Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aga_pelaga

5 tydzien ciazy. poczatek i objawy.

Polecane posty

Gość ja tak samo jak ty
ja przed każdym okresem miałam 2 dniowe plamienie brązowe a nawet czarne, cykle skróciły mi się do 26 dni. Plamienie występowało u mnie po okresie też przez jeszcze 2 dni. Lekarz zlecił badani progesteronu, prolaktyny, tarczycy bo te plamiena świadczą często o problelmach z hormonami albo o niedomodze lutealnej. Wyniki zrobiłam ale totalnie się rozjechały i były nie wiarygodne bo okazało się że w ciążę zaszłam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo jak ty
plamienie zaczęło mi się a 22 lipca okres 24 lipca. W dniu spodziewanej miesięczki 18 sierpnia nie miałam żadnych plamień ani okresu :), wszystko się zatrzymało, bo dzidziuś już był w środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_pelaga
dziewczyny moja beta hcg to 2034, w srode bylo 805, wiec jest ok. objawow poki co brak jako takich, co do plamien, to ponoc na poczatku ciazy moga wystapic, ja terz nie mam, ale w poprzedniej mialam... tylko, ze wlasnie poronilam... takze trzeba uwazac. niby jak sa brazowe to ok, byle nie bylo krwi. ja tak samo jak ty, bylas juz na usg? ja sie troche boje, poczekam do konca wrzesnia, nie chce sie stresowac... pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo jak ty
Byłam z wynikami a usg przy okazji, choć gin zapewniał mnie że nic nie będzie widać. Sam się bardzo zdziwił. Nie rozmawialiśmy jeszcze wtedy o terminie ani o tym w którym tygodniu jestem. 1 września kontrolne usg i wtedy będę robić badania, karta ciąży itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo jak ty
koniec września to trochę późno na 1 usg. Zwykle chodzi się w 6 tygodniu. Jeśli się boisz to 10 wrzesień będzie już dobrze widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_pelaga
nie wiem, do poczecia doszlo okolo 8 sierpnia, a do zagniezdzenia tak 21.. wiec taka 3 tygodniowa ciaza chyba jeszcze nie bardzo widoczna. ja bym chciala zobaczyc od razu serduszko :-) bo co moze byc widac wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrwereww
mnie brzuch boli dziś juz na maksa- typowy bol menstruacyjny.....ale jest nadal tylko plamienie, krew taka ciemna...nei wiem czy w koncu vten okres przyjdzie....ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×