Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ina.

normalni samotni na kaffe (35-45 lat)

Polecane posty

malwo tu nie ma szefa ;) taka jedna założyła top brumka' na sen nigdy już nie wezmę nic " ta muza mi sie skojarzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działaj więc :) miłego dnia dziewczyny ,zajrzę wieczorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co myslicie o facecie,który jest po studiach,jedno dziecki,rozchodzi się a ciagle narzeka na brak kasy ,chce ułozyc sobie zycie ,tylko to jego narzekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ina a na razie odpoczywam od randek:) a Twoje?:) Brum, dzis nie jestesmy na pierwszych stronach gazet?:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie gwiazdami :) miło was gościć w mych skromnych progach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brumik moze bedziemy w wydaniu weekendowym:) milego Tobie rowniez:) Ina opowiecC cos wiecej o nim?:) poznalas go w internecie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie setuniu,przez znajomych tzn ,tel i kontakt e-mail jak narazie,wygląd może być,pisze się super,ale przez tel.jakis skrepowany moze nie wie o czym rozmawiac,nie udało mu się bo szczerze mi sie zwierzył,tylko dlaczego zbyt dużo mówi na temat,jak cięzko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ina czy to znaczy, ze sie jeszcze nei widzieliscie?:) kurde no szkoda ze tak narzeka i narzeka! kazdemu jakos tam ciezko! mnei mozna tak ciagle jeczec moze musi sie rozerwac troche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma panów za duzo w tym wieku :( setunia raczej zapowiada sie spotkanie,widzielismy sie na fotkach,ja jego 8 fot widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dzieła, Ina. ;) Pozdrawiam cały uroczy babiniec 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobotnio :) witajcie liho fajnie,ze jesteś potrzebuje twoich rad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinko kiedyś napewno bede potrzebowała odnośnie gotowania i nie tylko :) fajnie mieć taką kumpelke chodziło mi o spojrzenie z meskiej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra Ina, jakiej męskiej rady oczekujesz? Trochę znam się na budowaniu, elektryce i elektronice, ciut na mechanice i blacharce samochodowej, instalacjach wodno-kan, systemach alarmowych, łączności radiowej, ale ponad to nie za bardzo na czymś innym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, słodka Malwo, z tym czasem to jeszcze tak sobie. Znowu zaraz muszę pędzić gdzieś pojechać. Jeszcze z tydzień to potrwa. Jak wracam późno to już i nie mam siły na pisanie, czasem tylko tu zajrzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liho facet domator,wrazliwy,1 dziecko,zyje bez slubu chce się rozejsc,bo to jakas zołza co krzyczy,chce jej zostawic mieszkanie,a sam wziasc kredyt,jest po studiach i nie zarabia za duzo i ciagle mowi o tym przez tel :-O ale szuka kogos na stałe,moze jest w takim dołku,ze nie wie co poczać ,co myslisz o takim typie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia nie przesadzaj ;) ja też nie lubie narzekaczy,ale może to wpływ tamtej partnerki,może nie jest taki zły ,sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwo wiem co bys mi doradziła :D przetestować go od sprawy łóżkowej ;) zgadza się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×