Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Suchasiucha

Witame, jestem nowa kafeterianka

Polecane posty

trzeba bylo szybciej mowic zanim sie posmarowalam olejem palmowym a tak mam tylko cytrynowa bom na tyle mnie stac. Mam sushi w kieszeni😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paragraf to bys miała gdybym miał poniżej 15 lat a tak to jazda bez trzymanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem dumny że podnoszę średnią krajowa...a wynosi srednia 14,5 cm...a tak na serio to 16 posiadam...wystarczy???moje byłe były spełnione ponoć ale kobietom zdarza się udawac orgazm więc nie wiem dokładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam podniecony nie jestem...wirtualny seks jest do bani...wole real...ale bym popracował na nocnej zmianie...:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przywitam Cie wiec starokafeteryjnym zwyczajem czyli ] WYPIERDALAJ W PODSKOKACH🖐️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię żubrówke cytrynową...jest git...a pozatym to się idę odlać bo zaniedługo tez będę musiał na topiku ,,wasze toaletowe wpadki,, opisac jak nalałem do portków...cociaz tam jest juz moja historia na 60 albo 61 stronie...haha do dziś z tego leje ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale suchasusia przesadzasz...pewnie do setki rozpędzasz się w 5 sekund...kurwa jak porsche :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maszynka ale z moja pochwa wszystko wporzo wiec w podskakiwaniu mi nie przeszkadza:D okej pseudonowicjuszka dobrze zareagowala na powitanie!:D poradzi sobie w tej dzungli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×