Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

hmmm to ja nie wiem bo ja na to forum dostalam wlasnie namiary od dziewcyzny która pisala ze wczesniej tu siedziały ( one wszystkie) az w koncu załozyly taki portal ze moga tam tylko wchodzic osoby które wczesniej znimi pisały i nikt wiecej nie czta .Zjednej strony to sumer rozwiazanie bo nikt nie powołany nie wejdzie itp Moj synus spi na pieluszce .Słysząłma zeby do roku nie klasc poduszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza dawaj linka na tą poduszkę:-) Moja mała spi na takiej bardzo bardzo płaskiej...że prawie się nie liczy. Wogóle nie jestem zwolenniczka poduszek w łóżeczkach dla niemowlaczków. W wózku też nie miaała Ale o tych klinach słysząłam dobre opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie mamuise na prywatnym forum bedzie tez można wklejać zdjecia:) Co wy na to??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc ja się czasami zapominam że te forum jest otwarte dla innych i wszystko co się pisze każdy może zobaczyć . A pisze się o różnych przecież sprawach. Dlatego zlikwidowałam stopki z imionami dzieci i miasto w tabelce bo czasami ktoś może skojarzyć po imionach i może podczytuje a ja nie wiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro-bo teraz na allegro przerwa techniczna i wejsc nie mogę ten klin to mi kazał rehabilitant i pytałam lekarza i mówił ze bardzo poleca- bo plecki są cały czas prosto a nie jakies powykrzywiane jak na normalnych poduchach, ponadto dziecko sie odśluzowuje katar spływa i nie uleje tak łatwo jak na prostym. Z tej starej byłam zadowolona ale juz sie wysłużyła bo po bratanku była. Jutro wkleje link:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do anna19810 ja tez o tym pomyslalam a pózniej ktoś bedzie sie za moimi plecami smial :> Dlatego moze niech wszystkie dziewcyzny zdecyduja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza wiem gdzie jest Skorzęcin i Bożków czy Bożkowo i Powidz itd ja to taki podróżnik jestem. Dzięki za miłe komentarze do zdjęć. Muszę kończyć , bo M się niecierpliwi :) . Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny jak ja nie mogę sie doczekac karpia na wigilię!Aż mi ślinka cieknie na samą myśl,wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rannnnnnnnnnnnny wieki mnie nie było, wybaczcie dziewczyny ale mieliśmy trochę kłopotów. Miałam zapalenie zatok w sumie nadal mam, ale idzie jakoś wytrzymać, bo wcześniej to myślałam, że oszaleje, cała twarz mi spuchała w dodatku lekarz przepisał mi cholernie silny antybiotyk, po którym byłam jak na chaju. Emilka była przeźembiona, przez dwa dni miała bardzo wysoką goroczkę niczym nie dawało rady tego zbić, na szczęście już jest po wszytkim pozostał tylko katarek. Dane do tabelki waga 7500g wzrost 69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris też często robię tę sałatkę i jest naprawdę super. przepis Ani na pewno wypróbuję Dziewczyny ostatnio stwierdziłam, że muszę zacząć gotować ''inaczej" tzn. mam jakieś swoje sprawdzone przepisy, ale chciałabym wprowadzić coś zupełnie nowego do kuchni bo wieje z niej totalna nuda Dzisiaj moja Emi miała być szczepiona, ale że trochę jeszcze ją te przeźębienie trzyma to nam przełożyli na następny wtorek, tylko małą pomierzyli i zwarzyli. A pytałam się lekarza jak to jest ze zmianą mleka z 1 na 2. Od 6 miesiąca jest podaję się mleko 2 ale wprowadzić powoli można po skończonym 5 miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanaalki
Balbinka-ja podaje 2 juz z 2 tyg.i nic się złego nie działo.Zaczęłam podawac bo mała na 1 jadła co 2h i wybudzała się w nocy.Teraz wszystko w normie,ale kurcze nie wiem ,czy po tym mleku szybciej nie tyje.Jakoś więcej nie wypija bo 150-160ml,a zrobiła sie jak pączek.Słoiczków tez nie zjada dużo.Nic zobaczymy co powie lekarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka myślałam że zginęłaś już na dobre! Dane do tabelki zapisałam :) Dobrze ze juz dobrze z Waszym zdrówkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Szału zaraz dostanę! Mała obudziła się o piątej i ani myśli spać. Jestem wykończona - bardziej psychicznie bo po kilku takich dniach tracę cierpliwość do przebywania z nią. W takich dniach przydałaby się opiekunka na telefon albo chociaż abcia w tym samym mieście :( Te reklamy na kafe stają się coraz durniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teczowa ja mam to samo, tez mnie juz szlag trafia, ostatnie kilka dni spi w lozeczku i budzi sie kilka razy w nocy, a to jej smoczek wypadnie, a to sie wyspala i zaczyna gadac i spiewac, i tak godzine potrafi a ja szalu dostaje powoli, oczywiscie w dzien to nic nie moge zrobic, ani zjesc ani sie pomnalowac, o wejsciu na kafe tez moge zapomniec, bo musze caly czas siedziesc przy niej i sie z nia bawic, jak tylko na sekunde znikne w kuchni to od razu ryk, teraz siedzi mi na kolanach i probuje tez cos dopisac ale jestem sprytniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teczowa to normalne, czlowiek czasem jest tak okropnie zmeczony ze ma dosc. dlatego ja ciesze sie ze rodzice tak mi pomagaja. a ja dopiero wstalam:D mala wstala dopiero o 6, na jedzonko, przed 7 zasnela, i jak wstala przed 8 to tatus ja wzial do drugiego pokoju a ja spalam do teraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wczoraj obudziła się o 00h ,ale dałam troche mleczka,pobujałam troszkę w wózku i zasnęła.Ja wiem że to bujanie kiedyś mi bokiem wyjdzie,ale na razie chwytam sie wszelkich sposobów. A rano pospać mogę dłużej tylko w weekend,też mąż zabiera mała a ja dosypiam.Jest wtedy bosko. Pogodynka pyta jak tam pogoda,bo u nas już nie pada,ale zimno jak diabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meisje ja się zastanawiam,jak to jest z tym komputerem,bo moja też tak lubi siedzieć,ale nie wiem czy tu nie szkodzi tak małemu dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, u nas nocka ok. Mała wstała przed 7 więc w miarę wyspana jestem . Tęczowa kochana, rozumie cię , ja po 2 nockach kiedy Lena wstawała ok 5, byłam nieprzytomna na 3 dzień, I strasznie sie na nią wkurzałam. Starałam sie tego nie okazywać , ale podobno dziecko to czuje. Tęczowa idz może dzisiaj wcześniej spać, bo wczoraj z Mamąnatalki zamykałyście dzień ! I może w nocy mąż nakarmiłby Manie chociaż raz , żebyś pospała. Co do prywatnego forum, to ja mysle, że powinnyśmy jeszcze poczekać. Zobaczcie niektóre dziewczyny przestały pisać, inne rzadko piszą i w końcu nas garstka zostanie. Nikt juz nie będzie się mógł przyłączyć, nie będzie świeżej krwi :) i może zacząć sie nudno robić. Poza tym, jeśli chcemy napisac o czymś bardziej prywatnym to zawsze możemy z galerii skorzystać.Każda może tam wysłać maila i odpowiedzieć na to konto. Ale oczywiście ja zrobię tak jak chcecie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,nie pamietam ,ktora ostatnio pisała o tej wysypce na plecach?? Rozma wiała włwśnie zmamą i powiedziała,że wysypka albo występuje najpierw na brzuszku i w zagięciach ,albo na całym ciele.Nie ma czegoś takiga jak uczulenie na plecach,to jest potówka od potu.Na pewno nie od jedzenia.Też tego nie wiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/termoplastyczna-poduszka-klin-smart-nowosc-i1307501053.html magiczna poducha 6 pobudek zamiast 16 :) wiec mi tu nie piszcie ze sie na dzieci wkurzacie :) u nas 4 to normalna pora na wstawanie....nie wiem czy sie smiac czy płakać. jak dodac do tego spanie w dzien 3 razy po 15 min to obraz dnia swietny..... o 12 szczepienie, obysmy przeszli to na luzie.... u nas pada deszcz :( buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!!! u mnie nocka jak kazda.....filip poszedl spac pozno bo dopiero o22,30 obudzil sie o 2 pozniej o 4 i o 6 no i tak na dobre to o 7,30 ..........kurcze snu mi brakuje......a w lutym do pracy musze wrocic i jak to sie nie zmieni to ja sie nigdy nie wyspie......bo pracuje rowniez na nocki i jak wroce z nocki to sie trzeba bedzie dzieckiem zajac......kurde ja to prawie supermenka jestem ;-) dzisiaj na szczepienie na 13,30 ale zadzwonilam do tesciowej zeby przyjecghasla i nas zawiozla bo z dwojka w przychodni to moge nie dac rady tym basrdziej ze piotr nie wie co to znaczy usiadz on wiecznie jest w ruchu.....juz nie raz nam na zakupach w markecie uciekl...... aha dalam wczoraj filipowi kaszke nawet nie wybrzydzal wypil 150 ml i myslalam ze tak ok. 4-5 godzin wyczyma a on po1,5 godz byl znowu glodny......on ma chyba jakas dziure w brzxuchu........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/kubek-treningowy-lovi-250ml-i1308989481.html tym kubeczkiem moznaby rozpocząc nauke picia :) chyba go zamówie :) jagodka moja mała pije codziennie 210 wody+ dodane mleko 7 miarek + 2 czubate łyzki kleiku robi sie z tego cała butla....i ok 2 juz jest tak głodna ze butelke by tez zjadła :) dzisiaj sie załamie na wazeniu bo jest jak pączek -3 brody juz ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×