Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Suchasiucha

Witame, jestem nowa kafeterianka

Polecane posty

Gość Roose.
Jak mogliście mi nic nie zostawić...Łeee. Haha. :) Kiedyś się odrobi. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roose ja mam jeszcze mi zostało polowa z bolsa...z ojcemi pije ale zjeby...sorki za literówki ale wciętemu sia zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roose jak mozesz przychodzic z pustymi rekami 😭 nie ladnie tak. Jestem nowa i powinienas przyniesc jakis prezencik dla mnie tym bardziej zem sucha😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roose.
To się podziel... ;P Tobie to się zdarza nawet jak wcięty nie jesteś...więc to bez problemu. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japierdole zaś mi się chce srać...chyba sraczka...a papier się konczy...najwyżej podetrę się setką co mam w portfelu...jak to się mówi sram na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roose, nieprzyzwoita z ciebie pomaranczowa kobieteła ale oka dam ci zakretkę cytrynówy maszynka myslalam zes mnie juz zostawila w tym padole😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty sucha pisałas że masz sucho w pipce a nie w gardle ale widocznie oba naraz...współczucia...ja bym cię nawilzył jak Nil w egipcie...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roose.
Nie chce mi się na czarnoo robić..:D Tak wiem wiem, czasami za dużo liter stawiam i przeciągam... ja tak maaam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roose musisz zatanczyc dla mnie na przywitanie kłik stepa w rytm muzyki pszczoly mai:classic_cool: to bedzie kara za puste rece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roose.
Mam tańczyć kłik stepa..? haha. ;D Auroton masz w paszcze.... haha. nie mówiłeś nic o ty, że moje puste ręce bd w czymś przeszkadzać... haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quick step jest zajebisty...ostatnio go tanczyłem (albo udawałem) na imprezie a byłem toche najebany to polecałem na stół z żarciem...ale kurwa zjeby były...haha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wole jechac bez smarowania...lubie jak dziewczyny wzdychają na mój widok... kto nie smaruje ten nie jedzie a ja jadę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslę maszynko:classic_cool: a jakie masz jeszcze funkcje oprocz miażdżenia, no wiesz, w razie jakby nam sie co znudzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roose.
Taa. już tańcze. :-) haha. Zadowolonaa.? Auroton.... COś ci te imprezy nei służą, skoro w żarciu lądujesz. haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×