Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

o to chodzi ze kadrowa sie pomylila , i dopiero sie doliczyla ;( Kurw*** to kto ma to wiedziec.To w jej zasr** obowiazku to leze zeby dobrze wyliczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pms i nerwy na agrafce mówie wam dziewczyny ze byle co mnie z równowagi wyprowadza brrrr bez kija nie podchodż a z kijem wogule:) aaaq da się to jakoś wyjaśnić napewno przecież to ich wina bo to oni zle wyliczyli nie ty. a z tych milszych rzeczy to mój mąż ma w czwartek urodziny i nie mam kompletnie pomysłu na prezent może mi coś podpowiecie juz jesteśmy razem tyle czasu i tyle roznych rzeczy dostał ode mnie a to na imieniny czy urodziny albo na gwiazdkę ze nie mam pojecia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris niestety ja tez juz wyczerpalam pomysly:O ale przewaznie mu kupowalam jakis ciuszek, a to sweter, a to spodnie, roznie. on lubi takie prezenty bo sam nienawidzi biegania po sklepach, przymierzania itd wiec zawsze buzia mu sie cieszyla jak mial nowy ciuch bez koniecznosci latania po sklepach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaq walcz o swoje, nich przy Tobie przeliczą jeszcze raz macierzyński ! U mnie też są porypane księgowe ! Doris, kup mu koniecznie koszulkę " najlepszy tata" czy coś w tym stylu i może małemu takie body i ubierz go w nie :) Ja tez mam z tym zawsze problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny własnie o jakims ciuszku myślałam:)a z tą koszulką leneczkowa super pomysł zaraz poszperam na allegro tylko zeby do czwartku doszła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris jak juz coś znajdziesz fajnego to podeslij link.Mojmaz ma za 2 tygodnie imieniy a 3 urodziny Jutro sie okaze co z tym urlopem bedzie Ehh poloze sie bo jakos nie mam dziś na nic weny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) myślę ze będzie naprawdę zadowolony do tego chciałabym go zabrać gdzieś na kolacje na miasto ale musiałabym zaangażować w to teściów...wykapalibyśmy małego po18 tak jak zwykle i byśmy go spać położyli i heja na miasto bo od porod nigdzie nie wychodziliśmy razem sami ale z drugiej strony nie chcę małego zostawiać nawet jak śpi na dłużej tak i chyba zamówię coś do domku albo sama ugotuję choć i na to pomysły mi się wyczerpały a chciałabym zeby to nie było coś powszedniego i by były świece jeszcze i bylibyśmy z małym a jednoczesnie mielibyśmy trochę czasu dla siebie tylko ze wiem ze ineczej jak się można trochę odchamić i wyjść gdzieś ale cały czas bym myślala czy mały napewno spi i czy wszystko jest ok zgupiałam normalnie podpowiedzcie mi co takiego odświętnego mogę ugotować wykluczając makarony i ryże bo to jemy dosyć czesto, lubie gotować mam często pomysły na rózne kulinarne wariacje ale na takie okazje zwyczajnie brakuje mi weny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) myślę ze będzie naprawdę zadowolony do tego chciałabym go zabrać gdzieś na kolacje na miasto ale musiałabym zaangażować w to teściów...wykapalibyśmy małego po18 tak jak zwykle i byśmy go spać położyli i heja na miasto bo od porod nigdzie nie wychodziliśmy razem sami ale z drugiej strony nie chcę małego zostawiać nawet jak śpi na dłużej tak i chyba zamówię coś do domku albo sama ugotuję choć i na to pomysły mi się wyczerpały a chciałabym zeby to nie było coś powszedniego i by były świece jeszcze i bylibyśmy z małym a jednoczesnie mielibyśmy trochę czasu dla siebie tylko ze wiem ze ineczej jak się można trochę odchamić i wyjść gdzieś ale cały czas bym myślala czy mały napewno spi i czy wszystko jest ok zgupiałam normalnie podpowiedzcie mi co takiego odświętnego mogę ugotować wykluczając makarony i ryże bo to jemy dosyć czesto, lubie gotować mam często pomysły na rózne kulinarne wariacje ale na takie okazje zwyczajnie brakuje mi weny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) myślę ze będzie naprawdę zadowolony do tego chciałabym go zabrać gdzieś na kolacje na miasto ale musiałabym zaangażować w to teściów...wykapalibyśmy małego po18 tak jak zwykle i byśmy go spać położyli i heja na miasto bo od porod nigdzie nie wychodziliśmy razem sami ale z drugiej strony nie chcę małego zostawiać nawet jak śpi na dłużej tak i chyba zamówię coś do domku albo sama ugotuję choć i na to pomysły mi się wyczerpały a chciałabym zeby to nie było coś powszedniego i by były świece jeszcze i bylibyśmy z małym a jednoczesnie mielibyśmy trochę czasu dla siebie tylko ze wiem ze ineczej jak się można trochę odchamić i wyjść gdzieś ale cały czas bym myślala czy mały napewno spi i czy wszystko jest ok zgupiałam normalnie podpowiedzcie mi co takiego odświętnego mogę ugotować wykluczając makarony i ryże bo to jemy dosyć czesto, lubie gotować mam często pomysły na rózne kulinarne wariacje ale na takie okazje zwyczajnie brakuje mi weny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) myślę ze będzie naprawdę zadowolony do tego chciałabym go zabrać gdzieś na kolacje na miasto ale musiałabym zaangażować w to teściów...wykapalibyśmy małego po18 tak jak zwykle i byśmy go spać położyli i heja na miasto bo od porod nigdzie nie wychodziliśmy razem sami ale z drugiej strony nie chcę małego zostawiać nawet jak śpi na dłużej tak i chyba zamówię coś do domku albo sama ugotuję choć i na to pomysły mi się wyczerpały a chciałabym zeby to nie było coś powszedniego i by były świece jeszcze i bylibyśmy z małym a jednoczesnie mielibyśmy trochę czasu dla siebie tylko ze wiem ze ineczej jak się można trochę odchamić i wyjść gdzieś ale cały czas bym myślala czy mały napewno spi i czy wszystko jest ok zgupiałam normalnie podpowiedzcie mi co takiego odświętnego mogę ugotować wykluczając makarony i ryże bo to jemy dosyć czesto, lubie gotować mam często pomysły na rózne kulinarne wariacje ale na takie okazje zwyczajnie brakuje mi weny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu mi coś szfankuje :( Doris może lasagne ;D ja uwielbiam ;D także jak zrobisz to ja się wpraszam od razu hehe. Może sushi jak lubicie. A koszulki fajna sprawa:D Tylko, że mój M pewnie to czyta i dupa z takiego prezentu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa- u mnie jest tak samo.Jak nie podam jabłka,obojętnie w jakiej postaci,to w tym dniu mała nie zrobi kupy.W piątek idziemy do lekarza,to się zapytam czy to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kobietki... starałam sie pisac dzisiaj kilka razy i nic....nie chcialo umiescic mojej wiadomości. co do prezentow tez zwykle kupuje ciuch-heh wiekszosc facetow nie lubi zakupów:) moje dwa bable spią przynajmniej narazie....ale jestem padnieta dzisiaj. Zaliczylismy spacer bo pogoda całkiem całkiem....oby jutro tez tak było. doris-zaserwuj kuchnie chinską :) i daj znac co z tym 3 przepływowym smoczkiem, ja tez go mam i nie umiem nim karmic moje maluchy slinią sie nieziemsko, ciekawe kiedy bedą ząbki... dziewczyny czy któras ma z was taki gryzak jak smoczek z TT ( ma kształt dziąseł) bo on niby od 3 mies a moje dzidzie nie wiedzą co z nim robić :) jamezowi na swieta zamówiłam kalendarz- wkleiłam kiedys link:) super sprawa bo okładkę i zdjęcia wewnątrz umieszcza się własne:) miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teczowa1718
Hej! Kurcze jaki ja mam dziś dzie. Dopadła mnie wczoraj migrena ( kompletna nowość w moim życiu od porodu) a Mania dziś ryczy i ryczy. Dobrze ze mężuś wrócił to mnie odciążył i teraz trochę doszłam do siebie. Ale mała znowu coś tam popłakuje... Mieliśmy dzisiaj gości - koleżanka w 8 mscu ciąży - jejku jak ja jej zazdroszczę! Tak fajnie było z brzusiem - co nie znaczy ze chciałabym mieć teraz brzusio :P Aniu - tak mi się przypomniało o tym co pisałaś o tym drugim forum. To tez bylo na kafeterii? A wogole dziewczyny to bywacie jeszcze na innych forach/ stronach dotyczących maluchów?? Uciekam bo się gwiazda rozdarła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris,my byliśmy pierwszy raz bez małej jakieś 2 tyg. temu,troche sie denerwowałam i dzwoniłam do teściowej ze 3 razy,ale poszło gładko,bez problemów.Tutaj nie mamy na to szans,ale jak tylko będziemy znowu w polsce,to znowu skorzystamy.Spróbować nie zaszkodzi,zawsze możecie wrócić wcześniej do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale mi się powklejało sorki ze az cztery razy ale coś mi się net zawiesza:( katka lasange pycha ae robiłam już kiedyś je na taką naszą kolacje chciałbym coś nie ryżowego i nie makaronowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza ja nie mam takiego smoczka, jak widze ze mala ma ochote cos pogryzc to daje jej zwykly okragly gryzak do reki i ona juz sobie radzi:) teczowa ja czytam rozne fora, ale nie pisze, tylko z wami sobie gadam;) doris nie wkleilo mi sie. ja kiedys robilam devolaja(nie wiem jak sie pisze) na walentynki, ale czy to danie odswietne? chyba nie:P dzisiaj w nocy moja kluska mala mnie podrapala:O:D jak sie obudzila na jedzonko to ja wzielam do nas do lozka i tak na lezaco karmilam i jak juz zasypiala to jezdzila mi raczka po twarzy a ze miala zadziorka na paznokciu to troche mnie drapnela;) w ogole ona lubi czesto mnie po twarzy smyrac, wasze dzieci tez tak robia? ostatnio meza glaskala po plecach jak sie odwrocil tylkiem do niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha dziewczyny mam pytanie ,czy Wasze dzieciaczki piją już z kubka niekapka? Ja kupiłam Natalce z tej samej firmy,z której mam butalki,ale nie chciała ciągnąć z tej końcówki ,więc wsadziłam smoczek.Teraz radzi sobie niezle,wode pije już sama,ale butla z mlekiem jest trochę za ciężka. Kurcze mała marudzi wieczorami,że padnąć można,dziąsła ma zaczerwienione,a zębóww dalej nie ma.Biedna niunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka ja też na początku nie wiedziałam co i jak z tym smoczkiem ale tam na nim są takie oznaczenia: I - przepływ wolny II- przeplyw średni III-przepływ wolny i to zależy jaki będzie przepływ od tego jak ustawisz ten smoczek względem buzi dziecka najlepiej ustaw sobie butelkę z tym smokiem tak jak ty byś chciałą pić i ściśnij go tak jak maluch sciska ustami i zobaczysz ze na pierwszym poziomie dziurka jest mała taka pozioma a na drugim jest taka ukośna czyli większa a na trzecim jest pionowa i jak się sciśnie smoka to robi się duża i przepływ szybki wtedy jest mam nadzieję ze nieskomplikowane ci to napsałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka ja też mam ten gryzaczek dziąsełko z tt i muszę go małmu trzymać bo jeszcze sam nie umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris faktycznie napsiałaś niemakaronowego ;P sierotka ze mnie hehe. Izka ja daje małej tego gryzaka. Fajna sprawa bo maść na niego nakładam na dziąsełka i mała go ciumcia. Podpasował jej bo nawet czasem z nim zasypia. Mamanatalki ja kubka niekapka nie daje. I chyba raczej nie będe dawała bo mi się to wydaje nie zdrowe dla dziąsełek. Tak jak jestem sceptycznie nastawiona do nosidełek i chodzików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patusiowa devolaj fajny i samczny robie czasem w niedziele ale to schab a schab jemy prawie co niedziela jak nie zwykły schabowy to jakiś schab w sosie z fixu czy roladki :)chciałbym coś smacznego ale niebanalnego i oryginalnego mamonatalki mój jeszcze nie pije z niekapka za malutki trochę jest jeszcze narazie jesteśmy na etapie rozszerzania diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris ale przepis znalazłam. Może zrobisz gęś faszerowaną kasztanami tudzież pieczeń cielęcą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziękuje wam za te pomysły na kolacyjkę pewnie pomyslicie ze jestem mega wybredna bo nic mi nie pasuje ale to pewnie przez ten mój pms przepraszam ja myślałam o placku po żydowsku ale nigdy nie robiłam i nie mam przepisu muszę pogrzebać w necie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka gęś z kasztanami pierwsza lasa hehehe:)tylko skąd te kasztany i tą geś zeby dobra była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×