Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ina.

normalni samotni na kaffe (35-45 lat)

Polecane posty

ja traktuję liho jak kumpla :) moge napisać np.wariat i wiem,że sie nie obrazi :) prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jasne, wynurzasz się z piany i masz ją tam gdzie nie trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obrażę się. Wy mi możecie na ucho nadepnąć. Na liho też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butiki z bielizną zniknęły by gdyby woleli nago :D kobieta odziana lub niewidzialna jak ty malwinko ma w sobie to coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, Ina, fatałaszki są po to, by je przeważnie zdjąć. Wyrasta się z czasem z tych gorsetów, strojów pielęgniarki i służącej, bielizny czarnej, białej i czerwonej, a zaczyna cenić to, co pod tą bielizną jest :D Fajnie, że zajęłaś jaskinię obok. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinii są piękne ,polowałam na takie bo miałam imprezę (oczywiście w kolorze czarnym) lecz rozmiaru nie było mojego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajęłam luksusowy apartament z dużymi oknami nad jaskinią :) dzieli nas kilka pięter ale od czego technika:) szklana winda i wpadacie na drinka ...... prosto do salonu gdzie zamiast sufitu widać gwiazdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem śledzony, tylko poszedłem po kolejną puszkę piwa leh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We trójkę to już można niezłe tańce przy ognisku powyczyniać, a mogę jeszcze paru grzecznych kumpli zaprosić na imprę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liholechu zaproś :) malwinii powiesz,że to ta moja tęsknota.....lecz napiszę to dla NIEGO załozyłabym te szpilki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobrażam sobie jak liho sprawnie usuwa historię przeglądania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha, tak, zagląda, lub muszę iść na kawę do kuchni, wtedy właśnie jestem śledzony. Córka też przychodzi do mojej jaskini, wtedy też jestem śledzony. Ale połówka ma teraz na głowie wybory, mnóstwo telefonów, sprawy ogółu a i swój komputer. I tak wychodzę na swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn oczywiście malwinka bo ja muszę coś napisać jeszcze i nie wiem ile to mi zajmie czasu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, historię przeglądania mam wyłączoną, nawet ciasteczka się kasują same. Poza tym z mojego sprzętu nikt nie korzysta, każdy ma swój i wszyscy lepszy. Prawda, ze chytry jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinko ale nie widzę problemu aby to samo robić w jego towarzystwie ..... liho napisał,że fatałaszki już niektórych nie bawią,liczy się kto jest w tych dresach i jaką jest wspaniałą osobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie działa skromny makijaż a nawet jego brak, perfumy minimum, jak najmniej złudzeń. Powyciągany dres i kraciasta piżama jest spoko, nie odbiera kobiecości. I dalej w tym stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prostota. No, może poza wyjątkiem wyjścia do jaskini wieczorowej na tańce, to spoko, skóry z lamparta, najmodniejsze kamienie, jakiś ostatni krzyk mody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×