyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SAMA PRAWDA CZYTAJ,a prawda jest jak dupa,kazdy ma swoja,nikt nie zyje w bezwzglednej prawdzie,tylko swojej,przepuszczonej przez swój wlasny filtr percepcyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzionaona
witam, umówiłam się na wizytę i to badanie do Lublina ale zrezygnuję po waszych wypowiedziach :-( nie wiem gdzie szukać pomocy, miałam nadzieję ze to badanie mi pomoże ale nie będę ryzykować. Może zmiana diety mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annonimus
Ja również umówiłam się na badanie miałam iść jutro, ale rezygnuję od miesiąca stosuję diety Tombaka oczywiście zero cukru, glutenu i nabiału z wyjątkiem miodu i kefiru. Jem ostropest, ocet winny, siemie lniane i aloes, oczywiście czosnek i cytrynę, czy ,pomoże to się okaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbar555
Jak to nie wiesz gdzie szukać pomocy....Podobno lekarze pomagaja..chacha Powiem wam tyle gdyby nie badania Volla to dawno bym się przekręciła na drugi świat ..Czy nie widzicie że chodzicie od lekarza do lekarza i żaden nie wie co wam jest i gdzie przyczyna złego samopoczucia... Jak ktos wierzy w farmacje to niech dalej się truje chemią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczyszczając organizm z pasożytów , grzybów , bakterii i wirusów ,pozbędziesz się alergii. Tak było w moim przypadku, a wszystko zawdzięczam badaniom metodą Volla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akneisa
Pierwszy raz w życiu wypowiadam się na forum, ale jestem po dzisiejszych badaniach z groupona w Medica Volla w Gdyni . Pierwsze negatywne wrażenie to miejsce - nie profesjonalny gabinet lekarski tylko zwykłe mieszkanko, drugie to pan "doktor" , który podczas badania co chwilę zerkał na mój biust ( dla wyjaśnienia to miałam nieprzeźroczystą bluzkę pod szyję z długim rękawem). Na biurku stoi laptop, małe urządzonko zapewne aparat Volla , do jednej ręki dostaję metalowy walec , a na drugiej dłoni pan wykonuje pomiary wciskając mi niemiłosiernie mocno metalowy jakby mini długopis połączony kabelkiem do aparatu. Podczas tego aparacik wydaje przeciągłe dźwięki ( ja też ,bo dziurki w dłoniach mam jeszcze po kilku godzinach ) a pan coś tam klika ciagle na komputerze. Na wydruku wyszło mi 27 pozycji ; ognisko zakaźne w obiegu czynnościowym nerek, oz nerki,oz torebki stawowe, gluten, infekcja wirusowa, kamienie nerkowe, kamienie jelitowe, kazeina, kwasica, obciążenie chłonki, obciążenie lekami, trichomonas vaginalis, trichomonas hominis, herpes simplex virus type 1HSV1 oraz type 2 2HSV2, lymfocryptovirus 4 Epstein-Barr virus (EBV), influenzaviruses C, pitysporum ovale, candida, tętnice wieńcowe, układ przewodzący serca,tętnice, tkanka łączna, gruczoł tarczowy, niedoczynność gruczołu tarczowego . UFF... mam 42 lata ale chyba długo nie pożyję ?! Wyleczenie mnie z wirusów i innych wymienionych paskudztw (oprócz choròb serca) wyceniono na ... 1400 zł !!! Z wymienionych rzeczy na długiej liście mam wirusa opryszczki , inne będę sprawdzać , a na moje pytanie o badania związane z sercem, które potwierdzą te "usterki" pan powiedział , że to jeszcze na badaniach nie wyjdzie ... I tyle na ten temat .... I jeszcze na zakończenie , kiedy dostałam wytyczne dotyczące odżywiania - jedzenie bez nabiału i glutenu powiedziałam ,że to i tak mi się przyda , bo mam parę kilo do zrzucenia ( robiłam badanie i mam przekroczone właściwe BMI) pan powiedział patrząc na mòj wspomniany już biust że wyglądam świetnie, a za chude to nie dobrze ... Cokolwiek miał na myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metoda Volla to takie placebo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Gościa z 2013-12-05 22:32:10 Proszę: lek. med. Jadwiga Kempisty autorka książki "Leczenie żywieniem" kontakt w godzinach od 14 00 - 18 00 od poniedziałku do piątku tel: 784 18 66 18 info@leczeniezywieni em.pl Leczę się żywieniem od września. Efekty leczenia opisuję w topiku Olej rycynowy. Mój problem najbardziej utrudniający mi życie to totalna nadwrażliwość chemiczna po ALA i alergia na wszystko również na jedzenie. Od września od kiedy stosuję zalecenia pani doktor co raz to nowe produkty włączam do jedzenia. Np. po ALA po pomidorze się wcześniej dusiłam teraz mogę wypić 3 szklanki gorącego domowego soku wg dr Kępisty. Przez te metale (po ALA) w ogóle nie mogę jeść ziemniaków ani innych warzyw korzeniowych ale mogę pić z nich soki, więc codziennie wypijam szklanicę soku wielosmakowego z marchewki, pietruszki, selera, buraka, koperku i z zielonej pietruszki i nareszcie ma z czego mi się budować krew Poza tym piję jogurty domowe z bakterii sprowadzanych przez dr Kempiste z niemiec i widzę efekty. Wcześniej nie mogłam czuć zapachu gotowanego kalafiora, brokułu bo się dusiłam a dziś już zjadam ze smakiem i kalafior i brokuły. Nie jestem jeszcze wyleczona do końca ale widzę ogromną poprawę. Poza tym teraz codziennie zjadam górę kiełków lucerny a zaczynałam od jednego kiełka bo dusiło mnie nawet po jednym. Lucerna b.dobrze odbudowuje układ pokarmowy. I widzę po sobie jak działa. Piję sok rano z cytryn 15min przed śniadaniem. Ale z sokowirówki i z białą grubą skórką bo w niej są uszczelniacze komórek. Nieszczelne komórki = alergia. Powolutku opuszcza mnie nadwrażliwość na jedzenie. Bez żadnych leków i jakichkolwiek suplementów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawi mnie ta metoda. nie jestem za ani przeciw :) co do alergii wiele lat sie leczylem. no moze kilka dokładniej. na kasę chorych w tamtych czasach jeszcze ;) pani alergolog bardzo dobra. odczuliła mnie na kilka rzeczy. znała się na rzeczy i powiedziała kiedyś że testy to tylko dają obraz pi razy drzwi że tak to ujmę bo wiele razy są przypadki że żaden test nie wykrywa alergii (czy to skórne testy czy płatkowe itd) a człowiek ma alergie bo widać ewidentnie jej objawy i zanikają przy leczeniu i na odwrót... często testy wykazują alergie a człowiek nie ma ani 1 objawu... także to czy ta metoda volla jest tu lepsza czy gorsza od tradycyjnych lekarskich metod to radzę się nie wypowiadać jak ktoś nie zna obu tematów dobrze :) ja z alergiami mam do czynienia od lat 90 tych. siebie wyleczyłem, czasem krótkie nawroty są. ale od lat siostrzeniec się leczy więc prawie 20 lat mam styczność z alergologami pulmunologami itd. medycyna tradycyjna raczkuje w tym temacie mimo 20 lat upływu czasu odkąd ja zacząłem się leczyć i nadal stąpa po omacku :-/ volla nie volla metoday nie ważne. nikt na pewno w tej kwestii nie odpowie na wszystki pytania. pewnie sa jakies naturalne metody skuteczne i pewne na bank ale znowóż ich nie da się udowodnić jeszcze długo naukowo... kwestia wiec wyboru czy ktos zdecyduje sie testowac dana metode czy nie. podejrzewam ze sa osoby ktore kompetentniej stosuja volla do diagnozy a sa tez (jak w kazdej branży zreszta) tacy ktorzy traktuja to zarobkowo czy wprost - naciągają. przypominajac sobie swojego lekarza ktory ukatrupil kilka staruszek lekami - tylko kilka mozna by mu udowodnic jakby sie ktos odważył... to sam nie wiem czy wolalbym jego czy volla hehe :) w kazdym razie od volla L4 nie dostanę i to poki co jedyna przewaga medycyny tradycyjnej od naturalnej w moich oczach bo w kwestii zdrowia to nie wierze wiekszosci lekarzom ani metodom. niestety przekonalem sie na wlasnej skorze i nie tylko ze badania kału krwi testy itd daja taka sama gównianą pewność jak i cała reszta metod. nie mozna wierzyc nikomu. czy to szeptucha czy pan doktorrro to uczą się od innych którzy byc moze powtarzaja błędy innych bo zarowno i w medycynie jak i znachorstwie co rusz słychac o nowych wielkich odkryciach ktore obalaja dotychczasowe metody leczenia... sic!!! no ale leczyc sie trzeba. znaczy testować na sobie rozne metody bym to tak nazwał :( życzę wszystkim wiecej zdrowia i mniej nerw. czasem lepiej sluchac swojego organizmu niz lekarzy czy napisanego czarno na białym wyniku... do oszukiwanych - nie pieprzyć po forach tylko do prokuratury pisać - obecnie można doniesienia składać prze net więc bardziej efektywne było by napisanie zgłoszenia i zamknięcie paru oszukańczych pseudo klinik niż sianie zamętu na forach. moja znajoma wysłała zwykły mail wręcz a nie przez ich formularz i prokuratura sama odpisała i po uzupełnieniu dowodów wszczęła dochodzenia więc wiem co piszę. powodzenia w walce. no niestety z wiatrakami ale zawsze to kilku osobom zaoszczedzi zdrowia/kasy/czasu/nadziei... zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alergia to zapchanie organizmu toksynami,trzeba oczyscic organizm,polecam Body detox Spa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminka1234
Dobrze ze weszłam na to forum...zmarnowalabym tylko kase...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad wiesz ze zmarnowałabys kase???Ile juz kasy zmarnowałas chodzac po lekarzach i aptekach,ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka niebieska
Metoda Volla to zwykłe oszustwo. Byłam w Katowicach. Zapłaciłam 140zł. Wynik "badania" i opis "badania" napisałam w lipcu na kafeterii w wątku pn.Olej rycynowy w rozmowie z Jamawą. Mój mail: oli_niebieska@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiedomo czy oszustwo,musiałbym sie dopiero temu przyjzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminka1234
Wystarczy poczytać kilka obiektywnych opinii ludzi którzy mają te badania za sobą. .. ja już nie mam złudzeń. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toncio
SAMA PRAWDA, CZYTAJ, zastanawiam się po co poszedłeś na badanie dr Volla skoro jesteś "zdrów jak ryba"? Myślę, że nie do końca czujesz się tak dobrze. Odpisuję Tobie, bo uwierzyłeś badaniom laboratoryjnym ale musisz jeszcze wiedzieć, że wykrywalność w kale wszelkich pasożytów wynosi około 20%, a we krwi od 55% do 60% w przypadku bardzo zaawansowanej ilośc*****ożytów. Myślę, że Twoja radość jest przedwczesna. Przeanalizuj swoje samopoczucie / jesz dużo a jesteś chudy, i miałeś anemię/ nic Ci to nie mówi? Nie koniecznie musisz korzystać z propozycji leczenia za 1400 zł. ale badań nie lekceważ, o ile się orientuję badanie takie to fizyka kwantowa, radzę rozwinąć swoją wiedzę na ten temat przed zlekceważeniem tych badań. Sprawdź dogłębnie co to jest rezonans i biorezonans. Wiatru nie widzisz a wieje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widze wiatr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk2002
Witam, czy jest osoba ktora zrobila np 3badania ta metoda jednego dnia w kilku miastach i w kazdym miala taki sam wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co tyle badan robić???jedno Ci nie wystarczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, robiłam dwa badania jednego dnia z czystej ciekawości. W jednym i drugim to samo. Nie mogłam uwierzyć ,że mam tasiemca. Zrobiłam jeszcze badanie w laboratorium i nic nie wyszło .Postanowiłam jednak przeprowadzić kurację na robala i był. Widziałam na własne oczy . Czuję się zdecydowanie lepiej i na pewno będę robiła tą metodą badania profilaktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racjonał
Opamiętajcie się! Wy, drodzy panikarze, i wy, niedrodzy naciągacze i manipulanci. Wystarczy popatrzeć na wyniki z gógla. Trzy strony reklam i bredni. Zamiast badań - odżywianie, zamiast kliniki - ruch. Przestać palić, nadużywać alkoholu, cukru, glutenu, nie jeść śmieci... Czy to takie trudne? Lepiej liczyć na cuda, tabletki, i? W większości przypadków, z czasem, wiele przypadłości minie. A lekarz, czasem się przydaje, póki nie każe biec do apteki po reklamówkę leków. Tylko tyle i aż tyle. Zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie:) ja bylam wczoraj na tescie obciazenia organizmu.. W Revitum.wizyta kosztowala 140 zl po tym tescie uslyszamam co mi jest,wykryla tyle tego ze nie dowiezalam...nastepnie powiadomila mnie co powinnam jesc i czego unikac.bylo by wszystko ok gdyby podejzanie nie zaczela mnie wypytywac gdzie pracuje i ile zarabiam.. Po tych pytaniach zaczela wypisywac niby leki np: Pau D`arco,yucca,chlorella i jeszcze inne..na koncu powiedziala mi wprost ze te leki moge kupic tyylko u nich poniewaz tylko oni posiadaja je z natralnych skladnikow no i nareszcie doczekalam sie ceny ktora wypowiedziala a mianowicie 510 zl.malo tego ta ala specjalistka powiedziala ze te leki starcza mi tylko na miesiac,a po miesiacu wyznaczyla mi nastepna wizyte i tym razem 120zl i oczywiscie kolejny zkup lekow za 510 zl.dzisiaj z 7 razy dzwonili czy potwierdzam zakup tych produktow.oczywiscie odmowilam poniewz znalazlam w paru aptekach te same leki ktore wynosza ok.210 zl takim oto sposobem chcieli mnie oskubac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelkrak
Niedawno byłem razem z dziewczynom na badaniu tą metodą w Krakowie na Hucie. Bardzo "profesjonalne" było to, że na badaniu byliśmy razem w gabinecie. Z tych rzeczy co wyszły na badaniu wynika, że moja partnerka sypia z tabunem facetów (żeby brzydko nie pisać) albo ja mam jakiś harem. A fakt jest taki że jesteśmy razem już kilka lat razem więc chyba o reszcie nie muszę pisać. Ponad to zaproponowana terapia to koszt kilkuset stówek. W sumie od dwóch osób przeszło 3 tysiące złotych. Po prostu jakiś cudowny sposób za pomocą urządzenia które można kupić za bagatela tylko 5 tysięcy. Sprawdzałem to na ich stronie. Żadne z tych urządzeń nie ma certyfikatów bezpieczeństwa!!! Ponoć sami je produkują ale gdzie? Po badaniu rozmawiałem również z szefem Instytutu. Nigdy w życiu nie spotkałem większego oszusta. Twierdził, że przez pocałunki zaraziłem się krętkiem boreli. Ludzie omijajcie to miejsce z daleka. Facet bije na tym niezłą kasę, Sam się dziwie, że jeszcze nikt nie zrobił z tym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtam wszystkich zainteresowanych,bylam dzis na badaniach metoda Volla w Gdni.Zgadzam sie z Agneisa.Szkoda tracic czas i pieniadze.Widzialam tylko starszych ludzi ktorzy sie tam lecza.Pan doktor szybko wykonal badanie i nic nie wykryl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×