Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak to jest z trójkątami

czy jeśli facet zaproponował trójkąt to znaczy, że mnie nie kocha?

Polecane posty

Gość jak to jest z trójkątami

bardzo mnie to męczy... pomysł padał już kilka razy, jesteśmy ze sobą prawie rok, niby świata poza mną nie widzi, ale coraz bardziej w to wątpię... oczywiście powiedziałam mu, że w życiu się na to nie zgodzę bo dla mnie to równoznaczne ze zdradą... powiedział, że to szanuje i ja jestem dla niego ważniejsza niż jego fantazje, mimo to temat jeszcze kilka razy wrócił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgdfggdfgdfg
to znaczy ze che cie zernac analnie i vaginowo na 2 baty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz tez mi to kilka razy proponowal, jeszcze zanim zostalismy malzenstwem. Ale ja katgorycznie odmawialam i poki co temat nie wraca. Mimo tego wiem, ze mnie kocha, tylko mnie i jest mi wierny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę że jest to po prostu fantazja ...marzenie faceta ....ale kto powiedział że marzenia mają się spełniać ?...najważniejsze że facet szanuje Twoją decyzję a jak następny raz poruszy ten temat to zwróć mu uwagę że Ty zdania nie zmienisz i nie chcesz żeby on do tematu wracał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrety
to znaczy ze che cie zernac analnie i vaginowo na 2 baty tu chodzi raczej o 2 kobiety i jednego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trójkąty mogą być, ale nie w poważnym związku... z dwiema laskami poznanymi w celach czysto seksualnych można się tak bawić, ale z żoną/stałą partnerką nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest z trójkątami
nie wiem jak on to sobie wyobraża, chce żebym patrzyła jak uprawia seks z inną kobietą? Zaproponowałam dla żartów trójkąt z facetem bo już nie wiem co mam mu odpowiadać :o sraty_pierdaty ja też wiem, że on jest mi wierny, mimo wszystko męczy mnie ta jego fantazja bo wiem, że nigdy się na to nie zgodzę. Zgoda oznaczałaby dla mnie koniec związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest z trójkątami
dzięki za komentarze, też uważam, że w poważnym związku to nie ma racji bytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on nie chce uprawiać sexu z jedną kobietą a Ty masz się na to patrzeć, tylko chce się kochać z dwiema kobietami na raz... o ile kobieta sama nie ma takich fantazji to wg mnie każda w zasadzie poczuje się zdradzona... nawet jesli pod wpływem nacisków się na to zgodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byl czas, ze robilam sobie jaja, ze sie zgadzam. I okazalo sie, ze do trojkata chetna jest moja najlepsza kumpela-zdeklarowana lesbijka :) Moj facet tez sie napalil, ale ja oczywiscie ostatecznie sie nie zgodzilam. Poki co nie przejmuj sie takim gadaniem. Mysle, ze kazdy facet chcialby sprobowac seksu z dwoma kobietami. Jesli tobie to nie odpowiada to odmaiaj konsekwentnie-czas pokaze, czy facetowi naprawde na tobie zalezy. Jesli tak to uszanuje twoje poglady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jesli tak to uszanuje twoje poglady." albo znajdzie sobie na boku dwie chętne laski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, to zalezy od tego jakie sa relacje miedzy nimi. Ja ze swoim mezem znam sie jakies 10lat, 6 jestesmy ze soba w tym dwa po slubie. Znam go na wylot i wiem, ze nie odstawilby mi takiego numeru. Zreszta dobrze nam w lozku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest z trójkątami
boję się tylko, że to cały czas będzie siedziało w jego głowie i że cały czas będzie o tym marzył i do tego dążył... no i że będzie miał do mnie żal, że się nie chcę zgodzić. Dla mnie to nie do pomyslenia, nigdy wcześniej nie byłam z facetem, który by tak na to nalegał i tak mnie przekonywał. W końcu niby przyznaje racje moim argumentom, ale to chyba raczej dla świętego spokoju bo temat co jakiś czas i tak wraca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli to jest silna fantazja, z ktora twoj maz najwidoczniej nie umie sobie poradzic skoro co jakis czas Cie podpytuje "a moze jednak..." to moze sie to skonczyc polibacyjnym trojkatem na wyjezdzie sluzbowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest z trójkątami
2 chętne na boku to raczej nie - bo to by była zdrada. Ale ja plus jedna chętna to by wg niego nie była zdrada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest z trójkątami
"jezeli to jest silna fantazja, z ktora twoj maz najwidoczniej nie umie sobie poradzic skoro co jakis czas Cie podpytuje "a moze jednak..." to moze sie to skonczyc polibacyjnym trojkatem na wyjezdzie sluzbowym" akurat to nie mój mąż ale mniejsza z tym. To co mam zrobić, żyć w ciągłej niepewności, że zrealizuje tę fantazję? Bez sensu coś takiego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"akurat to nie mój mąż ale mniejsza z tym. To co mam zrobić, żyć w ciągłej niepewności, że zrealizuje tę fantazję? Bez sensu coś takiego" - sorry nie doczytalam sama powinnas wyczuc na ile silne jest to jego pragnienie i czy moze miec wplyw na wasze przyszle zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatki starej wariatki
jest pojebany proste i zbok spragniony wrażeń, lepiej zaproście kolegę niz koleżankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest z trójkątami
trudno jest mi cokolwiek wyczuć, nigdy nie byłam w takiej sytuacji. Jestem z nim niecały rok... muszę poczekac i poobserwować... Ciekawi mnie tylko czy jego uczucie do mnie jest rzeczywiście tak silne, skoro mógłby uprawiać seks na moich oczach z inna kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czy jego uczucie do mnie jest rzeczywiście tak silne" - jak dla mnie to srednio skoro wystarczyloby jedno Twoje slowo i gosc w ciagu sekundy wskoczylby do lozka z dwiema parami cyckow, zreszta jego pojecie zdrady, z tego co piszesz, jest dosyc plynne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkk5555
Witam wszystkich. Mogę liczyć na pomoc? :p Ponieważ jest strona, na której za punkty wygrywa sie wypasione nagrody, jest prawdziwa poniewaz ludzie wklejaja fotki z nagrodami wiec warto walczyc, otoz moglabym prosic niektorych o zarejestrowanie sie pod moim linkiem polecajacym? ;p http://www.takeagift.pl/polecam:523849 nastepnie wy bd rozsylac kazdemu linki i w ten sposob kazdy moze szybko zgarnac nagrode, pomozmy sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czy jeśli facet zaproponował trójkąt to znaczy, że mnie nie kocha?" Tzn. ze jest mocno typowy tylko niektórzy wiedzą, jak takie propozycje wpływają na kobiety i się z ich składaniem wstrzymują :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest z trójkątami
już bym naprawdę wolała, żeby się wstrzymał... jest typowy, czyli każdy facet marzy o trójkącie z dwoma kobietami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest z trójkątami
to mnie trochę zaskoczyliście, miałam stałe związki też przed nim i kilka mniej stałych ;) i nigdy żaden facet mi tego nie zaproponował... dlatego teraz wydaje mi się, że cos może jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"potwierdzam" podszyw? chwila szczerszej szczerości? ironię odgórnie wykluczę, żeby sobie nie psuć kafe imidżu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×