Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

Gość mama lipcowa
a ile śpią Wasze dzieci w ciągu dnia? bo moja ma jedną drzemkę ok 12 Wstaje pzreważnie ok 7 gdybym położyła ją na drugą dzremkę około16 to chyba nie spałaby mi do 12 w nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2+1:)
Moja córka smoczka nie chciała , więc nie mam teraz problemu :) Z nocnika korzystamy już ok 5 miesiecy , jak widziałam ,że sie "skupia" to sadzałam ją na nocniku i po sprawie. Teraz jak jest już " mądrzejsza" to gdy pytam czy chce kupkę mówi "ta" i pokazuje paluszkiem na łazienkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
witajcie :) ja niedawno wstalam,sprzątam wlasnie i jak bede juz obrobiona to poczytam co tam jeszcze napisalyscie i odpisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
2+1 to super ze juz nocnikujecie z córcią ;) zazdroszcze! Blankaaa witaj :) 1 wrzesnien,szkolniak hihi :) u nas dzis nocka bez pobudek,chodziaz mala zasnela dopiero cos ok 22.wstalysmy o 6.40 :) mamy ciagle 2 drzemki dziennie,po ok 1-2h kazda.chociaz ostatnio widze ze moglybysmy z jednej spokojnie zrezygnowac,bo córcia jest tak rozbudzona.niestety nie przeklada sie to u niej na dłuzsze spania potem,maksymalnie o 7mej jestesmy na nogach :D u nas dzis wietrzenie-nawet bardzo-az strach wyjsc z domku,ale po bułki trzeba isc hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo lipcowa-moje dziecko śpi najcześciej po obiedzie,ale czasem zdarza się tak,ze padnie przez obiadem. Śpi 2,5-3h . Ona sama bierze pieluchę i smoczka i sama się kładzie do łóżeczka (ma kojec ) . Ja wstałam niedawno,Zuzka przed chwilką się obudziła,zjadła śniadanie i się bawi w łóżeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie:-) Mój maluch spi tylko raz dziennie ok 1,5 godz. U nas jak zwykle noc z pobudkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dzisiaj taka jakaś nerwowa ! Od samego rana już marudna jest płacze, marudzi,a u nas się zachmurzyło i chyba będzie padać . :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas słoneczko pieknie świeci ale jest zimno:-) u mnie też od rana coś nie w sosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
dziewczyny moja tez jakas dziwna,myslalam ze przeczuwa przyjazd taty swojego :D ale skoro u was tez taka nerwówka to chyba na pogode co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
niunka a moze chcesz spróbowac nauczyc maluszka spac w nocy? pewnie jakies błędy popelniasz,moze warto to zmienic i wreszcie sie wysypiac? jesli chcesz to ci pomoge,tylko nic na sile wiec daj znac :) bo juz czas najwyzszy zebys miala noc tylko dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
ja sie czuje dzis dość dobrze,choc wiem ze przyjazd męza wiąże sie ze stresem,czy dojedzie bezpiecznie choćby.zawsze sie denerwuje.wolalabym zeby sie tu telepatycznie przeniósł :D ale wieje-jejku!!! pewnie dlatego mam zawroty glowy dzis :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamanatusi próbowałam juz te "podstawowe zasady" ale nic z tego a Ty masz jakis sposób? długo męża nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
mamanatusi,jesli masz chwilke i chęci to napisz dokladnie jak wygląda wasze usypianie i nocka dobrze? postaram sie cos wymyslic,mam tu znajomego pediatre,zresztą dzieki niemu moja Natalia przesypia noce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
my mieszkamy za granicą-pod londynem,ja wrócilam w czerwcu do polski na wakacje,a w miedzyczasie podjelam decyzje o powrocie na studia.wzielam tez drugi kierunek,tak wiec jestem zmuszona spedzic tu wiecej czasu.moj mąż wrócil do anglii i teraz przyjedzie po miesiącu rozłąki.na ok 2tyg.potem zobaczymy,jesli bedzie nas stac to bede dojezdzac na zajecia jakos.nie chce zyc osobno.studia na szczescie zaoczne.choc kiedys wam opowiem ile problemow z tym mam. a tak wogóle to R nie jest jeszcze moim męzem :D bierzemy slub 18go czerwca 2011 ale juz go tak nazywam :D:D:D jestesmy juz 10 lat ze sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamanatusi Witam,dobrze,że się dobrze czujesz :D Kurcze moja Zuzia coś nerwowa,płacze i tak jakoś stęka. Ona od 3 dni nie może się załatwić wczoraj dostała czopek glicerynowy,ale nie pomógł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to za nie długo przygotowania do wesela:-) napewno jest ciężko jak para jest osobno ale niestety coś za coś narazie uciekam musze na zakupy spacerek potem zajrze jak juz wszystko załatwie Miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamanatusi no to ładny już staż macie razem :) . Ja ze swoim 5 lata,małżeństwem 2,r roku :) A tak w ogóle to sie znamy jakies 15 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
mama razy dwa hej :) biedna Zuzieńka,ciekawe co jej jest? 3 dni to sporo jak na półroczną dziewczynke co? kurcze,moze daj jej znowu czopek Natalia próbuje zasnąc-chyba pogoda tak na nas wpływa ze ja tez juz senna jestem.niestety mala ma czkawke wiec lezy teraz w łóżeczku i stęka wlasnie.a ja patrząc na to co sie dzieje za oknem chętnie zasnelabym obok niej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamanatusi no już sporo :( . Dałam jej syrop na zaparcia jak nie pomoże podam znowu czopek,chociaż wiadomo jak dzieci "lubią "czopki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
15 lat,no ładnie :D jak stare małżenstwo hihi zastanawiam sie co zrobic natalce na 2gie sniadanie.dzis moze jajecznica,hmmmwogle mam problem z karmieniem jej.jaka s jestem zielona w kuchennch sprawach.nie mam pomyslów,posilki sie powtarzają no i ciezko samemu zając sie dzieckiem,posprzątac i jeszcze cos ugotowac.jak dojdzie mi szkola to osiwieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
niunka,milego dnia :) ubierz sie cieplutko bo strasznie ziiiiiimno dzis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
sale juz mam i orkiestre tez,wiec teraz poszukiwania sukni,garnituru no i alkohol trzeba kupic :D dla natusi oczywiscie tez jakąś suknie chcialabym miec :) mam nadzieje ze da rade posypac kwiatki w kosciele :D chociaz znając jej charakter to juz ona wymysli cos ''ciekawego'' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×