Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Suchasiucha

Witame, jestem nowa kafeterianka

Polecane posty

mi się juz w głowie dawno przewróciło bez tańczenia...ale zatańczyłbym sobie wolny taniec z jakąś piekną dziewicą...przytulok by był dobry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roose.
Jak zrobić na czarno... buu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perpetum mobile...zupelnie jak moja furka...ale tylko z górki...bo trzeba niestety korfa lać...a 95 ostatnio wali w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz na głownej stronie forum zarezerwowac nic...i nikt oprócz ciebie nie bedzie mógł miec tego nicka wszyscy będziemy robic na czarno... chuj z podatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roose no jak ? kub farbe czarnom i sie przemaluj Maszynka jak chcesz to mozesz zostac jeszcze reczna maszynka ale to juz wyzsza szkola jazdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roose.
ide kombinować...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japierdole :-D najbardziej pojebany topic na kafe :-) od narodzin aż do śmierci pozytywnie pierdolnięci:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aurotn to jest najbardziej zajebisty topikełe, zapamietaj ta wersje bo cie tu wiecej nie wpuszcze bez dowodu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boshe pośladki mi zdrętwiały...wymasuje mi któraś tyłeczek???odwdzięcze się...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kablem tez może być...trochę bólu by tez się przydało...najlepiej kablem od pilota :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korfa ja nie ździerżę...zaś musze zapierdalać po akumlator do auta...zaś gnoja trzeba ładować...a w sumie pierdole to auto stoi na kopcu wrzuce 2 i puszczę sprzęgło to odpali...tylko co ja pocznę jak mi w trasie zgaśnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×