Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ina.

normalni samotni na kaffe (35-45 lat)

Polecane posty

tak ..właśnie gadu gadu iiiiii aż strach pomyśleć..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzejek leje wosk co rok i sprawdza czy sie sprawdzi.......................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliberku 👄 szybka jesteś ..:D Ina w czym ma się sprawdzić jak tylko leje ten wosk ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dobrze,ze goszczą tutaj same uzdolnione koleżanki kulinarnie Dop co potrafisz? upiec oczywiście :D Ja przyznaje się bez pieczenia ciasto zrobię ;) nie chwaląc się jadalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brum ogladałam w tv jak goracą czekoladę nakładano na ciało :D ale nie do depilacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ina ja upiec.? :D zupełnie nic ..kisiel zrobię i budyń też i jajecznice ..nie znam się wcale ..od razu mówię że wody nie przypalę..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dop jestes jak mój brat bliźniak :D tylko ja zrobie ciacho bez pieczenia ;) czekoladę aż tyle do lizania :D Dop co ty wypisujesz ......nawt największy łasuch by nie podołał tyle i takiej grubej warstwy zlizać he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ina ..:D:D i dlatego bym lizał tylko niektóre fragmenty ..wiem że wszystkiego bym nie dał rady ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nura do pracy daję ,mam dziś lenia ;) nie chce mi sie pracowac ,wolę swój topik nie zaniedbywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maliwniiii liho czerwone koszule ma :D krwisty jest ;) ja nie mam nic czerwonego ,nie założę i nawet czerwone paznokcie i usta to nie dla mnie czytaj intruza myśle malwo,że to trafi do Ciebie proszę polec coś kolezance do czytania :) zaznaczam nic nudnego i fantasty nie lubię i wampirów też nie czekam na propozycję :) poetko topikowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina, nie śpiesz się z tym praniem, dziś będę chodził z gołym torsem :) Ina, paznokcie mogą być na niebiesko, też lubię. A ten numer strony brzmi znajomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, tak myślę, że po takim odżywianiu schudłbym nieco i troszkę sie wycieńczył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, nasz sąsiad z jaskini piętro niżej nie rozpoczyna zalotów do swojej wybranki jak nie ma przy sobie maczugi. Ja tam wolę partnerstwo dla spokoju. Chodźmy lepiej pooglądać zachód słońca. I nowe futro mam, akurat na Ciebie, tylko schowane w bocznym tunelu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Malwina, mnie aż prąd przeszył, wiesz, że facet od razu widzi to oczyma wyobraźni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyć nie umierać. Trzeba pomyśleć o zmianie jaskini na większą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo wiesz, kupiłem parę hektarów pod lasem, myślę agroturystykę prowadzić, kręgielnia będzie, tor wyścigowy, boisko do golfa, supermarket z działem kosmetyków, mydełek, kilku odmian Chińskiego ryżu. Miała być niespodzianka, ale tak ślicznie pytasz, że nie mogłem się oprzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×