Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

Gość mamanatusi

witajcie ;) szukam kolezanek do pogadania.jestem mamą rocznej dziewczynki.mamy swoje dobre i zle dni :) moze znajdzie sie ktos kto czasem porozmawia o problemach ale i o tych dobrych stronach macierzyństwa.zapraszam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ergteh
zabierz się lepiej do pracy bo macierzyństwo uderza ci na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
ergteh :D spodziewasz sie odwetu? przykro mi ja ci nie dam tej satysfakcji :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
mama razy dwa-pewnie! :) bardzo mi miło :) ale fajnie,ze bedziesz miala drugiego brzdąca.a juz znasz płeć?? ja tez chcialabym drugie dziecko,ale wydaje mi sie ze podejme tą decyzje troszke pozniej ;) narazie mam urwanie głowy z jedną córcią hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2+1 :)
Jestem mamą dwóch chłopców ( 4l , 7l ) i rocznej dziewczynki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
wiesz co,no ja co prawda nie mam doswiadczenia w opiece nad dwójką dzieci jeszcze,ale przypomnij sobie jak urodzilas pierwzą córeczke-zostalas rzucona na głęboką wode.tym razem tez tak będzie,tyle ze umiesz juz pływac :) napewno sobie poradzisz!! :) zobaczysz. a na kiedy masz termin?? ja rodzilam we wrześniu zeszłego roku.córcia niedlugo bedzie obchodzic swoje pierwsze urodziny.nauczyla sie chodzic jakis czas temu wiec ja nic innego juz nie robie tylko caly czas za nią biegam.najczesciej powtarzam jej NIE WOLNO :D wiec nauczyla sie grozić paluszkiem :D :D :D czasami jest śmiesznie ale chwilami łzy lecą z bezradnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
2+1 oooo to masz fajną gromadke :) czy twoja córcia tez jest taka uparta? nie wiem czy to przypadlosc tego wieku ale ja moge 1000000 razy mowic NIE WOLNO czegos tam ruszac a ona z usmiechem na ustach i tak robi swoje :D jak sobie radzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2+1 :)
Moja córka chodzi tylko trzymana za rączki, wtedy bardziej przypomina to bieganie niż chodzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2+1 :)
córka jest bardzo uparta a na dodatek jak coś się jej nie podoba to wszystkich bije chociaż tłumaczy się je, że nie wolno to wtedy bije razy dwa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
niunka-witam :) jak Twój synek sie chowa? 2+1 współczuje :D pewnie wieczorem marzysz tylko zeby sie polozyc co? mnie bolą plecy od przenoszenia jej z miejsca na miejsce.piechotą byloby za długo :D córcia uwielbia schody wiec wyobrazcie sobie co tu mam za sajgon :D az dziwne ze nie schudlam jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
Adzia zapraszamy ;) kazdy mile widziany!!! dziewczyny jak przezylyscie poród? u mnie niestety 32h na porodówce sprawiły ze strach jest wiekszy niz chęc posiadania kolejnego dziecka,ale wiem ze to tylko kwestia czasu-mam nadzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę dać radę,maż pracuje,jak urodziła się Zuzia też byłam sama,tylko przeraża mnie jak ja wyjdę sama na spacer jak Zuzia jeszcze na takie dłuższe trasy nie da rady .. Termin mam na 19 października . Moja też jest bardzo uparta,czasem muszę aż wrzasnąć,bo inaczej robi to samo z uśmiechem na ustach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
mama razy dwa-a jak ty sobie radzilas całą ciąze opiekując sie córcią? zastanawiam sie skąd brac sily.pamietam swoją ciaze-caly czas bym spala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2+1 :)
zacznie sie na dobre 1 września jak starszy pójdzie do pierwszej klasy , młodszy do przedszkola :( Odworzenie jednego i drugiego ...dobrze że mąż jeszcze w domu będzie to przynamniej z małą zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
mama razy dwa-to przydalby ci sie jakis podwójny wózek pewnie :/ ja tez jestem sama.mąż za granicą.jutro akurat wraca na 2tyg :) ojj wiem cos o malych uparciuchach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze córeczkę prawie 3-letnią. Porody w miare szybkie - 8 godz pierwszy - 3 godz 45 min drugi. Na razie to idę spać, ale piszcie jutro poczytam. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie jest mi ciężko,bo brzuszek już spory,a ja Zuźką cały czas muszę latać,bo albo gdzieś włazi,albo wkłada rączki tak gdzie nie potrzeba . Na początku miałam okropne mdłosci,coś okropnego,potem starsznie senna ,a teraz bardzo chętnie jem słodkie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z którego wrzesnia jest twoja córcia? Moj jeszcze nie chodzi narazie sam wstaje:-) Mój poród nie był taki straszny tylko te wstrętne bóle krzyzowe:-) Fajnie miec taka "gromadke" w domu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamanatusi- wiesz w sumie zastanawiam się nad kupnem córci parasolki,albo lekkiej spacerówki,bo jej wózek był nowy i jest w stanie idealnym i nie był tani takze jeszcze niejedno dziecko mogłoby pojeździć,tylko,ze i tak sama z nimi nie wyjde :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
2+1 podziwiam cie!!! wielki ukłon w twoją strone :) mama razy dwa-kochana,ja tez wspominam koszmarnie poród i dlatego wolalabym drugi raz rodzic przez cc.zresztą tak popękalam ze do tej pory odczuwam skutki porodu.moja córka byla w polozeniu potylicowo tylnym-buzką do przodu.wiec nie moglam jej urodzic,doslownie bez skurczu na sile wypchnelam-to byl cud!ale okupiony krwotokiem wew.wiec przezylam koszmar.mala dostala zaledwie 4ptk w pierwszej minucie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
moja córcia z 11go wrzesnia jest :) rodzilam w anglii parasolka to super pomysl-leciutka i zwrotna ja tez latam za moją-skąd one biorą tyle energi??? adzia dobranoc do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dostała 8 pkt,bo miała problemy z oddychaniem w pierwszej dobie . Powiem Ci,że CC też nie jest takie fajne,ja przez pierwsze 2 tyg nie mogłam przy sobie nic zrobic tak wszystko mnie bolało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
niunka tez mialam bóle krzyzowe-przez caly dzien,dokladnie od 6tej rano do 21 kiedy jechalam do szpitala,to chodzilam na kolanach po domu-mąz za mna i mnie masowal.naprawde ciezki poród mialam.bylam pewna ze umre,ale jakos minelo na szczescie 3.45h? zazdroszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nawet tych 8h ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pour pour
Witajcie, mamy! Ja mam syneczka z sierpnia 2009 :)) Też "biegs" za rączki i im bardziej mu czegoś zabraniam, tym chętniej chce to robić. I oczywiście śmieje się przy tym ;) A czy Wy też macie takie przeboje ze zmianą pieluszki? Mój mały pokochał wyrywanie mi się i uciekanie z brudnym tyłeczkiem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×