Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfsdfsd

Jakie są waszym zdaniem najbardziej wieśniackie samochody?

Polecane posty

Gość gość
W Audi woza swinie. A bmw jezdza swinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prym wiedzie bmw 3 i golfy 1/2/3 . Co pod wiejskimi potupajkami wyraznie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie w takim razie samochody NIE SĄ wieśniackie? Bo wymieniliscie już chyba wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autobusy, bo oni jeżdżą komunikacja miejską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BMW i Audi-stare, po prostu z daleka widać kto nimi jeździ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoda octavia, fabia.... najpierw jezdza tym handlowcy, a potem ich dzieci na wiejskie zabawy. Potem vw golf, civici stare, bmw (procz tych z obecnej serii, sa ladne), celica i omega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej wiesniackie? trudno powiedziec. Wiem tylko, że czasem wiesniackie sa tuningi, jesli ktos kompletnie nie potrafi ich zrobic. w takiej opcji moge polecic tylko www.carro.pl , dobrze zrobili tuning mojego samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polonez na dzisiejszy czas, to perełka i youngtimer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Multipla Mazda 323f Opel Calibra Bmw stare Golf 1/2/3 Fiat coupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale najbardziej wiesniackie to sa wszelkie "odpicowane" ze spojlerami xd subaru i takie tam i te gnoje co jezdza na lezaco xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GOLF I to już nie jest wieśniacki samochód, ale youngtimer. Podobnie jak Polonez. Teraz wieśniackie to: - Volksvageny Passat (wszystkie) - GOlf III, IV - BMW starsze - Mercedes (najstarszy okular ) Generalnie wieśniackie są głównie niemieckie. Burackie to np: - wszelkie Volksvageny za wyjątkiem Polo i Foxa - BMW - Mercedesy - Audi - większość droższych aut powyżej 100 czy 200 tys zł to buraki często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Audi a4 i a6 te ponizej2008r zaczynają wiesc prym pod remizami. Co kilka km wiesniak sie trafia. Najpopularniejszy złom wśród sprowadzanych starych aut. Co zreszta widac na drogach. Bmw i golf już wymiękają przy audi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Honda civic. Tu częstym widokiem są szpecące tuningi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieśniackich samochodów nie ma na świecie, są za to mniej ładne np fiat multipla ale ma ten samochód swoich fanów. BMW z przed 2000 roku np e36 w coupe lub cabrio z silnikiem 2.0 lub większym, jest to cudowny samochód. Honda Civic VI generacji z roku 1998 do 1999 roku wersja 3D z silnikami od 1.4 aż do vtec uturbionych są to niesamowite samochody, taki 1.4 potrafi przekroczyć spokojnie z palcem w odbycie 180 km, szybkie, zwinne i bardzo tanie w utrzymaniu. Audi A4 B5 sedan z silnikami 1.8 oraz 1.8 T, są to niezawodne, niezniszczalne, bardzo ładne i wygodne samochody, ale 1.8 20v 125 km silnik ten jest niezniszczalny, idealny do gazu sekwencyjnego. Wszystkie Golfy, Pasaty to są naprawdę dobre samochody. Każda seria wygląda pięknie, gorzej jak jakiś młody gniewny oszpeci swój samochód czymś ala wieś tuningiem. Dla nie zmotoryzowanych polecam w wujka google wpisać np Audi A4 Stance, Slammed, German Style. Albo Honda Civic VI JDM, Stance, Slammed. Osobiście jeździłem wieloma samochodami, miałem i nadal mam Hankę tyle że z silnikiem 1.4 90 km, samochód petarda :) Obecnie śmigam Audi A4 B5 1.8 20v 125 km z lpg, samochód jest obniżony - 60 mm i ma założoną dobre felgi 18 calowe BBS. niedługo zakładam air ride :) a samochód mam z pierwszej produkcji Audi A4 czyli z 1994 roku, samochód się lepiej prezentuje niż takie obecne po salonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej wieśniackie auta to takie, którymi jeżdżą wieśniaki którzy odłożyli przez 30 lat kasę na: 1. Daewoo Lanos 2. D. Matiz 3. Fiat Siena 4. Renault Thalia 5. Nissan Micra itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej .Ale jeżdzą bo na te auta było ich stać wieśniackie! Co to za określenie!Burak!to wymyślił jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca
Dnia 24.08.2010 o 19:31, Gość dfsdfsd napisał:

Oto moja lista: 1. BMW, modele sprzed roku 2000 2. Opel Calibra 3. VW Golf II / III 4. Polonez Caro i Atu 5. Honda CRX 6. Stare Audi A4 (B5), 80, 100

wypierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×