Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ina.

normalni samotni na kaffe (35-45 lat)

Polecane posty

Uuu,jakie wyszukane wymagania :D ale ja spełniam zachcianki dziewczyn :D proszę ,częstuj się :) hm,tylko te kalorie :O :D ale co tam ,ja sie nimi np nigdy nie przejmuje i drwię z nich :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę właśnie,to fajnie podobają mi sie takie dziewczyny ;) myślę że się polubimy :) właściwie już tak jest jeśli o mnie chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet jest jak budowa cepa, jak glina, jak surowe mięso. :D Wystarczy trafić na Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Efekt motyla" był świetny, para głównych bohaterów nie mogła być razem, bo jedno z nich lub oboje doprowadzało to do ruiny. Szczęśliwi mogli być żyjąc z dala od siebie :) W L-M robię czasem zakupy, narzędzia, gipsy, tynki, płytki, dużo różnych rzeczy, na własny użytek. Większy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum, przeznaczenie, nie wiem, ale kilka razy czuwała nade mną ręka opatrzności, a szło cieniej niż o włos. Przypadek, w tę czy we w tę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale czy my wprowadzając małe zmiany teraz wywołamy w przyszłości zmiany radykalne? A jak mówiła Sara O'Connor? Przyszłość nie jest zapisana, sami ją tworzymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W drodze są już pojazdy lewitujące, jak w "Piątym elemencie" Tam to można było się na stłuczkę załapać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum, nigdy nie przeszkadzasz!!. Nie przejmuj się, sam czasem nie wiem co piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wiesz, co, brum, zastanawiam się, czy jak zaraz nie zadzwoni telefon to nie usłyszę "Cześć, możesz otworzyć, to ja , Mal, wpadłyśmy z Iną brum na kawę do Ciebie. A ja bym odpowiedział : Z tak bliskimi znajomymi zawsze i wszędzie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpuszczam zimne powietrze. Dziś zachód słońca oglądałem na sino. Podobno mrozy w drodze. Na mieście już kobietki chodzą w zimowych butach. A to początek października dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×