Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ina.

normalni samotni na kaffe (35-45 lat)

Polecane posty

No jasne, trzeba też pamiętać, że to już na dobre i na złe i że trzeba być wiernym, żadnych randek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina teraz mozesz do woli randkowac,póxniej tylko z ukochanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liho dzieki tobie uwierzę,że istnieja faceci dla których takie wartości jak miłosć,wiernosć się liczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze obie wiecie, że kobieta każdego dnia może być inna. Wiem co to rutyna, ale da się to jakoś pogodzić ze wspólnym życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz problem z głowy :) ja właściwie lubie takich co sie tak szybko okreslają,wiadomo z kim"czym"mamy do czynienia,potem zero rozczarowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina, ten facet zapomiał, że nie pyta się o takie rzeczy, tylko rozpala do białości, najpierw zmysły, a potem ciało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rutyna spokojne zycie ,to mi odpowiada :) ale bez przesady ,trzeba sobie życie urozmaicić np.raz kiedyś wyjazd nawet na kilka dni w inne miejsce,nie mam tez nic przeciw szalenstwu na parkiecie ,raczej domatorka która czasami wypije dla humori i potrafi ostania parkiet zegnać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina ja jestem inna ,ja musze kochać tylko wtedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, rozgrzewacie się :) , takie tego, spokojne samotne, a tu wyłażą z Was prawdziwe ogierzyce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie takie ogierzyce nie są same .. a my jednak same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogierzyce :D:D :D dobre okreslenie ,dzieki tobie liho mój ponury nastrój niedzielny znikł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi niezmiernie milo usłyszeć, że poprawiłem Ci nastrój. Poprawianie nastroju zdecydowanie poprawia nastrój i emanuje pozytywną energią. Dziewczyny, musicie się więc koniecznie zakochać!!! U mnie już ciemno, a u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwilą zapaliłam światło i zasłoniłam rolete musi to na rusi :) ale pewnie,że bym chciała,malwina pewnie też ? wiecie mój nastrój do niczego ,związany był z wyjazdem ,miałam okazje spedzic dzień nad morzem ,niestety praca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto widział film "Joe Black"? Przypomniał mi się, niezła obsada, było w nim o miłości ale nie tylko. Polecam do obejrzenia, tak a propo kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i burczy w brzuchu ,ide coś przekasić zajrze potem,mam nadzieje,że bedziecie bo miło spedzam tu czas z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie dokładnie nam morzem? Ja bardzo lubię Władysławowo, byłem tam w wojsku i czasem odwiedzam stare śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przy tej rozmowie wrąbałem przed chwilą michę białego barszczu, doskonały na kaca który od rana mnie torturuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam dwie pajdy z metka łosiową,ogórek kiszony na zagryzkę i jestem z wami,właściwie to juz mam jedna kanapkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużych, małych, czy wszystkich? Mogłbyś trochę ukulturalnić współczesną młodzież? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joe Black" musiałam sprawdzic w necie bo tytuł mi nic nie mówił (ech pamięć ) tak tak ogladałam dawno,ale swietny był pamietam ,wiesz chetnie go obejrze jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, pycha, też uwielbiam łosia, najbardziej wędzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Módl się
A co proponujesz w tym topiku, Ina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, film super, przypomniałem go sobie z miesiąc temu i na końcu łzy mi leciały jak groch. Głupie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Shrek" był niezły, "Jak ukraść księżyc też". Byłem z córką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjazd był spontaniczny,nikt nie wiedział gdzie trafią,trafili do dziwnówka .. władysławowo miło wspominam,wyjazd w ciemno i fajnie trafilismy noclegi w bloku u młodego małżenstwa,które mnie z moja kolezanką na siłę ze swoimi znajomym ciagneli na disco :D byli naprawde przyjacielscy ,szkoda,ze kontakt sie urwał ,zgubiłam notatnik z adresem samo władysławowo tak bardzo mi nie przypadło do gustu,za to w swinoujsciu piekan plaża,teraz wole bardziej spokojniejsze miejsca ,łebe tez miło wspominam,łukecin ,grzybowo oj troche tego było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liho wcale nie głupie...jak ty plakałeś to ja pewnie wyłam i szlochałam ,zawsze mnie sciska gardło ze wzruszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie mogę uwierzyć ,ze jesteście samotne(I).Przecież bez przerwy ktoś zaklada tematy o samotności w tygodniu i co????????? Nic.W dalszym ciągu to samo.jakaś ściema czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×