Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ina.

normalni samotni na kaffe (35-45 lat)

Polecane posty

tylko by spróbowała tego by miała ze mna do czynienia nasza malwinka poetka:) poledwica z łososia a pestka jest może jedna na pajdzie ,ale chleb smaczny naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ina muszę się wypluszczyć, kilka godzin przerobiłem przy autach i muszę się odpachnieć troszkę. Idę strzelić szybki prysznic. A tamto od końca i błędami jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liho mama moja wedzi surową szynke zawsze na świeta ...jest pyszna :) może kupię poledwicę i zrobi z tego cud :) chyba wcale tak dlugo nie wędzi :D jak ty ...popytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wędzę też Ina, dosyć często, ale mi chodziło w wędzenie na zimno, kiedy rzeczywiście mięso jest prawie surowe, ale już jadalne i palce lizać. Dlatego planuję postawić sobie taką wędzarkę z automatyką, pomiarem temperatury, alarmem jak będzie trzeba. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle Pfeiffer fajowo zagrała kiedys wilczycę ...pamietam te wyraziste oczy naturalne wilki malwo ja bojaźliwa :) wole śpiewające liho po co ci gust ;) prawdziwy facet go nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niemożliwe aby to tutaj odnalazł... dobranoc moi mili 🖐️ 🖐️🖐️:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mal :) trzymaj się więc i niech szybko minie ten dzien .... Dzień Dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak macie ,że czasami nikt was nie odwiedza ....a nieraz wszyscy naraz zrobią nalot,wtedy wsyscy dzwonią ,coś chcą i nie wiadomo co zrobic z czasem ... teraz mam zastój :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko aha :) witaj Dopik myslałam,ze nikt nie wpadnie ,mile zaskoczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę sie chwalic ale idę spożyć coś ,dziś to jaja na twardo ale swojskie :D miły pan je dostarcza z prywatnej swojej hodowli ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potem w plener załatwić trochę spraw tymczasem brumik i dopik :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka. Ina, masz znajomego co Ci jaj dostarcza? Bo mi czasem samo życie dostarcza :) Jak byłem mały musiałem je pić na surowo, ale nawet smakowały. Rozgryzłaś mój szyfr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz zapomniałam o szyfrze twoim :D a więc :D tuhzfynrugokkel= lekko górny wschód tuhzfynrugokkel= lek kogurny fzhut (ogólny wrzód ) od początku znaczy :D tu-zygok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :) dostarcza regularnie :) świeżutkie ale malutkie :D jak mogłeś je przełknąć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwa żyjesz? przetrwałaś jakoś ten dzień? daj znak ... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedz jedz dużo jaj i nie tylko abys miała siłę na jutro i później..... dużo czekolady :) weekend też stresujący malwinko dasz radę .... jesteś dzielna i się wyspij porządnie ...jutro słońce wsatnie dobranoc mal :) trzymaj się mocno na stópkach pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×