Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

leneczkowa po to jestesmy zeby doradzic;) a jaki masz kolor scian? na poczatku, jakos a czerwien nie przemawiala do mnie ale jak zobaczylam jak wyglada ten karnisz czerwony to bardzo mi sie spodobalo, taka odmiana:) i mi sie bardziiej podoba ten z 2 szynami choc ten drugi tez swietny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ściany biała czekolada, wygląda jak kawa z dużą ilością mleka :) Patusiowa ale męska decyzja :) Czerwony czy brązowy, pojedyńczy czy podwójny, bo mi sie też oba podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj leneczkowa gybys ty wiedziala jakie ja mialam dylematy jak urzadzalismy mieszkanie:O sam wybor farb mnie przerazal a moj jest taki ze mowil jakie kupisz takie beda. tysiac odcieni jednego koloru i dodatkowo co inna firma to odcien sie roznil:O w koncu wzielam do pokoju duzego jasny bez, do malego jakas zielen a do kuchni i przedpokoju jakis piasek pustyni czy cholera wie jak to sie zwalo:D w kazdym razie mam przedpokoj kuchnie i pokoj w zblizonych kolorach i to fajnie optycznie powieksza przestrzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę że patusiowa też poradziła ale inaczej ;) każda rada będzie inna. Ja bym brała wenge bo kolor się szybko nudzi (zresztą nie lubię czerwonego) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA bym brala wenge bo jakbyście zmieniali ściany to zawsze więcej kolorów do niego pasuje niż do czerwonego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ale się uśmiałam, pewnie jeszcze troche i będzie pół na pół :) Patusiowa , piasek pustyni super kolor. My mamy przedpokój karmazynowy przypływ- czerwień, 1 pokoj ehzotyczna pomarańcza, 2 niebieski, 3 biała czekolada, kuchnia brudny róż 2 ściany i jaskrawa zieleń 2 ściany :) u mnie też tak jest oba mi się podabają , co wybierzesz to bedzie. Dzieki dziewczyny, czekam na resztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mala niedawno wstala po spacerze dopiero;) teraz jest dziadek bo przyszedl pomoc w kapieli wiec jej spiewa i mala zaczarowana;) leneczkowa jednak katkaziom ma racje ze w razie gdybyscie np chcieli zmienic kolor scian to wenge bedzie pasowal do wiekszosci kolorkow:) tez bym chciala miec jakies zywe kolory na scianach ale niestety to by jeszcze nam pomniejszylo pokoje:O widze ze Patrycja juz disiaj prawie caly dzien nie miala katarku, i kaszel jej minal wiec mysle ze juz jest lepiej choc nie chce zapeszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta moja mala aparatka, probuje wstawac:D dziadek ja podnosi do siadu, siedzi siedzi i nagle bach dupka do gory, i lekko staje;) moze po mamusi ma takie zapedy bo wstalam w lozeczku jak mialam 6 miesiecy;) a ta cwaniara siedziec sama dobrze nie umie a juz sie rwie do wstawania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie leneczkowa mi sie podoba ten drugi, chociaż oba są wypasione :) odebrałam dzisiaj drugą paczkę z hippa. jutro daje małemu na obiad ziemniaczki, marchewe juz ładnie je. no i zaczął robić częciej kupy a dzisiaj z pieluszcze znalazłam bobka :p heheheh dobra, ale teraz musze was dozytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytałąm że tu na forum to wielki remont kuchni i innych pomieszczeń, no i dobrze :) dzisiaj dzielnie postanowiłam poprać wszystkie firany, dziadek przypilnował łukasza a ja działałam. na nieszczęście jak zaczełam prasować, bo mam takiego jednego giganta (firane) to mi godzina zeszła, ufff, kręgosłup siada wiec ide do swojego na mały masaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff dziecko moje smacznie spi;) zauwazylam ze wieczorem potrafi wypic nawet 180-200 ml mleka z kleikiem:O a w dzien to jak na jej wiek nie je zbyt duzo. kurde dziewczyny wstyd sie przyznac ale wczoraj dopiero pierwszy raz kochalismy sie z mezem po porodzie. wczesniej balam sie bolu, i nie bralam tabsow, choc nadal nie biore, byla gumka;) ale nie o tym. macie tez wrazenie ze pochwa jest ciasniejsza po porodzie? mi sie tak wlasnie zdaje:O pozatym czulam bol, podobny do tego jak przy porodzie glowka malej wychodzila:O przed ciaza tez czesto mnie bolalo podczas seksu ale to byl zupelnie inny bol, strasznie sie wczoraj zdziwilam, choc nie bylo to na tyle dokuczliwe zeby trzeba bylo przerwac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane:) mój mały już śpi ale wydaje mi się ze jest taki "rozregulowany"przez tą zmianę czasu bo zawsze był kąpany równo o19 a teraz wiadomo ze ta obecna 19 to stara20 i o tej porze to już smacznie spał więc teraz musimy go kąpać już po18 bo jest bardzo marudny i śpiący. Jeszcze żebym nie zapomniałą to powiem wam ze dostałam dziśiaj pełnowymiarowy płyn do kąpieli johnsonsbaby bedtime po wypełnieniu tej anlkiety co wam linka wklejałam ale boję się go użyć bo pisałyście ze po kosmetykach johnsona dzieciaczki mają uczulenie:( a paczki z hippa jak nie było tak nie ma:( witaj Jogodka miło ze się nie odezwałaś:)nawet myślałam ostatnio o Tobie:) Leneczkowa bardzo mi się podoba czerwień ale kupiłabym wenge bo tak jak piszą dziewczyny do wielu kolorów będzie pasował.Mnie się podoba bardziej ten drugi.A zdjęcia z basenu super:)Fajnie ze nam naspisałaś też co i jak zawsze myślałam ze trochę dłużej można z dzieciaczkaami na basenie pobyć a tu tylko pół godzinki.a i ja kupiłam takie samo nosidełko identycze jest fajne tylko trzeba się go nauczyć zapinać:) iza jak nigdy nie miałam problemów z odparzeniami ale jak nie pomaga sudocrem i mąka to może bepanten on jest też odparzenia.a i jestem jak najbardziej za zeby izkę do galerii przyjąć.:) patusiowa akcja dobra ja to moze bym tak nie zwała ale mój mąz napewno i bardzo dobrze ludzie zamiast patrzeć na drogę to myślą nie wiadomo o czym A co do seksu po porodzie to my zaczeliśmy równiutko po 6 tygodniach pierwszy raz czułam taki mały dyskomfrot ale za drugim razem było ok:) dziewczyny brałyście becikowe już???ile się czeka na nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa ja też miałam na początku opory. W szpitalu lekarz mi powiedział, że ciaśniej szyją. Ale później już było ok ;D Doris moja Hania też pierwszy dzień ciężko zniosła dłuższe czekanie na kąpiel ale już sie chyba przestawiła, bo grzecznie czeka do 19. JAk mi marudziła to ją o 18 karmiłam i po pół godzinie robiłam jej masażyk całego ciałka to się odprężała. A becikowe ja odebrałam kilka dni po porodzie. Musisz wypełnić wniosek i oddaje im się jeden akt urodzenia. JA dostałam na następny dzień wpłate na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris ja mam plyn chyba 3w1 johsons i nie uczulil mojej malej. mysle ze to zalezy od dziecka bo kazde uczula co innego. teraz musze znowu jej jakis kupic, bo sie skonczyl, moze wroce do nivea baby, mam tez ten balsam. dzisiaj tak machala nogami w wanience ze pol pokoju mi zachlapala:D a becikowe bralam pare tygodni po porodzie czekalam od zlozenia wniosku chyba jakos tydzien czy 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Ale mam zaległości, trochę mnie nie było a wy napisałyście jak szalone ;-) Dalej nie mamy samochodu, kurcze dziewczyny masakra jest mieszkać na wsi z dwójką dzieci, bez auta i mąż wiecznie w pracy. Dziś rano wyjechał na Pomorze i nie wiadomo kiedy wróci...może za tydz. może dwa.... nic mi się nie chce, w domu syf, koty z kurzu ganiają się na podłodze a ja nie mam siły. Dlatego przyszłam na Kafe :-) leneczkowa ja bym wzięła pewnie wenge karnisze bo ja taka praktyczna baba jestem, do wszystkiego pasuje. Ale czerwień super i pewnie sama miałąbym dylemat.:-) Patusiowa masz się bidulko z tym katarkiem Patrysi :-( A może to jakieś uczuleniowe..? Aż mnie ciary przeszły jak czytałam to co napisałaś o tym debilu w samochodzie. Wcale sie nie dziwe że tak zareagowałaś, co za ludzie bez wyobraźni siadają za kierwonicę. Macie prawo jazdy?? Ja mam i czasami jak jade to włos mi się jerzy. Dziś pożyczyłam od teścia samochód żeby zrobić jakiekolwiek zakupy i facet z podporządkowanej zaczął mi wyjeżdżać a ja żeby mnie nie stuknął to musiałam na lewy pas zjechać...całe szczęscie że nic nie jechało. Dziewczyny słabo mi się dosłownie z nerwów zrobiło bo jkechałam z dziećmi....:-( Z seksem na początku też nie było ciekawie i po jednym i po drugim porodzie ale z czasem jest lepiej., Wydaje mi się że my po czymś takim jak poród też się blokujemy jakoś psychicznie a facet może też to wyczuwa albo boi się zeby krzywdy nie zrobić i jakoś tak wszystko razem się nakłada Doris u nas też rozregulowane wszystko przez tą przestawioną godziną. mała szybciej marudzi i jakoś sama muszęs ię przestawić a co dopiero takie małe dziecko Katkaziom Haneczka cudna :-) A do blondu pewnie wrócę ale narazie cieszę się odmianą :-) Aaaaq ja daje herbatkę albo wode na czkawkę i to z reguły pomaga. Czkawka to ponoć objaw niedojrzałości układu pokarmowego ale to mija z czasem I najlepsze życzenia dla kamilka od cioci z Kafe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie zapomniałam napisać że też jestem za tym żeby Iza dostała namiary na galerię ;) No i dziewczyny może tak jak leneczkowa mówiła zmieniamy hasło co? Tylko tym się musi zająć nasza "założycielka" tęczowa ;) Doris ja też dziś właśnie dostałam ten płyn do kąpieli j&j, z tej samej serii mam żel do kąpieli i jestem z niego bardzo zadowolona moim zdaniem jest o wiele lepszy od nivea baby ;) a co do hippa to kurcze dziwne że nie dostałaś paczki, zielona pisała że już drugą jej dostarczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa masz ten płyn do mycia Johnsona z pompką? ja go sobie bardzo chwale, nie wywołał podrażnień i jest bardzo wygodny przy kąpaniu dzięki tej pompce i jest go dużo :-) Dziś kupiłam Dentinox na dziąsła bo zachowuje się już Lenka jak mała pirania. Jak chwyci czyjąś rękę albo cokolwiek to aż mruczy jak zaczyna gryźć taką ulgę czuje. Ale ma tskie inne te dziąsełka, jakby opuchnięte..może zębole idą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, proszę przypomnijcie i moje słowa jak następnym razem będę znowu smęcić że Mania nie je :) Otóz; je przepięknie :D Ciągnie cyca po 10-15 minut do tego stopnia ze jak ją odbijam to puszcza pawia :D Dziś zaszalałam i postanowiłam zobaczyć ile wypije z butli ( ostatnio było 30 ml przypominam) i wydoiła 100ml :D no normalnie szok! Juto też dam jej butlę na próbę. Może jak jej to w nawyk wejdzie to będę mogła gdzieś dłużej wyjść?? :):):) Czy któraś z Was dokarmia/karmi Bebilonem? no to teraz Was doczytam i lecę na "usta-usta" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris ja już zapomniałam że w ogóle dostałam coś takiego jak becikowe ;) nawet nie pamiętam na co to wydałam ;) a czekałam 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęczowa gratuluje małego żarłoczka :-) fajnie że ci tak małą wcina, oby tak dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa - ale Wam zazdroszczę tego wyjazdu! Ja ze względów finansowych póki co pomarzę tylko :) A nosidelko super - też o takim myślałam. Daj koniecznie znać jak się sprawuje! Zmień hasło i daj nam znać :) co do karniszów to ja wybieram kandydata nr dwa :) Patusiowa - nie wiem co Ci poradzić z tym katarkiem. My jedziemy na Pulmex-ie, masci majerankowej i fridzie z terisalem ale to cchyba znasz. Poza tym u nas to chyba taki niweielki ten katarek o ile wogóle. Gratuluję dzinsów :) ja Wam powiem że po ciąży to miałam super figurkę! Przytyłam 9 kg i po powrocie ze szpitala po 2 tygodniach wrocilam do starej wagi. A teraz jem z nudów...i tyję tyję widzę to... Biorę się za siebie od poniedziałku! Uroczyście obiecuję a Wy macie mnie pilnować! :D ja też bym w przychodni zareagowala tak jak Ty - bliższa ciału koszula jak to mówią. Katka - jeszcze nie bylam na galerii i nie obejrzalam Hani - nadrobię! izka - probowalas ten krochmal i nadmanganian? Daj znać! Jak po odwiedzinach znajomych? Co do cycka i karmienia to ja bym juz o tym ksiazke napisała :D śa dni kiedy mam dość a są też takie jak dziś :) porzeczkowa, leneczkowa - zbijcie mnie po dupie ze te foty ale to z lenistwa i niedodziamania :) Otoz wszytskie ofty mani robi mąż na swoim super - mega- giga aparacie z kilometrowym obiektywm i wychodzą z tego super-mega-giga foty o takim rozmiarze. Za kazdym razem jak przyjezda to sobie obiecuje ze jakies wybiore i go poprosze zeby mi pozmniejszal i na obietniacach sie kończy. Ale postaram się poprawić jak już wrócimy do domku! porzeczkowa - ja Cię rozumiem z tym jedzeniem. Strasznie wspolczuje i nie ma za bardzoi co radzic bo sama wiesz jak to u nas jest. Dni jak dzis sa caly czas wyjątkami. aaaaaq - a ja sobie nie wyobrazam bliznąt! Mania mi starcza za dwoje :D a kiedy planujecie następnego malucha? A wogole to podaj dane do tabelki! witaj mamanatalki! zastanawialm się ostatnio co u Ciebie! opowiadaj jak było! dziewczyny pamiętacie ostatnie posty niebowej? CO Z NIA??? bo pamietam ze miala jakiegos dolka, rezygnowala z cyca, chodizla na ta rehabilitacje i nagle zniknela. Martwię sie o nią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam ostatniego posta Niebowej na 68 stronie z 21.10 i od tamtej pory cisza. Kurcze miała doły i pisała że jej ciężko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też używam j&j z pompką, ale wszystkie inne kosmetyki mam z nivea baby, więc żelik też kupie z nivea jak posiadają jakiś z pompką bo to wygodna sprawa. I właśnei też przeszukałam ostatni wpis niebowej. Może coś ma z internetem. Kurcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna tak mam ten plyn z dozownikiem super jest, jutro sie przejde i kupie nastepny. teczowa noooo super ze Mania tak pieknie wcina:) a tak sie martwilas, oby tak bylo juz caly czas:) no i koniecznie wrzuc jakies zdjecia bo my czekamy i czekamy;) bedziemy cie teraz meczyc o to:P ja karmie bebilonem ale pepti wiec sie chyba nie licze;) tez sie martwie o niebowa, chyba by nas tak nie olala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×