Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

witajcie,jestem w szoku! co tu sie dzieje? zacznijmy od tego ze nie wiem jak wy ale ja nie chce tu obecnosci tej calej duszyczki! czytalam co pisala na innych topikach,nie bede sie wdawac w szczególy ale nie podohba mi sie wiekszosc jej wypowiedzi.przyszla nie wiadomo skąd,nie przedstawila sie i zagoscila sama :o inne dziewczyny widzialy ze jak milo sie mozna przylączyc,prawda? :) noo,takze duszyczka lec zakladac kolejny bzdetny temat i tam sobie zostan :) ide doczytac dokladnie co pisalyscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ale musze pozegnac wszystkie nowe dziewczyny :o nie wiemy kto jest kto i nie bedziemy tu tolerowac wyzwisk! Ya-26 zaczernij nick,jesli chcesz zostac,oczywiscie jestes mile widziana :) zwracam sie do tych wszystkich podszywów-spadajcie. DZIDZIA TO MOJE GG 291963.NAPISZ,ZAPYTAM CIE O COS CO NAPEWNO BEDZIESZ WIEDZIALA JESLI TO TY.wtedy powiesz mi pod jakim nowym nickiem sie zalogujesz i bedziemy w ten spposób mialy pewnosc ze to ty :) czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie przejmujcie sie i od teraz nie odpisujcie na podszywom! czekam tu na was :) Ya 26 zostań z nami :) reszcie dziękujemy-przykro mi ale za duzy zbieg okolicznosci,ze nagle tyle osób chce sie przyłączyc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania zasnęła,zmęczyła się płaczem :( . Chyba znowu ja brzuszek boli,ale dałam jej espuction,także może będzie poprawa :( . Liwka masz rację,zrób tu porządek !! Co tu sie dzieje dzisiaj to jakaś masakra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna widze ze pod ciebie juz tez ktos próbowal sie podszyc :o nie martw sie ja wiem jaki twój nick prawdziwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY NAPISZCIE PROSZE DO MNIE NA GG-ZEBYM WIEDZIALA ZE TO WASZE NICKI ZACZERNIONE,Aguś Ty tez kochana :) 291963 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny to nie wiem czemu nie dostaje nic od was :( Aga potwierdzila,tylko od niej dostalam wiadomosc! :( nie wiem co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzia mam pytanie do ciebie: gdzie mamy sie spotkac i kiedy? Martyna: pamietasz jaki tort miala Natalka na urodzinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna wierze ci ale musze miec pewnosc ze pozostale dziewczyny tez nie bedą miec wątpliwosci.to napisz gdzie miala chrzest twoja druga córcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna no i o to chodzilo :) Dzidzia-cos kiepsko ci idzie :( zaczekam do wieczora,moze cos sie wyjasni.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka sprawdzilam cie z moderatorem :) mam nadzieje ze mi wybaczysz te podejrzenia,niestety ludzie wpadają na rozne pomysly.buziaki dla ciebie! szkoda tylko ze mi to gg szwankuje :o sama nie wiem co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha ja sie nie gniewam :) . Mam tylko nadzieję,że Dzidzia 2 to naprawdę dzidzia bo ta prawdziwa dzidzia była bardzo fajną osóbką lubiłam z nią pisać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×