Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ina.

normalni samotni na kaffe (35-45 lat)

Polecane posty

Ja nie skończyłem, ale co się odwlecze to nie uciecze. Idę, muszę pogonić paru barbarzyńców do roboty. Tymczasem Malwina, niezły z Ciebie pieszczoch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po co mi książka was czytam jednym tchem :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D Ina jest ekologiczna lubi eko kolory,żadnych futer ,lisich ogonów ani spania na skórach .Bądzcie spokojni już ja was w jaskini nie nawiedzę :D a niech mnie liho niebieskie :-O paznokcie o nie ,preferuje francuskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi wiesz mam takiego starego liska zafarbowanego na czarno ,miałam go przyszyć do kurtki ale jak się otuliłam ciarki mnie przeszły i niemiło sie poczułam ,kupiłam kawałek futerka eko i wygląda extra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he malwi elegancka bywam okazyjnie,lubie modę,nowoczesność,chodzę w dzinsach serio ,praca owszem dekold nie wskazany ale nie muszę byc w garsonce :D pudło malwi pudło Potrafię się odstwic owszem z klasą skromnie ale tak,że zwracam uwage bo wychaczę coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinka to taka Pani artystka :) coś do folkloru ,kolory jaskrawe,fryzura ekstrawagancka i duzo bizuterii ( artystycznej )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi no to 1 do 1- go pudło ;) ja długie włosy tzn bez przesady do pasa nigdy ale krótkie mi nie pasują fakt nie tak sobie ciebie wyobrażałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tramki i adidasy oraz balerinki??? ja na wysokim muszę biegać nie jestem zyrafą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham patrzeć na piekne marki aut :D mam na mysli te dla wyższej sfery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tylko oko zawiesić na te cuda :) realnie dla mnie są nie zdobycia . skromna Ina zwyczajna i normalna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwii ja ciebie sobie wyobrażam jak........... uroczystość wszyscy odwaleni,panie fryzury sztuczne(których nie znoszę) koki,tapiry suknie .wśród nich ona w pracy ,pani fotograf ubrana na luzie ,fryzura krótka ,profesjonalistka a jednak ona mi sie w oczy rzuciła i wygladała inaczej a zarazem super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć Dopik :) bez chwili wytchnienia ? pracowity jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całusny chłopak ;) brum słonecznie Ciebie również witam :) słońce swieci nie będzie z tego dzieci ......tak mi się zrymowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopik pocałunek tylko dla ukochanego ;) i nie bedzie świadków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brumus nie wstydź się :D pod przykryciem nie widać..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brumuś w jednej głowie oczu para ..to sporo będzie ..:D jakie straty od wiatru posiadasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brumus jeśli masz podstawy do obawy o środowisko to proponuje to zgłosić do odpowiedniego urzędu ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brumuś a mówią że nie rzeczy niemożliwych ..:D może się uda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×