Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ina.

normalni samotni na kaffe (35-45 lat)

Polecane posty

Aż tyle??????? O kurde!!! No to się doczekaliśmy. Są tam jakieś ciekawe, albo śmieszne? Jak dla mnie, na świecie nie ma nic lepszego od kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Malwina, dużo w tym prawdy. Bardzo dużo. O kobietach wiem, że są uczuciowe, że chcą być kochane, doceniane, sprawiedliwie traktowane. No i jak Was nie kochać? Albo przynajmniej kokietować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety a kontynenty: - do 18 lat kobieta jest jak Australia; - między 18 a 25 rokiem życia - zwariowana jak Ameryka; - między 25 a 35 rokiem życia - gorąca jak Afryka; - po 35 roku życia - wyeksploatowana jak Europa; - po 50 roku życia - zimna jak Antarktyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co, szpady chcesz Michale krzyżować? One i tak zawsze wygrywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słownik Damsko - Męski Słownik Damski: Tak = Nie Nie = Tak Może = Nie Bardzo mi przykro = Zobaczysz jak Ci będzie przykro Potrzebujemy = Ja to chcę! To Twoja decyzja = Właściwą decyzję już dawno powinieneś podjąć Rób co chcesz = Jeszcze za to bekniesz Musimy porozmawiać = Muszę ponarzekać Proszę, śmiało = Nie chcę żebyś... Nie jestem zdenerwowana = Oczywiście, że jestem wściekła, debilu! Jesteś taki męski = Musisz się ogolić i dużo się pocisz Jesteś dziś taki uczynny = Czy seks to jedyne o czym myślisz? Bądź romantyczny, zgaś światło = Mam sflaczałe uda Kochasz mnie? = Zaraz poproszę o coś drogiego! Jak bardzo mnie kochasz? = Zrobiłam coś, co Ci się nie spodoba Zaraz będę gotowa = Zdejmij buty i znajdź coś ciekawego w telewizji Czy mam tłusty tyłek? = Powiedz mi, że jestem piękna Musisz się nauczyć rozmawiać = No zgódź się w końcu ze mną! Słuchasz Ty mnie?! = Już po Tobie! Słownik Męski: Głodny jestem = Głodny jestem Spać mi się chce = Spać mi się chce Jestem zmęczony = Jestem zmęczony Chce Ci się iść do kina? = Mam dziś ochotę na seks Czy mogę zaprosić Cię na kolację? = Mam dziś ochotę na seks Mogę do Ciebie zadzwonić? = Będę miał wtedy ochotę na seks Mogę Cię prosić do tańca? = Mam dziś ochotę na seks Śliczna sukienka = Piękny głęboki dekolt! Wyglądasz na spiętą, daj pomasuję Cię = Mam dziś ochotę na seks Coś nie tak = Chyba z seksu nici... Nudzę się = Masz ochotę na małe bara-bara? Kocham Cię = Chcę seksu natychmiast! Też Cię kocham = Dobra powiedziałem to, teraz już choć się kochać. Porozmawiajmy = Spróbuję Ci zaimponować moją wrażliwością, to może będziesz chciała się ze mną kochać! Czy zostaniesz moją żoną? = Chcę żebyś nie mogła uprawiać seksu z żadnym innym facetem! Myślę że ta bluzeczka i spódniczka niezbyt Ci pasują = Jestem gejem! <stopka>Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :classic_cool:</stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gra pozorów - był taki film, niezły, poszukam i chętnie popatrzę. Co do kobiet po 35, to moim zdaniem dopiero wtedy zaczynają być naprawdę gorące. Dojrzałe działały na mnie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jęsli czujecie ,że natrafiliście na INTRUZA proszę śmiało mówić:) . <stopka>Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :classic_cool:</stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męższczyżni dzielą się na; 20-letni to KELNER rozleje zanim doniesie 30-letni to DRWAL rąbie co popadnie 40-letni toWIRTUOZ długo stroi,krótko gra 50-letni to METEOROLOG z przodu opad,z tyłu wiatry 60-letni to siedzi na worku i bawi się sznurkiem Jeśli za ostre o uroczych damach to proszę.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ostatnie słyszałem tylko trochę inaczej jakoś. Co ty na to Malwina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co w lózku mysla kobiety? 18-latka czy bedzie ze mna? 20-latka czy mnie zostawi? 30-latka czy ozeni sie ze mna? 40-latka czy sie rozwiedziemy? 50-latka mysli w lózku - czy malowac sufit w tym roku czy na przyszly? . spróbuję ponownie może liho się nie nabumuruszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieźle Wam idzie, a ja trzecie piwo kończę, ostatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...malwina...-- przecież ludzkość stworzona jest do pokonywania trudnośći aby zdobyć ten nie osiagalny ideał.Mówilem wczesńiej byloby wielkie nieszczęście.:) wiem chcesz zadać pytanie malwina,lepiej się wstrzymaj akurat w tym aspekcie.:)Kiedyś wyjaśnię.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha, Malwina, dlatego czasem montuje się na suficie lustro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwa kobieta::: Nigdy nie ma: 1. Czasu 2. Pieniędzy 3. W co się ubrać Zawsze ma: 1. Rację 2. Genialne dzieci 3. Męża idiotę Z niczego potrafi zrobić: 1. Sałatkę 2. Kapelusz 3. Awanturę małżeńską Trzy okresy w życiu kobiety: 1. Pierwszy: Psuje nerwy swojemu ojcu 2. Drugi: Psuje nerwy swojemu mężowi 3. Trzeci: Psuje nerwy swojemu zięciowi Trzy zwierzątka prawdziwej kobiety: NORKI ( w szafie ) JAGUAR ( w garażu ) OSIOŁ ( co na to wszystko zarobi ) Kontynuujmy tylko u mnie przerwa na moment🌻 <stopka>Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :classic_cool:</stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Botanika na wesoło DZIEWICA POSPOLITA Roślina krótkotrwała, wymagająca szczególnej pielęgnacji. Chętnie poddaje się flancowaniu. STARA PANNA Roślina długotrwała i pnąca, czepiająca się wszystkiego i wszystkich. Żyje w miejscach odosobnionych nie wiadomo z kim. KOCHANKA Roślina kwitnąca pasożytnicza z gatunku motylkowatych. Z uwagi na duże koszty w naszych warunkach trudna do hodowli domowej. Rozkwita nocą. ŻONA Pożyteczne zwierzę domowe, pociągowe, bardzo nerwowe, ale wytrwałe. Żywi się odpadkami, w hodowli domowej bardzo opłacalna przynosząca duże korzyści. ROZWÓDKA Należy do owadów występujących w dużych ilościach, znana w przyrodzie pod nazwą szarańcza. Samiczki pozostawia w spokoju, samców niszczy od korzenia. Czyni szkody w ubraniu zwłaszcza w kieszeni. WDOWA Wierzba z gatunku płaczących, szybko próchniejąca. KAWALER Ptak przelotny, dzieci swoje podrzuca innym i wówczas zmienia miejsce pobytu. Jest trudny do chwycenia w sidła. STARY KAWALER Grzyb jadowity o gorzkim smaku. Żyje przeważnie sam lub w symbiozie z purchawką pospolitą MĄŻ Zwierzę domowe z gatunku leniwców. Ze względu na dużą żarłoczność w warunkach domowych przynosi duże straty. W hodowli nieopłacalny. Pochodzenie - skrzyżowanie trutnia z padalcem :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D <stopka>Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :classic_cool:</stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha, mi mięsień piwny? Nie, biega się trochę i inne wydatki energetyczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina, w Twoim towarzystwie wszystko mi smakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RODZAJE KOBIET (w/g informatyka) Kobieta - INTERNET: kobieta z trudnym dostępem, Kobieta - SERWER: zawsze zajęta kiedy jej potrzebujesz , Kobieta - WINDOWS: wszyscy wiedza, że nic nie potrafi zrobić poprawnie, ale nikt nie może bez niej żyć Kobieta - EXCEL: mówią, że potrafi wiele, ale zwykle używasz jej do czterech podstawowych potrzeb Kobieta - DOS: każdy ją miał co najmniej raz, ale nikt już jej nie chce Kobieta - WIRUS: znana także jako "żona"; przychodzi gdy się nie spodziewasz, instaluje się i zużywa wszystkie twoje zasoby. Gdy próbujesz ją odinstalować, zwykle coś stracisz, ale gdy nie próbujesz - tracisz wszystko Kobieta - WYGASZACZ EKRANU : nie jest wiele warta, ale przynajmniej jest z nią trochę zabawy Kobieta - RAM: zapomina o wszystkim kiedy ja odłączasz Kobieta - DYSK TWARDY: pamięta o wszystkim - na zawsze. Kobieta - MULTIMEDIA: sprawia, że okropne rzeczy wyglądają całkiem ładnie Kobieta - UŻYTKOWNIK: spieprzy wszystko, czego sie dotknie i zawsze chce więcej niż jej potrzeba Kobieta - CD-ROM: jest coraz szybsza i szybsza Kobieta - E-MAIL: na każde dziesięć jej wypowiedzi, osiem to kompletna beznadzieja kobieta - LINUX: niby jest za darmo, ale nikogo nie potrafi zaspokoić <stopka>Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :classic_cool:</stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, fajnie tak się poprzekomarzać, Kolekcjoner zapewne będziesz cytowany i podniesiesz oglądalność, a tak naprawdę sądzę, że strzała amora lata jak chce i jak trafi, to święty Boże nie pomoże. A powiedzieć coś miłego Tobie Malwina, to prawdziwa przyjemność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seksistowskie przykazania dla dobrej żony PO PIERWSZE: Ciesz się, ze w ogóle ktoś cię zechciał. PO DRUGIE: Nie myśl, że jak już cię zechciał, to możesz przytyć 20 kg i łazić po domu jak łazęga. PO TRZECIE: Daj mężowi trochę luzu. I tak jest w szoku, że ożenił się właśnie z Tobą. Trochę to potrwa. Jeszcze jakiś czas będzie się upewniał czy wybrał dobrze... PO CZWARTE: Pamiętaj, piwem mąż się nie zatruje. PO PIĄTE: Nie wypytuj go stale, gdzie był i co robił, próbuj sama dedukować. Nawet nie masz pojęcia, jak takie pytania irytują. PO SZÓSTE: Uważaj żeby zupa nie była za słona za często. PO SIÓDME: Jak zobaczysz szminkę na ustach lubego, nie wydzieraj się niepotrzebnie, może ratował komuś życie metoda usta-usta. PO ÓSME: Wyrzuć wszystkie kolorowe czasopisma. Tyle w nich mądrości ile w głowie przeciętnej kobiety - niewiele. PO DZIEWIĄTE: Nie łap męża na ciążę, bo możesz się przeliczyć. PO DZIESIĄTE: Wyskocz czasem do dobrego klubu nocnego, popatrz na lepsze od siebie. Uczyć trzeba się całe życie. <stopka>Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :classic_cool:</stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×