Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

A daj ty mi dziewczyno swiety spokoj !!! Ja nie jestem zadna szaonaduszyczka mieszkalam w podkarpackim a teraz mieskzam w staszowie nie caly rok ale mieskzanie w tbg dalej mam ... A zreszta co cie to interesuje... Normalnie juz nie mam sil .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka witaj :) mam prosbe-nie zwracaj uwagi na to co sie dzieje,dobrze? :) fajnie ze Tomek ladnie sie rozwija,powiem ci ze nie myslalam o puzlach nawet,a moze juz powinnam? jak to u was wygląda?? i mówi cos? no to tymbardziej gratuluje :) natalia tez zna kilka słów ale chyba w wiekszosci gada po swojemu narazie :D a poza tym co u was? ja siedze z zeszytem i laptop oswietla mi to co czytam ,bo mala spi obok :o ehh... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda-przepraszam,nie zwrócilam uwagi :) nie dajmy sie,naprawde poprostu nie zwracajmy uwagi :) to jedyna droga by topik sie utrzymal.jesli zas beda problemy to mam juz gotowy topik na prywatnym forum.mamy 30dni od teraz na aktywacje wiec tak czy tak bedzie ok :) spróbujmy jednak zostac tu,zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prywatne fora nie wychodza
przy tak malej ilosci uczestniczek :D Ale...bon voyage :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze wy dalej na mnie choc juz nic nie pisze..;] Zal normalnie zal mi was ... Hhehe dobre jeszcze kogos innego atakuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////////a///////////////
szalona duszyczka ty koorvo rozjebalas nam topik!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwio widzisz gdyby nie starsza siostra nie wiedziałabym o pewnych talentach mojego synka:P:P:P prawda taka że córcia pewne rzeczy dostawała jak mi sie wydawało że to już czas i np puzle dla najmłodszych są od 2+, takie najprostsze z 2-3 elementów i Karola dostał na 2 urodziny a Tomek juz teraz złozy 2 puzle w jedną całość, a takie piankowe mi przynosi i ze mną próbuje składac ale one sa trudniejsze do złożenia:) co do mówienie to mówi niewiele słów ale wyraźnie tzn my wiemy co:P bo córcia właśnie gadała dużo ale mało zrozumiale:P i to prawda że dzieci co maja starsze rodzeństwo szybciej sie rozwijają:P Tomek ma prawie 13 miesięcy a chodzi już o 3 miesięcy a właściwie biega już, a Karola zaczęła chodzić w wieku 13 miesięcy i to bardzo niepewnie... no i ostatnio przyniósł tory i lokomotywę i wiedział że tory razem trzeba złączyć a po nich ciufcia jeździ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama natusii
proponuje zamnkac topik z a m y k a m y z a m y k a m y proponuje zamnkac topik z a m y k a m y z a m y k a m y proponuje zamnkac topik z a m y k a m y z a m y k a m y proponuje zamnkac topik z a m y k a m y z a m y k a m y proponuje zamnkac topik z a m y k a m y z a m y k a m y proponuje zamnkac topik z a m y k a m y z a m y k a m y proponuje zamnkac topik z a m y k a m y z a m y k a m y proponuje zamnkac topik z a m y k a m y z a m y k a m y proponuje zamnkac topik z a m y k a m y z a m y k a m y proponuje zamnkac topik z a m y k a m y z a m y k a m y proponuje zamnkac topik z a m y k a m y z a m y k a m y proponuje zamnkac topik z a m y k a m y z a m y k a m y proponuje zamnkac topik z a m y k a m y z a m y k a m y proponuje zamnkac topik z a m y k a m y z a m y k a m y proponuje zamnkac topik z a m y k a m y z a m y k a m y proponuje zamnkac topik z a m y k a m y z a m y k a m y proponuje zamnkac topik z a m y k a m y z a m y k a m y proponuje zamnkac topik z a m y k a m y z a m y k a m y proponuje zamnkac topik z a m y k a m y z a m y k a m y proponuje zamnkac topik z a m y k a m y z a m y k a m y proponuje zamnkac topik z a m y k a m y z a m y k a m y proponuje zamnkac topik z a m y k a m y z a m y k a m y proponuje zamnkac topik z a m y k a m y z a m y k a m y proponuje zamnkac topik z a m y k a m y z a m y k a m y proponuje zamnkac topik z a m y k a m y z a m y k a m y proponuje zamnkac topik z a m y k a m y z a m y k a m y proponuje zamnkac topik z a m y k a m y z a m y k a m y proponuje zamnkac topik z a m y k a m y z a m y k a m y proponuje zamnkac topik z a m y k a m y z a m y k a m y proponuje zamnkac topik z a m y k a m y z a m y k a m y proponuje zamnkac topik z a m y k a m y z a m y k a m y proponuje zamnkac topik z a m y k a m y z a m y k a m y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwka spoko :) mój synuś też jako tako nie mówi, ale bardzo się cieszę bo dużo chodzi przy meblach, stoliku, kanapie naprawdę z utęsknieniem czekam na samodzielne chodzenie :) normalnie byłoby ok, gdyby nie fakt ze ma 15 mscy, dlatego tak mnie to cieszy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwio bo Ty chyba dalej kursujesz między Polską a a Londynem, Ty rezerwujesz bilety z jakim wyprzedzeniem??? i mniej więcej jakie ceny?? ja czatuje na lot do Dublina w styczniu i o ile z powrotem sa tanie bilety to do sa drogie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka w zupelnosci sie z tobą zgadzam :) powiedz mi prosze te puzle to on sklada,tzn masz na mysli ze dopasowuje jeden element do drugiego ksztaltem tak? czy juz obrazek potrafi z 2-3 puzli ulozyc? masz moze jeszcze jakies pomysly,które moge zastosowac? to calkiem pomyslowe wlasnie dac cos dziecku jakby przed czasem.jesli masz sile to napisz prosze.dxziękuje :) a puzle napewnpo jutro wypróbuje i dam ci znac :) chociaz mam tylko te piankowe wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama natusii
wypierdalac wszystkie, zamykam topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka teraz zarezerwowalam na 10go listopada-3tyg wczesniej znaczy sie za 30f=150zł do bydg tylko. ceny są od 30f do 100f ale srednio za te 50f w jedną strone z dzieckiem=jakies 200-250zł ja staram sie rezerwowac tak szybko jak moge,ale ze wzgledu na szkole nie zawsze jest to mozliwe :( Magda witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda,nie przejmuj sie :) tak czy siak dzisci w wieku 3 lat są takie same-wszystko sie wyrównuje i nikt juz nie pamieta ze stas nie chodzil a zosia nie mówila :) natalia wczesnie zaczela chodzic-9.5m-ca ale za to dop zaczyna cos mówic konkretnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwia a Ty mieszkasz w Polsce czy Anglii? skoro mowa o biletach ;) Stelka a Ty jak masz na imię? wy się już znacie a mnie trudno zapamiętać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fantastic girl gdzie jestes kochana,hop hop :D wzywam cie telepatycznie :p wlasnie mam tu do nauki żywienie jałówek -przybądz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda,ja mieszkam tu i tam :( tak wyszlo eh ;( mozna powiedziec 3tyg-polska,3tyg-uk.ale licze ze za rok-1.5 wrócimy na stale do pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena1917
Hej Dziwczyny ja jestem mama 10 miesiecznej dziewczynki moge dolaczyc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co piankowych to zainspirowała go Karola bo on nie wiedział że to można składać, ale ja mam takie baby puzle 2+, mają w sobie 4 zwierzątka które składaja się albo z 2, 3 lub 4 elementów i on z pudełka wyjmuje np kaczuszkę (która ma 2 elementy i dopasowuje) ja mu pomagam tylko złożyć już na końcu bo nie zawsze wceluje jeden do drugiego, a np inne zwierzątko co składa się z 4 elementów to przyniesie wszystkie 4 tego samego zwierzątka i ja mu pomagam bo już 4 elementy to za duzo dla niego|:P ale nie miesza np krówki ze świnka:P:P mam nadzieje że w miarę jasno piszę:P:P no i wie co jest co, jak mówiedaj ułożymy krówkę to przyniesie wszytkie elementy krówki, a starsza siostra tez go uczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak po 3 tyg.? kurcze to nie fajnie tak chyba ciagle podróżować, jeszcze z maluchem, co? nie chce wyjść na wścibską :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu Stelka:) a co do lotów to jednak do angli tanizna, teraz żałuje że nie wykupiłam jak miałam okazje za 350 zł w dwie strony a teraz czekam na okazje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka-calkiem jasno :D dziękuje kochana jestes 🌼 jutro spróbujemy :) moze poszukam takich puzli w sklepie! :) Magda-no nieciekawie :( ciezko mi z dzieckiem latac-kazdy lot okupiony jest bólem brzucha :o i stresem Magdalena-zaczernisz nick? :) witamy serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak latalam z noworodkiem do szwecji ale tylko 2 razy bylo strasznie na szczescie juz zostalismy na stale w Pl. Rozumiem was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki jeśli kogoś urażę ale nagle dużo tu przybywa mam 10 miesięcznych dzieciaczków ze świeżym nickiem....będę sceptyczna...sorki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×