Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Suchasiucha

Witame, jestem nowa kafeterianka

Polecane posty

nie jestem napalony ;-) myslałem że znajdę przyjaciela ale zaś dupa...:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka- witamy jak cie dlugo nie bylo to sie napij bo tu byla sucha atmosfera, trzeba ja ozywic Maszynka jednak nie skoczylas? a gdzie luksusowka? anyzowa juz sie konczy a biedronka jest daleko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
auroton nie jestes godzien mojego poswiecenia. Dj pozdro cipka sucha nie nadaje sie do pozowania:( probowalam nawilzyc anyzowka jak maszynka kazala ale wyschla i tylko smrod anyzu pozostal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie stac mnie na aparat bom jest sucha nawet w portwelu:( ja przecie tylko was czestuje anyzowka z biedronki za 4,90 bo byla w promocji a wy mnie stresujecie fotełami:( ja sucha i do niczego Auroton bols to wyzsza polka skocz do sklepu to sie napijesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jeszcze stac na bolsa:-p ale podatek idzie w góre bols zdrożeję i będę pić denaturat sączony przez chlebek albo anyżówę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maszynka nie pierdol zes brzydka, ja zem mam nosa i wydaje mi sie ze niezla z ciebie maszynka;) a mi po co durex:( moja siucha nie przyjmuje takich drogich preparatow. Jak anyzowka nie pomogla to juz nic nie pomoze😭 Auroton nie pierdol tylko idz po tego bolsa , nawet causka dostaniesz na zaped 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra idę ale nie wiem czy mi sprzedadzą bo 17 stkę mam...haha ale pujde do takiej babci ona 13 latkom czteropaka sprzedała...ale w sklepie już mnie nie pytaja bo wyglądam na 20 lat...ale jak spytaja to mówię że nie mam dowodu przy sobie i mówię że moge zajść i przechodzi...;-) :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem mechanikiem polecam olej 10 W 60 i git śliski i wytrzymały na temp...bydzie dobry :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może...ale gdzieś się pewnie zatrzyma bo te polskie drogi to takie równe nie są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zemkurva sie posmarowala olejem palmowym i sie tak poslizgnela ze az pod biedronka sie znalazla, myslicie ze to bylo przeznaczenie? Oczywiscie wpadla zem do niej coby nie zamkneli jej mi przed nosem i wziela cytrynowke zeby sie rozmowa lepiej kleila. Maszynka jak chcesz to moge dla ciebie zmienic orientacje na jedna noc:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suchasiucha feeee anyżowa...piłam ram i dziękuję:O wole żubrówe ale żeby nie było żem cham i wybrzydzam to wypije co polejecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×