Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak to jest z trójkątami

czy jeśli facet zaproponował trójkąt to znaczy, że mnie nie kocha?

Polecane posty

"ja nie bardzo wierzę w znajomości oparte tylko na układzie seksualnym tak jak w związki bez tzw zobowiązań" wyjeżdżasz sobie na 3 tygodnie wakacji i spotykasz 2 laski, które chcą się zabawić w ten sposób... wiesz, że poza tym wyjazdem raczej znajomość nie będzie kontynuowana... albo - znam kilka, może nawet więcej niż kilka kobiet, z którymi fajnie jest w łóżku, ale żadnego związku bym z nimi nie stworzył... z nimi spokojni mógłbym zaprosić do łóżka drugą kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjeżdżasz sobie na 3 tygodnie wakacji i spotykasz 2 laski, które chcą się zabawić w ten sposób... wiesz, że poza tym wyjazdem raczej znajomość nie będzie kontynuowana... a to to jest tylko seksualna przygoda albo - znam kilka, może nawet więcej niż kilka kobiet, z którymi fajnie jest w łóżku, ale żadnego związku bym z nimi nie stworzył... ty nie a one? może jestem staroświecka ale dla mnie seks bez uczuć nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze komiczne ze sie nie lubisz chwalic tym seksem z dwiemia niuniami na wakacjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą.... wyjeżdżasz sobie na 3 tygodnie wakacji i spotykasz 2 laski, które chcą się zabawić w ten sposób... i? kontynuuj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"myslisz komik, ze ktos jeszcze nie zaczail, ze nie chcesz trojkata z laska, z ktora tworzysz zwiazek?" bo ja wiem... chyba ike nie chwyta tego do końca :P poza tym coś tam mamrocze o seksie bez miłości - dla mnie te 2 kwestie nie mają ze sobą nic wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komik nie daj się brać pod włos pisz w razie czego zwalisz na mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ike nie chwyta tego do końca tak:P przyznaję się:P proszę o szersze zobrazowanie "problemu":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dobrze komiczne ze sie nie lubisz chwalic tym seksem z dwiemia niuniami na wakacjach" tym razem nie wspomniałem, że chodzi o mnie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda. :( Zawsze to dobrze mieć jakieś informacje z pierwszej ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIUŃIUCHNA
a ja sie zastanawiam dlaczego ten beznadziejny topic o tak pospolitej i przewalkowanej tematyce wciaz sie kreci. No i mam odpowiedz - opanowala Go swymi połzdankami i półsłowkami kafeteryjna sekta nudzących się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opanowala Go swymi połzdankami i półsłowkami kafeteryjna sekta zaraz tam sekta stowarzyszenie obrońców trójkąta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niniuchna czy Ty nie dostrzegasz ważkości problemu zawartego w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"może jestem staroświecka ale dla mnie seks bez uczuć nie istnieje" Ike tak staroswiecka jak francja w okresie baroku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest z trójkątami
i dobrze, że się kręci :) temat jest na uczuciowym bo mi nie chodzi o opinie nt. seksu w trójkącie, a chyba z tej strony temat jest najczęściej wałkowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike tak staroswiecka jak francja w okresie baroku? pozory mylą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seksu w trójkącie, a chyba z tej strony temat jest najczęściej wałkowany. zwłaszcza w praktyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka1980
A może on jest bi pasywny i też chce być zerżnięty? I do tego mu trójkąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest z trójkątami
ale tu nie chodzi o jego pożądanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna miec orgazm bez milosci wiec nie wiem dlaczego nie mialyby istniec znajomosci oparte wylacznie na seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIUŃIUCHNA
ja wiem o co Ci chodzi ale to indywidualne podejscie kazdego czlowieka do tematu. Czesc uwaza, ze to cios ponizej pasa propozycja tegoz ukladu, a czesc jeszcze sie podnieci jak dostanie taka propozycje od partnera, zalezy jak czujesz - a napisalas ze czujesz sie z tym fatalnie i wiesz co robic - proste, co tu wiecej gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu nie chodzi o jego pożądanie." - jak to nie? chyba nie chcesz mi wmowic ze dba o twoją dobra zabawe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna miec orgazm bez milosci wiec nie wiem dlaczego nie mialyby istniec znajomosci oparte wylacznie na seksie co innego jednorazowy wyskok nawet 100 jednorazowych wyskoków co innego znajomość stała nie wierze, że któreś z "partnerów" się nie zaangażuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest z trójkątami
w sensie że mi nie chodziło o kwestię jego pożądanie zakładając ten temat... ale o moje uczucia :o on sobie może pożądać kogo chce dopóki mnie to nie uraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×