Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ina.

normalni samotni na kaffe (35-45 lat)

Polecane posty

To dobrze że jestem widoczny bo już się martwiłem że nie ma moich postów albo że tylko ja je widzę :P :D zmykam do spania ;) miłego wieczorku :) dobranoc po raz drugi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha, spoko, mocne alkohole próbuję kilka razy w roku. I zawsze odhorowuję :) . Marny byłby ze mnie pijak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, w jaskini tylko najsilniejsi przetrwali, a także ich uwielbiane jaskiniówki. Idę lulu. 🖐️ ulubienice bogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodźmy spać Malwina, czuję jakieś niejasne dreszcze!! Mam nową skórę z niedźwiedzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier każda nowa osoba tutaj jest jakby to napisać widoczna tłustym drukiem :) prawnik byk jest w irlandii :p a my jestesmy tutaj bo tu jest nasz domek polowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brumka kawy bardzo pić ,muszę sama zrobić wszyscy zajęci dokoła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaserwowana przez kogos smakuje 2razy pyszniej :) liczą się chęci :) właśnie zatopiła się muszka no nie ...idę po drugą :( u was też plaga muszek? bo u mnie w domu masakra :( no i w pracy też są ... no i biedronki w domu sie pchają ,nie pamietam kiedy widziałam tyle biedronek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje,że ochłonie juz dziś :) i napisze opisze co nieco ... moja kawa jest koloru czekoladowego dziś wzięłam nową torebką (czarną ) i tak patrzę czy to moja ,może to głupie ale przyzwyczaiłam się do tej letniej w kwiatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziś pięknie świeci słońce ...poniedziałkowo optymistycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko ,napiszę tak ..jak śliwka w kompot ..:D nic nie wyszło ..to znaczy leciałem parę sekund ..:D ale nie doleciałem ..:D wbiłem się w 5 auto..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi nie przychodzi do głowy! Czuje się jak w narożniku!!:) Balowałaś? Karmiłaś trawą świnkę morską? Kawę rozpieszczalną obaliłaś? Myłaś samochód, bo straszna z niego fleja? Byłaś w Leroy-Merlin? Uczestniczyłaś w innym temacie pod innym nikiem? Dop, chyba wysoko skoczyłeś, że dopiero spadłeś? Ina myślała, że osiągnąłeś pierwszą prędkość kosmiczną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liho ..:D:D :D nie no .byłem w szpitalu na obserwacji i jakoś czas zleciał ..:D ale gdybym osiągnął prędkość kosmiczną to nie wylądowałbym na Ziemi tylko na Wenus :D:D i sprawdziłbym te plotki czy kobiety są na pewno z tej planety..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One są stamtąd, rzecz w tym, że wszystkie przyleciały tutaj. Tam to pewnie raj miały, ale nudno im było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×