Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ina.

normalni samotni na kaffe (35-45 lat)

Polecane posty

Za domem mojego sąsiada ptaki zawracają i stoi tam biała tabliczka "Koniec świata"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę się wykopyrtnąć, wstaję jutro też o przekątnej. 🌼 Pa, Mal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seta trutniu ty
wpierdalasz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) i kto tu sie wpierdala? dobra olac te pomancze;) pomarancze tylko te na drzewie sa slodkie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Państwu ;) jak się macie? liho było działo sie :D malwa w skowronkach ;) nie ma jak to męskie towarzystwo :) setunia dziś zjadasz pomarańcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liho [wielki cmok ] :) przestalismy pisać była pauza ale cos go ciągnie do mnie znów sie odezwał i nawet dzwonił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulubiona fantazja: 17 lat: wysoki, przystojny brunet 25 lat: wysoki, przystojny brunet z pieniędzmi 35 lat: wysoki, przystojny brunet z pieniędzmi i z mózgiem 48 lat: facet z włosami 66 lat: facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejście Cmoka. Droga cmoka. Cmok Wawelski. Duży cmok dla Ciebie Inez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam chęć się wyluzować. Ruszam do biedrony po piwo, mam tylko nadzieje, że uda mi się znaleźć na parkingu miejsce pomiędzy tymi BMW, Mercedesami, Roverami, Alfa Romeo i innymi markami średniego segmentu i w tłumie pobrzękujących mamoną ludzi jakoś przemknąć niezauważonym do tej kasy z malutkim koszem chmielowej zupki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liho nie wierzę,ze udało ci byc niewidzialnym :D z całym transportem piwa "żubr" czy jak mu tam "bóbr" a może "piwolihe" :D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh, to jest dopiero życie!!! My Amerykanie, mamy swoje zasady! Dajcie tu jakąś muzyczkę!! Nie wiem Ina, jakoś się udało. Może nie zauważyli? Dla niepoznaki kupiłem też parę innych drobiazgów. Ale nie było w biedronie bóbra, więc mam Mariole okocim spojrzeniu, przejdziem Wisłę, przejdziem Warkę, a także takie, które wypiję na żywca. Co też czynię, Wasze zdrowie poziomki w moje gardło!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pij pij bedziesz łatwiejszy :D liho myslę,że się spotkam,mam cały album zdjeć jego ;) może to dziwne ale chcę się spotkać zobaczyć ,jest zagubiony bo ma nieciekawą sytuację co mi zależy jak zaproponuje to sie spotkam ,dzielą nas km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha, prawda, jestem pełniejszy bez dwóch zdań. Dużo tych kilometrów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wznoszę toast za nas tu obecnych. Może trunek i pospolity, ale nasze wzajemne towarzystwo już nie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego zaraz? "Kung-fu Pandę" oglądasz? Ja wybieram się jak się ta panda skończy na "Chłopców z ferajny" popatrzeć, to jeden z moich ulubionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie, że do trzydziestki nie cierpiałem piwa? Pierwsze piłem jak miałem 16 lat i myślałem, jak wypiłem pół, że moje ruchy doczesne będą zdobić pełne fantazji hafty organiczne. Udało mi się przetrzymać, wyjść z honorem, a następne 15 lat to już tylko napoje. Dopiero po dzieciach :) zaczęło mi smakować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok 300km piwoszku nie pękniesz ?:D ja dziś idę wcześnie spać wyjątkowo wcześnie buziaczki moi drodzy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to nie mało kilometrów. Autobanem, ja, dwie godzinki, zależy w jakim Ci Ina wypada kierunku. Ja też idę na film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liho ta 2h /300km a pozniej usmiech do zdjecia;D a potem to dostajesz fotki z wycieczki:) dobranoc;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka, dobre fotki nie są złe. :) Setunia, z tą jazdą tak, ale ja raczej miałem na myśli niemieckie autostrady, po których można jechać szybko, o ile nasza Czarna Inez ma wielbiciela w tamtym kierunku, bo gdzieś jest ona ze ściany zachodniej. A swoją drogą, głupie, ale ja nigdy nie dostałem mandatu za przekroczenie prędkości. A jak jadę swoim walcem drogowym to prawie zawsze cisnę gaz do dechy;) Malinka dla Malinki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ z rana! Liho ale ja myslalam, ze myslisz o polskich drogach:D bo chbya ten men Inez jest z pl:) zmykam robic cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×