Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

Aguś-moja sie całkiem teraz rozkleiła,właśnie usypia-nie wiem co zrobić...najlepiej nic,niech sama się ułoży na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga dziewczyny!!!!!!!!!!!
maricca13 a z jakiego miasta jestes? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie u nas ciezko sie przestawic, pewnie potrwa to kilka dni, poza tym zauwazylam ze moj syn to straszny uparciuch - i nie jest to komplement. Mama razy dwa - Ania to jest malenstwo, a 10 miesieczna coreczka Karoliny to juz pannica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem o co ci chodzi . Nie bede odpowiadac na twoje pytania bo nie ma sensu sprawdzasz mnie jak bym cos zrobila . Czemu miała bym kłamac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga dziewczyny!!!!!!!!!!!
Tu piszace od dawna dziewczyny zostaly posprawdzane. Odpowiedz z jakiego miasta jestes? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama coS dziwna jestem a co dopiero dzieciaki... i w dodatku przez to zamieszanie cały dzień mam str wł i kukam co chwilę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga dziewczyny!!!!!!!!!!!
Naprawde???? :D to tak jak ja :D Z jakiej dzielnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dziwnie sie czuje przez ta zmiane :) Spac chce sie wczesniej heh a tu dopiero 18:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga dziewczyny!!!!!!!!!!!
Mowi :D Zwracam honor chyba nie jestes ta kopnieta szalonaduszyczka :-) Przepraszam! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale po co mnie tak sprawdzac nie mozecie uwierzyc ze nie jestem ta duszyczka czy jak jej tam ... chyba bede musiala odejsc bo zaraz zapyta jaki nr buta nosze albo rozmiar bluzki..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do;uwaga dziewczyny!!!!!!!!!!! mogę o coś zapytać?skoro nie jesteś od nas to co ci przeszkadza z kim piszemy???skoro nie lubisz tej osoby i twierdzisz ze ona to nie ona to ja odpuść... dziękujemy za radę,same się co do niej przekonamy... a Tobie to niepowinno przeszkadzać... i nie obrażaj się,poprostu chcemy już z tym skończyc!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga dziewczyny!!!!!!!!!!!
Sorry ale ja juz wiem po co :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bo to przesluchanie juz szlo za daleko ... Kurcze ale mnie glowa boli ... a mala tak wariuje ze szok bo juz tak sie jej spac chce .. ale doczekam do 19:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak mam to w dupie
szalona duszyczka..bardzo chciala z wami pisac wiec skorzystala z okazji i macie:O na tysiac procent to ona,gowno wam moderator sprawdzi jak logowac sie mozna za kazdym razemz innego IP....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy dalej o tym samym ? Mam dość ! Widzę,że nie ma sensu tutaj pisać,bo ten topik osiągnął poziom zerowy . Dzięki wielkie wszystkim dziewczynom z którymi tak fajnie mi sie pisało . Trzymajcie się pa . ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co?moja zuzia usnęła pół godz temu...nie budzę jej... to pewnie przez zmiane... Martyna,ogarnij się:)i daj spokuj...wracaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak mam to w dupie
daj spokUj...boze, ta tez to zahakowany nick przez duszyczke:O no nie wierze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwka jestem zaczerniona od początku ;) dzięki, chciałabym zostać z wami i zostanę :) ale co tutaj się robi :( jestem nowa więc jak na razie pasuje i nie chcę się wdawać w te głupie dyskusje, nie wiem o co w tym wszystkim chodzi, nam też kiedyś pomarańcze zepsuły topic ciążowy o którym już pisałam, a nawet jak moderator się tym zajął to połowa dziewczyn z topicu była już ze sobą skłócona że między sobą się żarły, bo jedna na drugą zwalała... Myślałam że tutaj jest spokojnie, ale niestety to jest kafe na którym wszyscy mogą pisać i się wtrącać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś ma ubaw...dajmy mu tą satysfakcję-niech pisze... a my piszmy swoje-w razie czego mamy kontakt poza forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie zagladnelam ten ktos przestal w koncu pisac . Szkoda bo fajnie jest pogadac , a tu ktos sie wpiepsza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...pamięta mnie ktoś jeszcze:) nie było mnie trochę a tu sie porobiło??mam nadzieje tylko że ja nie muszę pisać na gg w celu pozytywnej weryfikacji mojej osoby:) przede wszytkom witam nowe mamusie:) sorki ale czasem zapytam o coś o czym już pisałyście ale nie mam czasu czytać wstecz tyle stron:P:D ja miałam dużo pracy, ale teraz do stycznia laba:D:D więc popisze częściej:D u nas wszytko ok:) Tomek zadziwia mnie z dnia na dzień, można sie z nim juz fajnie dogadać, mówi juz kilka prostych słów i tak jak jego siostra mówi końcówki wyrazów lub udziwnia np "kokój":P znaczy pokój:P ulubiona zabawa składać puzle, takie proste z 2-3 elementów ale mu fajnie to wychodzi no i oglądanie książeczek i domaga się aby tłumaczyć co jest na każdym obrazku, a najlepiej jak przynosi swoja ulubioną książeczkę i z daleka woła brum brum co znaczy żeby otworzyć na stronie gdzie jest traktor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga dziewczyny!!!!!!!!!!!
20:50 [zgłoś do usunięcia]maricca13 Ja mieszkalam cale zycie w podkarpackim ale teraz sie przenioslam do swietokrzyskiegonie daleko maricca13 a wiec jestes szalonaduszyczka :P:P:P Pochodzisz z Tarnobrzegu a teraz mieszkasz w Kielcach :D:D:D Mowilam, ze klamstwo sie wyda. Nawet sybko sie rypnelo. Odwoluje przeprosiny :P:P:P Nie masz zadnej Kasi tylko patologiczna Nikolke :P Ochhh..ty klamczucho :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×