Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ina.

normalni samotni na kaffe (35-45 lat)

Polecane posty

siema zrana! byla delirka, ze za malo "ostow" sie ostalo do 100tnej strony, a teraz mamy syt. niemalze odwrotna! ale albo rade damy albo jak tynk odpadamy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Sorry, nie sądziłam, że tyle stron tu napisałam. Mylisz się Malwino co do tego, że nie było to nikomu do niczego nie potrzebne. Życzę owocnego osiągania setki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie bardziej podoba fact w czarnej, lu jakiejs innej ciemnej koszuli ale i w jasniutkij tez nawet w jakijs lososiowej ale w czerwonej boy mnei nei pociagal jakos:D to dla mnei jak plachta na byka, no:D ale o taka moja fobia moze?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba właśnie o to chodzi Setunia - o działnie na wyobraźnię. :D Mężczyzna w białej koszuli kojarzy się z księgowym, prokuratorem, czy dyrektorem fabryki ale mężczyzna w czerwieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Malwino - przykro mi, że Ci się odechciało. Ale jedno Ci mogę obiecać - nie będę już w żaden sposób wpływała na pogarszanie Twojego nastroju. :) Rzeczy nie do końca wyglądają tak, jak je widzimy. Tyle mogę napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Do. :) Nie zdążę pocałować Cię do miliona. :( Ale chciałam. Bardzo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj Malwina poprosiła, żeby powstrzymywać się od pisania, ponieważ ma być obchodzona uroczyście setna strona. Poprosiłam o usunięcie moich postów, żeby zrobić ewentualne miejsce. Dziś się okazało, że moje wpisy zajmowały kilka stron. Malwina sądzi, że zrobiałm to złośliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum chciała jak najlepiej, nie możemy potępiać najlepszych jej intencji. Malwinko, proszę natychmiast przytulić licho i wybaczyć brum :) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, idę za nią do jaskini, zobaczę, gdzie się zaszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. :) Malwino - mimo wszystko mam nadzieję, że wróci Ci ochota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomysł najlepsze winiary
.malwina... Brum zlosliwa bede - moze Tobie sie to, co zrobilas spodobalo, mi nie i odechcialo mi sie pisac, zeby ta setka osiagnac. Zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa nie daj się brum
to stara psiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyrak znowu w akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allelujja
Brum zlosliwa bede - moze Tobie sie to, co zrobilas spodobalo, mi nie i odechcialo mi sie pisac, zeby ta setka osiagnac. Zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odczepcie się od brum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina wiesz, kotku, nic nie przeszkadza poimprezować na szalejących 90- kach, przecież to niczego nie zmienia :) Ja się szykuje, kupię sobie jakiś zestaw drinkowy, może gin z sokiem grejfrutowym , może malibu, bo mam chęć, albo po prostu jakąś słodką i gęstą wódkę, która pójdzie z lodem. Z żarciem kiepsko, bo dietę zacząłem, ale spoko, najwyżej padnę. Imprezy nie odwołujmy!!! Brum, gdybyś jeszcze mogła spowodować, żeby bracia mniejsi w rozumie się tu nie odzywali..... E, na to, to chyba jeszcze nikt nie wymyślił lekarstwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dop musi przeskoczyć maksymalną ilość postów :D malwa wkleja cytaty Ja nie mam czasu na net dziś róbcie co chcecie :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brumik spoko nic się nie stało ;) puszczajcie muzę swoją zrobi się topik muzyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×