Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ina.

normalni samotni na kaffe (35-45 lat)

Polecane posty

czyli do liha na luzie przyjedziemy :) malwinko ja się nie nadaję do życia w samotności,rozumiem ta twoją niezależność..... potem zajrzę do was,teraz muszę w końcu coś zrobić 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, widzę Mal, że w życiu nie jesteś łatwa. Tobie potrzebny samiec, przy którym poczułabyś się słaba i bezbronna. Trudne zadanie. ale jak by komuś wyszło miałby nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre stosunki w jaskini to podstawa. To jest nasza jaskinia, przez nas wykonana i to nie jest nasze ostatnie słowo i nikt nie ma prawa się przyczepić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale ja ostatnio ciągle nie mogę się wyspać. ;) Każdy chciałby mieć taką jaskinię. Nasza jest niepowtarzalna, takiej na kafe nie było i nie będzie. Zaraz jedenasta. W kółko Macieju, ja wstaję przed piątą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly dzien napieprza mnie peb nie powinnam tak narzekac, bo inni cierpia bardziej:/ bylam na pizzy piwie i deserze! ide spac za moment;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej setunia :) nie pękniesz przypadkiem ? malwinolihojaskinowcy już lulu ja wam poprzeszkadzac przyszłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setka, bezkonkurencyjna jesteś :D Przyłączam się :D Mal, ha ha, super! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wylej na mnie niech ochłonę ..... Dobranocka :) śnijcie miło :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ina, wyleję na Ciebie pół piwa i będziesz w pianie :) Kręcimy się w kółko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D to było spontaniczne napisane ...skoro szukam byka sama robie masę byków :D :D:D ha ha ale mnie to ubawiło ;) liho [wielki cmok]od Iny w polika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaproście do jaskini astrologicznego byka ;D będę szczęśliwa :) już idę idę sobie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaLWA haha moj moment wlansie konca dobiegl i oto jkestem:D Ina a skad, po czym mam peknac?;) na pewno nie po tym deserze!:P Liho to zakladamy partie, czy co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze kasztany rosną na placu Pigalle Malwina lubi je tylko jesienią Przesyłam Ci świeżą PARTIĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz moj widok przypomina bardziej opis z rejsu kaczka krowa droga na ostroleke itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, zawsze podobał mi się ten kształt naszego przedwejścia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwa romantyczka sie w Tobie obudzila;) zaten usuwam sie stad bo czuje ze sie atmosfera zageszcza!niczym mgla jedsienna! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×