Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość volaaa

metoda Volla

Polecane posty

Gość gość
Witam byłam dzisiaj na Księcia Józefa 81 , korzystałam z diagnostyki metodą dr Volla które prowadziła p. Wiesława w czasie dniagnostyki, kolejno potwierdzały się moje probleny zdrowotne . ku mojemu zaskoczeniu wyszła jeszcze nowośc z moim jelitem w czasie dniagnostyki była możliwośc doboru suplementu odpowiedniego dla mojego organizmu ,który ma rozwiązać problem . Mam pojawić się na kontrolnym badaniu za miesiąc które stwierdzi czy wyniki się poprawiły. Koleżanka mi mówiła że jak będe wykonywać tą diagnostykę w Krakowie zapłacę 300 zł., a ja zapłąciłąm w Beauty & Health tylko 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, ja tez miałam takie badanie i zalezy od tego, kto to robi i jak długo jest na rynku. czesto robia to osoby bez doswiadczenia po krótkim przeszkoleniu. w krakowie od wielu lat robi to p. robert szopa. dostałam numer do niego pocztą pantoflową. uwazam ze robi to rzetelnie. oprócz badania mozna skorzystac z terapii biorezonansem. u mnie były bardzo dobre efekty, chociaz niedowierzałam ze to wszystko moge miec. wiele nawyków żywieniowych trzeba skorygowac, ale efekt był. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściema że aż szkoda pisać.Byłam na takim darmowym badaniu i wyszło mi że mam całą masę różnych bakterii wirusów i innych podobnych w sobie.A co ciekawe jestem alergikiem od 25ciu lat uczulonym na pyłki pokarmy kontaktowe...A tu wyszło "brak tła alergicznego".I w tym momencie parsknęłam panu konsultantowi śmiechem.Wogóle zostałam zaproszona telefonicznie,średnia wieku na spotkaniu 70+ i sprzedają aparaciki po 4400 co uzdrowią wszystkie te choroby co wykryli.Jako jedna z młodszych widziałam jak pani co badała klikała w kratki i zaznaczała choroby tym biednym staruszkom i potem drukowała.Oszuści trzepią kasę jak się patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludziska kochane! Jak piszecie, że to ściema bo byliście i nic się nie potwierdziło itd. to proszę piszcie dokładnie gdzie byliście nazwę i adres "firmy", napiszcie czy konsultant z wami gadał czy też jakiś lekarz z dyplomem? I sądzę, że spora część tych tutaj "komentarzy" jest reklamą! Pozdrawiam - dietykon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowni Państwo, z ciekawości sprawdziłem jeden wątek tematu czyli odznaczenie dr. Volla medalem Gufalanda. Nigdzie nie znalazłem informacji z potwierdzeniem jego istnienia, być może ustanowił go i przyznał sam sobie dr. Voll. Powyższy fakt może stanowić przyczynek do wiedzy o wiarygodności firm oferujących badania i leczenie metodą dr. Volla. Wnioski do wyciągnięcia pozostawiam Państwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo osob na forum wypowiada sie na temat tasiemca. Osoba ktora ma tasiemca po 3 miesiacach od zakazenia bedzie o tym wiedzala poniewaz po tym czasie zaczyna on odrzucac dojzale czlony. Takie male ok centymetrowe biale robaczki ktore mozna zobaczyc w kale lub w majtkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kolejny przekręt na chorych tylko znacznie bardziej "nowoczesny". Juz nikt nie rozlewa nalewek i nie kręci maści w garnku w jakimś brudnym pokoiku ale podpina "baranki" do kompa i drukuje mu piękne kolorowe grafy...pokazujac co w nas siedzi. We wszystkich to samo, a niektórzy maja dodatkowe bonysy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie to zwykli oszuści ja też zrobiłam u nich badania i z nich wyszło że już nie powinnam żyć tak się zdenerwowałam że poszłam do rodzinnego z tymi wynikami dała mi pani doktór skierowania na różne badania i prześwietlenia i wszystko ze mną jest ok. dlatego błagam was nie róbcie u nich żadnych testów i badań bo szkoda pieniędzy i NERWÓW ja dzięki Bogu jestem zdrowa a oni ze mnie zrobili już trupa!!niech ich diabli wezmą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr 45
ja tez bylem na takim spotkaniu i muszę przyznać, że jestem bardzo mile zaskoczony. Leczę się tzn . szukam przyczyny swojego złego samopoczucia po klinikach w całej Polsce. Według medycyny klasycznej jestem zdowym człowiekiem. Po badaniu metodą Volla okazało się , że mam boreliozę, której nie potwierdziło żadne badanie kliniczne. To jest dowód dla niedowiarków, że zawsze warto szukać, nawet w medycynie niekonwencjonalnej aby móc czuć sie lepiej. Stosowałem terapię biorezonansową pół roku, nie ma ślazu borelli a ja czuję że wróciła mi chęć do życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ostatnią sobotę takie badanie robili w Oławie. Zadzwoniła do mnie ciocia, że ją i jej męża 'wylosowali' na bezpłatne badanie robione przez lekarzy , ze to w ramach nfz. potem z płaczem zadzwoniła, że są bardzo chorzy oni i ich 21 letnia córka i mamy koniecznie przyjechać bo robią za darmo więc my w auto na złamanie karku i ...... "Badanie" było robione w restauracji, śmierdzącej startym olejem, wystrój z prl, pare krzesełek, prezenter w koszuli i garniturze, oraz rzutnik i komputer. Acha, zapaliło mi się pierwsze światełko ostrzegawcze. Potem seria filmików sprzed kilkunastu lat, produkcji rosyjskiej o robakach, glisdach, tasiemcach. ufff ciągle to samo, pranie mózgu film po filmie a wszyscy wpatrują się jak urzeczeni. Prezenter zadaje pytania ludzie (kobiety, 40 - 50+) kiwają głowami. Facet robi badanie. Zakłada na bose stopy metalowe płytki następnie płytkę taką zaczepia na czoło. Potem prosi kolejną osobę, koniecznie z dowodem osobistym, bez tego nie wykonają badania. Następnie przebadaną osobę proszą z dowodem osobistym . pokazują taaaaaką listę chorób (cytuję ciocię: jakim cudem ja jeszcze żyję? jestem trupem!!!) podsuwają gotową do podpisania umowę na sprzęt do usuwania robaków w ciele i sprzęt rehabilitacyjny. Cena: 48 rat (4 lata) po 140 zł. Razem 6 720 zł. Do tego etapu nie dotrwałam. Razem z mama uciekłyśmy aż się kurzyło. Od cioci, która sprzęt kupiła (heh, o naiwności...) dowiedzialąm się, że co jakiś czas będą ją wzywać na badania kontrolne. O rozwoju sytuacji będę powiadamiać na bieżąco. Nie wiem, czy badanie jest wiarygodne, jedno jest pewne. Cena 6 720 zł jest strasznie wygórowaną ceną. Ten sprzęt na allegro znalazłam za 2 tys zł. Moja wstępna opinia jest taka, ze jest to pranie mózgu i oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PL121212
Co chwila dostaję maila, że została dodana nowa wypowiedź. Polecam zapoznać się z wpisami z pierwszych stron, bo jak widać ostatnio nawet ludzie nie potrafią podszywać się pod swoich wielce ''zadowolonych'' klientów, tylko jadą równo z danymi swoich ''lecznic''. "Lecznic", bo to sami naciągacze. W zeszłym roku się leczyłam w Łodzi. Pojechałam na spotkanie, bo wszystkie inne metody zawiodły. Osoba siedząca za biurkiem sztuczna do granic możliwości. Gadała bez przerwy, wychwalała się, ośmieszała lekarzy, którzy mnie próbowali wyleczyć... Po tym ich leczeniu do tej pory nie podjęłam stałej pracy, bo nie mogę dać sobie rady z nerwicą, IBS i chorobą płuc. Na badaniu nasłuchałam się tego, co i inni klienci (czyli grzybica, pasożyty...). Zapłaciłam ok. 500zł, stosowałam się do zaleceń. W styczniu 2015 powinnam być zdrowa. Napisałam oskarżenie do firmy, to wykręcili się, że te tabletki ich to były suplementy, a nie coś, co mnie miało wyleczyć. Podczas badania był przy mnie świadek i wyraźnie padło od tej niby specjalistki "Tak, po tej 2 miesięcznej kuracji będę zdrowa, objawy miną. Będę mogła normalnie funkcjonować." Normalnie funkcjonować gdzie??! Dlaczego ci naciągacze bezczelnie wciskają ludziom listę z chorobami, które nie istnieją w ich organizmie??! Wszystkie badania powtórzyłam po raz 2 ponownie u lekarza. Przed Revitum miałam tylko podstawowe badania z laboratorium, powtarzane co rok/półtora. Ani śladu pasożytów, grzybów, Candida na płucach... Lekarz ich wyśmiał i nie chciał patrzeć na ten papierek. Gdzie to się podziało? A pracy jak nie było, tak nie ma, bo co bardziej stresującą mam sytuację, to nie jestem w stanie na nogach się utrzymać. Po nocach się budzę po parę razy, tak jak i wcześniej, bo muszę zjeść. Mam sporą niedowagę, ale jak się okazało NIE dlatego, że mam grzyby i pasożyty, tylko dlatego, że mam przyspieszony metabolizm i dodatkowo nerwy wpływają u mnie na ciągły głód, skurcze i wszelkie objawy IBS. Firma ta odpisała, że mogę ich zgłosić do sądu.. I na to czekam, więc, jeśli są tu jeszcze jacyś PRAWDZIWI KLIENCI na tej stronie, którzy zostali przez nich wyprowadzeni w pole, to proszę o wiadomość na stronie. Ja tego tak nie zostawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz 24l
ten test to pol prawda bo poprawnosc diagnozy uzyskuja zadajac sobie pytania pomocnicze przy badaniu. Metoda polega na tym iż w uproszczeniu człowieka podłącza sie w obieg elektryczny ( mniejszy niz by zasilic ten obieg baterią paluszkiem AAA) wiec cena każda jaka bedzie zaproponowana jest zdzierstwem tak jak cena wódki ( bo litr spirytusu kosztuje gorzelnie ok 1,50 uśredniając) Mechanizm badania bada zaburzenia w potencjale blon komórki i okresla wiec lokalizacje problemu. I tu pytania pomocnicze zadawane lub wstępny wywiad jest kluczowy moim zdaniem u tych "specjalistów" bo gdy podadzą nam kilka najczestyszych u ludzi schorzen (zakażeń toksyn robali chorób itp.) Bo mało kto pewnie w tym badaniu usłyszał ze ma założmy tasiemca i tylko tasiemca. Dodanie do tego kilku innych najczesciej kompletnie odmiennych etiologicznie przyczyn dajacych zgrubnie podobne objawy zlokalizowane w danym obszarze ciała. Jest to metoda zbyt ogolna by podejmowac jakiekolwiek decyzje o leczeniu! W oparcu o to badanie wybranie odpowiedniej metody diagnostycznej która potwierdzi lub odrzuci "wynik" tego badania. To bardzo dobra metoda pomocy nie zaś tak jak to prezentuja bezinwazyjna alternatywa dla diagnozy lekarskiej i labolatoryjnej. Medycyna naturalna to nie leczenie a wykorzystywanie prozdrowotnych wlasciwosci roślin trybu życia i wyrabianie odruchów pawłowa w oparciu o sile (auto)sugestii. Medycyna naturalna leczy nieliczne przypadki których nie mogą wyleczyc lekarze konwencjonalnie. Ale owo leczenie to poprostu szukanie rozwiązania tam gdzie sie go powinno szukać czyli w naturze. Wezmy głupi przykład gdy lekarz przepisze nam antybiotyk założmy penicyline to czy bedziemy sie nad tym zastanawiac czy moze zastosujemy medycyne naturalna i bedziemy jeść spleśniale rzeczy, ponieważ naturalnie penicylina znajduje sie w grzybach Penicillium czyli popularnej pleśni? Nawet najbardziej fanatyczny wyznawca medycyny naturalnej i przeciwnik wspolczesnej medycyny tego nie zrobi, bo wie ze umrze od zatrucia mykotoksynami z plesni których nie da sie ani zbytniu usunąć z organizmu ani naprawić szkód wyrządzonych przez nie. I to nie dotyczy sie tylko zdrowia człowieka,bo idąc za ciosem mykotoksyn przemyślmy sobie to czym się żywimy. Wiekszosc z nas żywność ekologiczną czyli naturalna czesto kupowana od samego rolnika bez chemikaliów itd. uważamy za najzdrowsza i bezpieczna co może byc dla nas zabójcze. Bo nie jest ona prawie wogole badana przed wprowadzeniem do obrotu a juz na pewno nie na obecnosc mykotoksyn naturalnie towarzyszacym niektorym grzybom strzępkowym naturalnie wystepujacym w glebie, wiec negatywnie juz brzmiące słowo konserwant wiekszosc uwaza za sztuczny dodatek chemiczny pakowany do jedzenia przez producentów z checi ich zysku na nas czy dorobienia się bo to ze producent robi to dla potrzeby zwiekszenia bezpieczenstwa żywności i ochrony naszego zdrowia wiekszosc zaneguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I taka moja porada jesli naprawde chcemy cos uznac za wiarygodne w interneci w sensie jakis artykul to musi on miec źrodlo informacji podane na dole tak jak odnosniki na wikipedii. Bez tego wszystko co sie przeczyta moze byc prawda ale nie musi albo najgorsze gdy przedstawi sie tylko czesc prawdy wybrana z kontekstu lub pojedynczych przypadkow dobrana tylko po to by potwierdzic propagowaną idee. Gdy autor podaje na co sie powoluje mozemy to sprawdzic wiarygodniosc a gdy tego nie robi to zapewne nie z lenistwa tylko umyślnie probuje nagiac fakty umyslnie manipulowac zasłaniając sie pseudonaukowymi sloganami i forma tego co przedstawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz 24l
Najskuteczniejsze lekarstwo kazdej ALTERNATYWY mozliwosci dla czlowieka i cieżkiej sytuacji życiowej zdrowotnej etc. jest to że gdy specjalista rozklada ręce bo nie moze juz nic, ludzie dajacy nam jaka kolwiek alternatywe daja nam nadzieje motywacje chec walki czasem zmieniaja tylko nastawienie na myslenie ze bedzie dobrze i to jest złote lekarstwo które u wielu juz dokonało cudów i to tych prawdziwych cudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie róbcie badań , ani nie korzystajcie z pseudo " Kliniki Volla " w Krakowie . Jacek Rybak jak i prezes tej szopki to zwykli oszuści i wyłudzacze , wizjonerzy , którzy powiedzą wam ze zostało wam już kilka dni jeśli nie podejmiecie sie leczenia w ich FIRMIE . Z kilku spółek wyłudzili już pieniądze . NIE POLECAM STRATA CZASU I PIENIĘDZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzuć sobie okiem tutaj vitanea.eu . To zespół specjalistów, którzy specjalizują się w diagnozowaniu różnego rodzaju chorób. Wielu ludziom naprawdę pomogli. Poczytaj sobie pozytywne opinie zadowolonych pacjentów. To chyba mówi samo za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BEZPŁATNE KOMPLEKSOWE BADANIA ORGANIZMU 3D - dla seniorów, kobiet, dzieci i młodzieży 6-18 lat. Rejestracja www.medicavolla.eu BEZPŁATNA REHABILITACJA: magnetoterapia, Platforma VIBRAMAGIC - dla seniorów, dzieci i młodzieży 6-18 lat. Rejestracja www.medicavolla.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dswww
W dzisiejszych czasach ciężko uchronić się przed chorobami cywilizacyjnymi. Dlatego tak ważna jest skuteczna diagnoza i profilaktyka. Dzięki temu można sobie pomóc. Taką pomoc oferują gabinety Noma Medica Volla (www.medicavolla.eu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddfeee
Opłaca się umówić na diagnostykę do Medica Volla, używają najnowocześniejszego sprzętu. Moja mam się u nich leczy, udało jej się załapać na diagnostykę za darmo. Warto sobie sprawdzić na stronie www.medicavolla.eu czy aktualnie robią takie bezpłatne badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwwee
Mam dobre zdanie na temat Noma Medica (www.medicavolla.eu). Leczymy się tam całą rodziną, ostatnio nawet rodziców namówiłem na darmowe badania diagnostyczne. Poszli i mają teraz pełen obraz zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noma meica volla nie poleacam nikomu !!!! złodzieje żerujące na ludzkiej krzywdzie . A szczególnie właściciele tej FIRMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to oszustwo , urzadzenie Enso z Ukrainy z ich naklejką , program który pokazuje mnósstwo pasożytów i pozwala pokazać klientowi wynik po to aby brać kase od ludzi i naciąganie ich. Naturopatia czy naturopatyk to osoba nie lekarz z jakims tanim egzaminem niby kod zawodu 323001 ale to tylko przykrywka do robienia biznesu. Nie polecam takich psełdo gabinetów i reklam na pasozyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam bardzo dobre doświadczenie z metodą Volla. Po wielu miesiącach odbijania się od jednej przychodni do drugiej, bezskutecznego łykania antybiotyków trafiłam ostatecznie do centrum Lalima w Krakowie, choć takich punktów jest więcej. Ceny mogą się różnić, ale tam płaciłam coś koło 60 złotych za badanie. Z resztą dla mnie najważniejsza była diagnostyka i dowiedzenie się, co mnie wykańcza, a byłam już tak słaba, że na prawdę nie chciało się żyć. Całą terapię skończyłam 1.5 roku temu (cena terapii to osobny temat). Wreszcie można funkcjonować, a nie wegetować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artu
Widzę, że jest kilka osób z Krakowa - pozdrawiam (dosłownie). Tak się składa, że ja też korzystałem z metody Volla w krakowskiej Lalimie, ale wcześniej byłem na tym badaniu w Częstochowie. Nie wiem, czy przy pierwszej wizycie kobieta wiedziała co robi, jak obsługiwać aparaturę i interpretować wyniki, bo w zasadzie wymieniła mi całą listę chorób. Dobrze, że nie umarłem przed dojściem do drzwi :-). I miałem spooooory dylemat, czy iść w tym kierunku. Zupełnie inne podejście w Krakowie, konkretny wywiad i omówienie wyników. No i oczywiście kuracja. Mam wrażenie, że metoda staje się "modna" i bierze się za nią wiele nieodpowiednich osób, zaniżając jakość usług. A tym samym opinie o metodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwaga, to zwykle oszustwo... ten niby sprzet nowoczesny kosztuje w rzeczywistosci 100 funtow sztuka. bylem na krotko wciagniety w ten biznes i moge was ostrzec. to jest wszystko zmyslone, zeby wyludzac pieniadze za zmyslone w dalszym etapie niby leczenie... zreszta zapytajcie jakiegokolwiek lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mógłbyś napisać coś więcej? Gdzie można dotrzeć do tych urządzeń za granicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola55
Jedna wielka ściema. Byliśmy z mężem. Ja mam owsiki a mąż nie!!! I to postacie dorosłe!!! Spiąć w jednym łóżku, pod jedną kołdrą...35 lat... w końcu by się zaraził! A on nic! Zdrów jak ryba! Za to on ze stabilizatorami w kregosłupie - zdrowy, bez zadnych zmian... Mój zdrowy kręgosłup za to...w całosci do wymiany. Ponadto u mnie stwierdzono zagrozenie udarem. Zapytałam jakim? Bo na krwotoczny to sie chyba nie załapię ponieważ jestem niskociśnieniowcem... na niedokrwienny raczej tez mam nikłe szanse bo szczupła jestem i zdrowo sie odżywiam(jestem dietetykiem). ... Po czym rozmowę zakończono bo " dużo osób jeszcze czeka" . Ot, co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robię tego często - praktycznie nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się żeby zaczynać wątek na forum o usługach firm/osób niestety strasznie też nie lubię, kiedy widzę wyzysk. Na pierwszy rzut oka wszystko się zgadza - wszyscy są przemili, dobra lokalizacja, czysto, pięknie ludzie, dobre sprzęty do badań. Poszłam na badana do Vmedica aby zbadać ogólny stan swojego organizmu - okazało się że nie jest ze mną najlepiej - przeszłam aż trzy badania, metodą Volla (na obecność pasożytów, grzybów, bakterii i wirusów), badanie żywej kropli krwi oraz badanie BNR. Gdybym zaprzestała na pierwszych dwóch pewnie skorzystałabym z terapii jaką proponuje Vmedica. Okropnie się przestraszyłam - zdiagnozowano stan mojego organizmu jako bardzo wyniszczonego. Na szczęście na trzecim badaniu zauważyłam pewne niejasności - Pani która przeprowadzała BNR próbowała na siłę wbić mi do głowy jak bardzo potrzebny jest mi produkt, który sprzedają - Zeolit. Dzięki temu, że pracowałam kiedyś w systemie MLM od razu zaczęło mi się to nie podobać i poznałam sztuczki sprzedażowe tej pani. Kilka dni wcześniej byli na tych badaniach moi znajomi i mówiono im dokładnie to samo - te same dolegliwości, ta sama dieta (dieta jest ok, ale to jest wiedza ogólnodostępna, więc nic szczególnego czego nie można znaleźć samemu w internecie). Wszystko to co było powiedziane przez tych państwa niestety jest wyuczone aby sprzedać produkt marki Zeolit. Zaczęłam drążyć temat - okazuje się że firma zarabia właśnie w systemie sprzedażowym MLM. Im więcej osób kupi Zeolit tym lepiej:) Muszę też napisać o swoim stanie zdrowia - jestem wysportowaną młodą osobą bez problemów z nadwagą, koncentracją czy stresem itp. Ogólnie byłam bardzo zdziwiona i wyszłam z pierwszych dwóch badań strasznie podłamana. Także dobrze przygotowują pacjenta do trzeciego badania... - na trzecim badaniu BNR - gdzie pacjent wchodzi bardzo zestresowany, wręcz załamany, wali mu serducho, ma nieregularny oddech - podłącza się do niego elektrody i od razu zaczyna się badanie - wyniki wiadomo wychodzą złe - po jakiś 15-20 minutach, kiedy pacjent jest spokojniejszy, po rozmowie z miłą panią, która mówi że wszystko da się naprawić, tylko muszę wypić kubeczek roztworu wody z Zeolitem - następnie ponownie podłącza się diody i wyniki od razu lepsze -"o i widzi Pani po wypiciu minerałów od razu lepiej". Wszysto po to żeby wcisnąć Zeolit. Szkoda - "klinika" miałaby duży potencjał gdyby nie marketing sprzedażowy. Jeśli ktoś szuka podobnych urządzeń można znaleźć też inną przychodnie, niekoniecznie mającą w swoim zakresie sprzedaż. Jest dużo takich w Polsce - we Wrocławiu Vmedica nie jest jedyną. która posiada biorezonatory i badanie żywej kropli krwi. W Oławie również Państwo takową znajdziecie. (Oczyszczanie jelit, dieta bez glutenowa i bez mleczna oraz witaminy i minerały są najważniejsze dla zachowania naszego zdrowia - to potwierdzam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam zaproszona na badanie. Po zapewnieniu że nie b3dzie tam żadnego handlu artykułami poszłam sprawdzić ich wiarygodność. Niestety zostałam okłamana . Cała grupa ludzi z podobnymi schorzeniami no i oczywiście handel za niebagatelne kwoty w ratach urządzeń które uważam za zbytek dla biednych emerytów. Dziwię się tylko że jest wiele naiwnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×