Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

...fabetka

23 SIERPNIA - ZDROWA DIETA I ĆWICZENIA

Polecane posty

Hej Przed wakacjami schudłam 10 kilo, teraz czas zabrać się za resztę, chciałabym zrzucic jeszcze co najmniej kolejne 10:) Moja dieta jest prosta i skuteczna: jem co 3 godziny, staram się wyeliminować słodycze i biały chleb, nie łączyć mięsa z ziemniakami ani ryżem. Do tego chodzę na siłownie codziennie lub co drugi dzień, a od września na basen i pilates. Ktoś się przyłączy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Od dzisiaj też wzięłam się za siebie . Przez wakacje znowu utyłam Jak zawsze!! Stopkę zmienię zaraz jak się zważe bo długo tego nie robiła. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbys napisala Niezdrowa dieta i zero cwiczen, to bys miala wiecej kompanek hehehe:P:)))) to tak z przymróżeniem oka:))) witam cie serdecznie i musze pogratulowac:) znakomite efekty:))) za mną jest 10kg od maja tego roku:) przede mną jeszcze planowe 3kg:) pozdrawiam:)) a co do mojej diety- ok 1500kcal przez pierwsze 8kg (ostatnie 2kg baaaardzo powoli, ale juz bez liczenia kalorii- jadlam jak chcialam), cwicznia w warunkach domowych plus cwiczenia z ciężarami na rzeźbę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudzanie 2010 --->najlepiej byłoby napisać "20 kilo w miesiąc" albo "dieta 500 kcal". Wtedy na tym forum wsparcie murowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się na to piszę! Dzisiaj właśnie zaczęłam jabłkową kurację oczyszczającą, żeby oczyścić organizm a potem jeść tylko zdrowe rzeczy! chcę schudnąć 8 kg. ;) mam 165 i ważę 63 kg.. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o co chodzi w jabłkowej kuracji oczyszczającej?? neit- no w sumie racja:))) zmienmy tytuł hehehe:)))))) kochana założycielko to oczywiscie takie niesmaczne zarty:))) powiedz ile masz wzrostu boing i gossip0 wam tez zycze sukcesow i powodzenia:) ja 3mam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe wiem ze jakby był jakis porywajacy tytul typu "7 kilo w 3 dni" to byłoby wiecej osób,ale po co?:) Dzisiaj juz porobiłam przygotowania, kupiona kasza gryczana, kapusta pekinska, itp, jeszcze tylko jakis ciemny chleb i twaróg :) Pozdrawiam i witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze zaczelam,2 godziny na siłowni, pół godziny basenu:) Jutro tez na silownie, a co tu tak cihco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow dziewczyny podziwiam. ja sie chyba nie przyłącze bo raczej nie po drodze mi odchudzanie z moimi wymiarami ( cm/kg). cwiczę sama dla siebie i mam nadzieje ze wytrwam w bieganiu. dlatego tez bede sledzila wasz temacik o ile przyjmiecie niechudnąca do swojego grona.:) na swoja obrone dodam ze postanowilam sie zdrowiej odzywiac choć trochę. od dzis soczek marchwiowy i brak ketchupu( nie ma sie z czego smiac- uwielbiam go) odchudzanie 2010 sory ze pytam ale czy ty jestes dziewczyną czy chlopakiem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lino - pisz kiedy tylko masz ochotę, a czemu nie po drodze Ci z odchudzaniem, tzn że za szczupła jesteś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi822
Witajcie:) Chętnie i ja się przyłączę. Miałam swój wątek ale ktoś podszył się pod mojego nicka i zaczął pisać bzdury... Tak więc mam 28lat, ponad dwa lata temu schudłam ok 20kg w sumie ale niestety 10 wróciło... Obecnie ważę 72kg i chciałabym zrzucić 10. Mam nadzieję że z Wami będzie łatwiej. Moja dieta to MŻ, jem mniejsze porcje co pare godzin, nie jem po 18 itp. Tak udało mi sie dwa lata temu zrzucić balast ale niestety fast foody, litry coli i słodycze zrobiły swoje. Źle nie wyglądam ale chcę lepiej się czuć:) Na diecie jestem od poniedziałku ale jestem pełna motywacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mimi:) Odchudzanie - pewnie dlatego, że w stopce masz napisane ile masz cm w karku i ile wyciskasz:D Dzisiaj spedziłam 2 godziny na siłowni, jutro nie cwicze - czas na regeneracje:D Dzis poza dietą zjadłam jedną część Bounty, ale rozpaczac nie bede,w koncu odechce mi się slodyczy, juz tak miałam wczesniej. Teraz popijam herbate i juz nic nie zjem, sprzatalam ponad 2 godziny i jeść mi się odechcialo:) Odchudzanie 2010 - dązysz do 69 kilogramów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa juz widze w stopce, że do 68, czemu tak? kiedyś tyle ważyłaś, czy po prostu tak sobie założylas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam, ze przy moim typie budowy ta waga jest optymalna i przy niej bede wygladac najlepiej nie tracąc na masie mięśniowej- ja chce tylko tłuszczu sie pozbyc nic wiecej:) stad to 68:) wtedy tez moje bmi bedzie optymalne:P) tak posrodku w sam raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://plany.sfd.pl/index.php/mid/49/fid/341/trener/dzienniki to moj dziennik treningowy- jakbyscie chcialy zajrzec jak bylo wczesniej i jak jest teraz tam sa moje fotki i stare i nowe- w sumie na bierząco wklejałam- zobaczycie jak wyglądam przy obecnej wadze i mozecie same ocenic czy musze stracic wiecej niz te 3ostatnie kilo:))) jezeli trzeba sie bedzie zalogowac wpiszcie sobie byle co w rejestracji:)) stronka za darmo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wooow,w zyciu bym Ci nie dała 70 kg !! Zazdroszcze, ja jestem wyższa od Ciebie, ale chce ważyć 66 kilo mniej wiecej(chociaz pewnie jak dojde do 66 to będę chciała jeszcze mniej;) ) Inspirujesz mnie normalnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile ty masz wzrostu? wiesz, ja mam z natury budowę atletyczną, więc przy mniejszej wadze będę wyglądać komicznie (nie chce zostac szkieletem bez mięśni:))) zresztą trudno by mi to bylo osiągnąć.... i wooow:) dzięki za tak milą ocenę mojej osoby:))) jest jeszcze wiele do zrobienia, ale takie komentarze podbudowują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 180 cm. Chyba przesadziłam wczoraj na bieżni, boli mnie jakby piszczel pod kolanem, chyba jutro tez nici z cwiczen, co najwyzej brzuszki i na rece :( Zajadam sie wlasnie pyszna sałatka z takiego makaronu wygladajacego jak ryz, ogórka, pomidora, szynki i fury koperku mmmmniam. Cichutko sie zrobiło,dziewczyny, piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×