Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

Gość DzIdZiAaa...
jej ale produkcja... 1.zdjęcia cudne-Ania wiadomo nasza królewna różowa pachnąca,zuzka jak zuzka kucyki i juz:)!sliczna, kochana!co do natalci to nie sądziłam,że taka pyziunia z niej-świetnie wyląda !Liwia przestań narzekać,że mało je!jest...i te jej włoski ahh....pewnie ma takie po forumowej cioci:Puwielbiam blondyneczki:) 2.Byłam wczoraj na camden i owszem była masa przebierańców ale nic ciekawego...przed 19 zaczęli już pić itd także... podobno w sobotę był szał...wszyscy się wygłupiali...znajoma mi mówiła... 3.Liwia-my mamy szczeniaczka uczniaczka,kupiłam jak zuzka miała pół roczku-dopiero teraz się sprawdza,myślę,że ten żółwik jest podobny...fajna zabawka ale godzinami się tym mała nie pobawi-raczej pośpiewa 20 min i zostawi na 3 tyg w kącie 4.Marzena-moja była przyjacółka(była!niestety,już się nie przyjaznimy)jak słyszę to imię to aż mi się chce wyć...oj ile bym dała,żeby się z nią przyjaznić...tak cudownej osoby w życiu nie znałam!!! 5.Martynko-nie stresuj się!ja się tak stresowałam,że mam mało pokarmu,że z nerwów całkowicie straciłam...i w nosie mam opinie kogokolwiek,Ty też zluzuj...nawet jak będzie tylko na modyfikowanym nic jej nie będzie!a Tobie troszę luzu nie zaszkodzi-ciekawe jak przy 2 i z całym domem na głowie masz siedzieć przy"cycku"cały dzien!masz jeszcze jedno,którym też się musisz zająć-chyba,że teściowa porobi w domu i zajmie sie zuzia to możesz siedzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
dziewczynki ile macie lat? pytam z ciekawości,bo myślę,że fajnie nam się rozmawia... i nie widać,niewiadomo jakich różnic wiekowych... Liwia zapomniałam-niezła "laska"z Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 45552
dziewczyny kocham was za skuteczne przytarcie nochala szalonej duszyczce :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaeg
hej :) jestem mamą synka, 13mc :) pozwole sobie dołączyc , jesli mozna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
szalona duszyczka, tobie juz dziekujemy za duzo widzialam na innych topikach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
moze zaloz swoj topik,co? tutaj chyba cie nie chcemy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wienm co wy wszystkie odemnie chcecie . normalnie sie wypowiadam . zalozylam normalne topiki nic w stylu takim jak panie ktore mnie obrazaly ... nie rozumie. Chcialam pogadac ale niestety przeliczylam sie chyba co do tego portalu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
no to czesc jak czapka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
ej kto się podszywa????????????????/te dwa u góry to nie moje!!!!!!!!!!!!!!:(nie róbcie tak to nie fair!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
te trzy* to naprawdę nie miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
szalonaduszyczka nie kompromituj sie i nie poszywaj pode mnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...prawdziwa!!!
i może mi ktoś powie o co chodzi??? sądzę,że to któraś z naszego się podszyła podemnie... ja nie siedzę na innych topikach więc nie wiem o co chodzi z tą duszyczką... sorry,dziewczyny ale to nie było fajne... EJJJ!!!!!!!CO JEST???KTOŚ MNIE HASŁEM ZABLOKOWAŁ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzia dziękuję Ci bardzo :) . Szalonaduszyczka-moze rzeczywiście załóż swój topik,bo chyba tutaj rzeczywiście Cię nie chcemy .. Ja mam 21 lat :D . A ja byłam już dzisiaj na dwóch cmentarzach ... Mąż został z dziećmi a ja poszłam na groby moich bliskich . Ni chciałam brać męża i dzieci,bo to nie jest miejsce żeby przepychać się z wózkiem przez tyle ludzi i biegać za Zuzią . Poszłam,obeszłam dwa cmentarze,pomodliłam się,zapaliłam znicze i wróciłam . A ja już praktycznie nie mam nic pokarmu .. Ledwo 50 ml ściągam :O . Wczoraj maż nakarmił Anię jakoś przed 20,zjadła 90ml bebilonu i obudziła się o 5.20 an jedzenie :D Co za kochana dziewczynka co nie ? Daje mamusi pospać :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...prawdziwa!!!
OD 12 40 TO NIE JA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...prawdziwa!!!
MARTYNA,NIE WIEM O CO CHODZI-KTOS MI NICK UKRADŁ I ZACZERNIŁ...SPOKO ja nic do tej duszyczki nie pisalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...prawdziwa!!!
wkurzyłam się...oddawaj mo nick złodziejko!!! a jak nie potrafisz się wypowiadac jako TY to może lepiej się wogóle nie oddzywaj!!! nie sądziłam,że kto może być taki bezczelny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×