Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ina.

normalni samotni na kaffe (35-45 lat)

Polecane posty

malwo zdziwiłaś mnie pytam bo ja zanim się z kimś spotkam musze przemyslec wszystko,ale narzekania nie lubię i dlaczego ja mam wysłuchiwać wszystkie żale świata Dopik :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ina, nic nie stoi na przeszkodzie spotkać się z nim, zwłaszcza jak jest 3Ł. To, ze jest marudzący o niczym jeszcze nie świadczy, ja też czasem marudzę. Radzę dużo ostrożności i uważaj, jeśli będziesz o nim często myśleć, zakochasz się niechcący. Jak dla mnie, jest lekko podejrzany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję wam za rady moi mili :) spotkac się można obaczymy Dopik :) wiesz nie lubię słuchać o problemach a mam takie głupie szczęście:( wolę optymistów z poczuciem humoru ale gdzie tacy???? malwo ;) jesteśmy podobne,no może nie potrafe zbałamucic tak facetów jak ty chocby w pisaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni i na litość nikt mnie nie weźmie . liho jestem ostrożna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest setunia
???? to najpiękniejsza kobieta na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiło sie rodzinnie :) witajcie moi drodzy :) wczoraj zaczął mi pisać,że jest zdołowany,zero stablizacji nic mu sie nie układa,nie znam dobrze faceta a on mnie chce swoimi problemami zasypać:( kazdy ma problemy,ale do przesady ,nie tak powinno zacząć się zawieranie znajomości .Chyba dam sobie spokój ,ja potrzebuje kogos kto mi doda otuchy a nie życiowego pesymisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liho to by pewnie je pocałował te twoje dwie stopki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj ..:) 🌼🌼 osobiście z narzekaczem nie chciałbym mieć do czynienia :( ale co kto woli facet szuka pocieszycielki ,przyjaciółki a może nawet opiekunki ... he he ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwo ty mnie rozbrajasz ;) jesteś super :) Dopik witaj :) mam zastąpic matke komuś ,a kto sie mną zaopiekuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem trzeba dwoić się i troić. Z bliźniakiem to prawie jak w trójkącie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznaje facet bliźniak znam tylko liho ciebie :) malwo :) jest co poczytać Dopik jaki znak ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w łazience spędzam 1 godz. i lubię zabawki ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyż roślinki nie są łatwiejsze w uprawie :D karmienie mi sie podoba naj naj :D Dopik jaki znak jesteś ? przyznaj się :) wiesz malwa mi pasuje byk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabawki wszelkiego typu ..:D Ina hmmm... :D i już..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×