Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ina.

normalni samotni na kaffe (35-45 lat)

Polecane posty

No mi "petrol" to raczej kojarzy się z biznesem dla którego warto posyłać atomowe lotniskowce dla obrony przed grupkami złych nomadów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko niech mu krzywdy nie zrobi, bo on potem będzie sflaczały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mal, łóżko mnie woła jeszcze ponętniej niż syreny Odysa. Padam z nóg, tzn. akurat siedzę, więc z czego innego. Pozdrawiam, jak nie pójdę lgnąć to zasnę na siedząco. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dworcu pośpieszny szykuje się do odjazdu. Babuleńka pyta jakiegoś pasażera: -Panie, a w Zimnej Wodzie staje? -Tak, kaczorowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak o dolarach petro ale to też nie to liho mój niczek to inna bajka nikt nie zgadnie więc .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinko
Nie widzisz, że on Cię nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto pyta? Malwi, a mogę uciąć drzemkę? Przed chwilą była u mnie córka, powiedziała, że facet jeszcze nie wyewoluował, dlatego ciągle siedzi w jaskini. To przy okazji innej sprawy z którą przyszła :D Dziwnie to pasuje do tego tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ta jaskinia jest dwuodnogowa. Najlepszy typ jaskiń. Dobra Mal, kupę Ci ten las, ale jak nie będziesz stawiać płotu, zgoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba płotu, nie wlazę na twoją część :D Dlaczego ptak wlatuje tylko do połowy lasu :D :D :D ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się z wami dzieje ??????????? jejku co się działo prywatnie,nie mogę tego tu napisać lecz już wszystko wraca do normy,nie miałam czasu na kafe ,wcale czasu nie miałam pozdrawiam stałych bywalców topiku :) odezwijcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko ,Liho,Dop,Brum,Setuniu,Olivier i inni gdzie wy się podziewacie? co z wami? Pewnie jesteście na innych topikach lecz ja was nie odnajdę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja bym się bardzo chętnie spotkał ze starszą Kobietą na kawę i zobaczył jak to jest... marcincypr@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witom jaskiniowców ..:D a także tych co już wyszli poza :D 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×