Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ina.

normalni samotni na kaffe (35-45 lat)

Polecane posty

Setną stronę musimy oblać, proponuję skromną imprezę. Każdy przynosi co może. Tacy kumple jak my mogą spokojnie napić się wspólnie przez internet. Gościem honorowym powinna być Setunia. Mamy mało czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejsce imprezy - Nasza Jaskinia. Nie zapraszajcie za dużo gości, mamy zaledwie dwanaście sypialni, a do basenu wejdzie najwyżej trzysta par, żyjemy skromnie, na dorobku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[cAloha! jestescie wielcy! pije kafke i sie smieje normalnie w glos:D to teraz piszcie oszczednie, zeby dzis tej setnej strony nie pierdyknac! jak cos to ja browara zawsze mam :) jak widac wstac mi sie udalo :P teraz idem, wroce ok 19🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie szczęście,że kontrola grasuje ;) bo bym sama cos tu pewnie naskrobała :) Ina w piątek wpadnie po 22 ..... z koszem alkoholu ;) ewentualnie zrobię kanapki ala koreczki :D no co to też wyzwanie dla tylu gosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej wszyscy, wygrzewająco!! Jakaś banda wirusów przeczesuje mnie od środka, czeka mnie więc popołudniowe słodkie nic nierobienie i wylegiwanie się. :D Och i ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liho musisz sie odkazić % :D wiecie jak zaczniemy w piątek to nie odpowiadam ile nowych stronic zapiszemy :) ciekawe jakie pyszności malwinii przygotuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmarnuję jeszcze jednego posta :) maliwinka stopka twojego autorstwa jest zajebista ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopik wpadniesz mam nadzieję ???? [czesc}🖐️🖐️bedziesz pisał do woli bo teraz każą oszczędzać posty :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszczędzać ? ale coo ..post jest i trzeba zacisnąć pasa ?.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem oszczędna ;) ale mogę pościć ja trzeba ,mam silną wolę ....np.do piątku będę piła wodę mineralną tylko :D boli Cie coś po tym wyczynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może przeskoczysz zamiast 5 aut 5 postów :D zatłuką mnie w jaskini w piatek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy Ina uspokój się z tą wodą ..ok to nic nie pomoże :) boli ? raczej nie ... małe draśnięcie tylko .ale boli że mi się nie udało ..:( i już nie powtórzę tego w tym roku ..:D chyba że wymyśle coś nowego ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeskoczenie postów w ilości 5 ..to dla mnie błahostka ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dop wiec masz swój wyczyn nowy w tym roku :) skok 5 postów i jeszcze teraz mnie przeskoczysz :D nie jestem zyrafą więc dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziękuję Malwino
za zaproszenie. :) Piszę na pomarańczowo ponieważ jak zapowiedziałam, tak zrobiłam i wszytkie moje "czarne" wpisy znikną sobie. :) Niestety w piątek czeka mnie przeprawa przez góry. :) Życzę miłej zabawy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko się spytam jak się wystroić???? :D :D :D a fajerwerki będą ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brum ja już uciekam nie kasuj wpisów proszę :) jesteś nasza !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ino do diabla gdzie ty się wybierasz :D :D :D na bank nie bede w czerwonych,jutro cały dzień poluje na czarne wymarzone ;) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za niecodzienne zjawisko
brumcia i setunia w jednym szeregu.No "moje" kochane Panie brawo:D:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×