Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

Nie wiem skąd ona energię bierze,ale ma jej aż nadmiar,czasem modle się tylko,żeby sie położyć :( A jeszcze wszystko w domu trzeba zrobić . :( Dużo przytyłyście w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pour pour
"biega" miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
mama razy dwa-ja wiem są rózne opninie,ale ja przezylam sn i za zadne skarby nie wróce na porodówke :D a ty juz bedziesz musiala miec teraz cc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2+1 :)
pierwszy poród 4,5h ,drugi 3,5h a trzeci ok 3 godz. wszystkie szybkie ale bolesne bo bóle krzyżowe przy wszystkich trzech porodach były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
pour pour-hehe to chyba jakis rodzaj sportu w kazdym razie moja tez go uprawia :D:D:D mama razy dwa-wstyd sie przyznac ale ja przytylam az 24kg :/ na szczescie zrzucilam wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pour pour - moja troszkę starsza od Twojego synka,ale uczymy ja już na nocniczek,tylko na spacery i na noc jej zakładam pieluszkę,ale jest jeszcze wpadek sporo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
2+1 a czulas ze jest choc troche lżej przy kolejnym porodzie? czy nie ma róznicy?modle sie zeby mi tym razem (tzn w przyszlosci)bylo latwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamatusi- szczerze ? nie wiem który poród gorszy :( . przy Zuzce miałam długo bóle,ale po CC strasznie długo dochodziłam do siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
mama razy dwa-juz??????????????jak to robicie?????myslisz ze kiedy powinno sie zacząc nauke????mam juz nocnik,ale u mnie chba za wczesnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak szybko piszecie że nie nadążam:-) u mnie poród trwał 2 godz w ciązy nic nie przytyłam nawet schudłam szłam rodzic z waga 61 kg ale za to po ciązy troszku mnie przybyło:-( to mój syn jest o 11 dni młodszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pour pour
Mamo razy dwa - uśmiechnij się troszkę :) Wydajesz się bardzo zmęczona trudami macierzyństwa... Pogadaj może z mężem, żeby Cię odciążył czasem wieczorami i wyjdź sobie gdzieś, póki możesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
stelka-witaj :) :) :) kurcze no ja zaryzykuje cc,zresztą zacznijmy od tego ze chce rodzic w pl a nie za granicą-moze wtedy przekonam sie do sn :) niunka-a ty którego rodzilas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pour pour
Mamanatusi ---> my też mamy nocniczek i sadzamy na nim synka raczej "dla bajeru" raz na jakiś czas. Jak zrobi siku, to bijemy mu brawo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ona jest z lutego 2009 to myślę,że już czas,ja po prostu sciągnęłam pieluchę i co chwilę sie pytałam czy chce siusiu albo kupkę . Dużo wpadek było i nadal jest,ale teraz już coraz częściej udaje się zrobić do nocniczka . Myślę,że powinniście poczekać jeszcze z 3-4 miesiace i zacząć naukę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
niunka :) to malutka róznica :) a czemu przytylas po porodzie??? mama razdy dwa-a rodzinka ci pomoze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez ciąze mało co jadłam a po ciązy prawie rzuciąłm się na jedzenie i ok 3 kg do przodu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pour pour jestem zmęczona ciążą,jest mi cięzko latac za małą,robic wszystko w domu jeszcze jak są takie upały to po prostu wysiadam . A jeszcze teraz jakaś chyba przez ciążę nerwowa jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
wiecie co ja czasem mam wrazenie ze ona mnie nie rozumie :/ mówie do niej a ona jak szczeniaczek i tak robi swoje,patrzy w drugą strone i tyle z mojego nauczania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama razy dwa zobaczysz dasz rade ze wszystkim:-) podobno jak sie ma wiecej obowiązków to lepiej się jest zorganizowanym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiem Wam że córcia była też baaaardzo absorbująca...nic sama nie mogłam zrobic...spała mało w dzień.a teraz z dwójka jest o niebo lepiej:):) serio nie wiem czy to kwestia organizacji ale mam więcej wolnego czasu niz jak z jednym:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hormony Ci szaleja:-) skąd ja to znam idzie i bierze te rzeczy których nie może a i zaczyna wymuszać płaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaal
A ja mam 13 miesieczna coreczke. Powiedzcie mi dziewczyny czy szczepilyscie dzieci szczepionka MMR i czy nie bylo skutkow ubocznych? Moja szczepiona byla tydzien temu, a slyszalm, ze powikladnia moga pojawic sie do 14 dni i caly czas w strachu zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
mama razy dwa,dasz sobie rade kochana,a jak bedzie ci smutno to wpadnij na topik,juz my cie podinesiemy na duchu :) stelka dajesz mi nadzieje kobieto :D :D :D niunka 3kg? łeeee ja myslalam ze niewiadomo ile :D to nic takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama razy dwa dasz rade i zobaczysz nie bedzie tak żle:-) u mnie niestety dalej nieprzespane noce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pour pour
Mama razy dwa, na pewno masz ciężko... Pozostaje wierzyć, że siostrzyczki, gdy podrosną, będą się ze sobą bawić, a nie angażować we wszystko Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×