Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

Iza chciałam zapytać czy Twoje bliżniaki sa jedno jajowe heheh a przecież Ty masz córcie i syna :) Bo na tym jednym zdjeciu sa takie podobne ze szok . Za duzo fotek nie dam rady obejrzeć . Szkoda ze tagaleria nie jest na zasadzie takiego forum , gdzie wrzuca sie zdjecia i od razu wszystkie można ogladać nie wchodzac poszczególnie w każda osobe .Nie to zebym sie madrzyla:P:P:P:P Teraz wrzuce ta ksiazke a jutro swoja pocieche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, ty to masz pecha, często spotykasz na swojej drodze ludzi, którzy są ostro popierdoleni. Kurcze, matki w tych czasach nie mogą się spotkać u ludzi z jakąkolwiek wyrozumiałością??? Ehh szkoda gadać... Tęczowa, widzę, że możemy sobie ręce podać. Wiem dobrze co przeżywasz, u mnie powoli się sytuacja stabilizuje, dzisiaj wieczorem było nawet nieźle :) Cały czas leżałam koło niego a on nawet zabawki nie potrzebował tylko przekręcał się co rusz w moją stronę i się uśmiechał. Super sprawa :) Trochę się wymęczył, bo prawie bez płaczu poszedł spać 5 minut temu. Jutro rehabilitacja, na szczęście mamy już zajęcia 2 razy w tygodniu. Extra jest, bardzo mi się tam podoba, Pani też jest super. Co do sexu, to u nas też prawie go nie ma. Mąż jak przyjeżdza, na pewno ma braki, ale wieczorem często jesteśmy tak padnięci, że nawet nie chce nam sie o tym mysleć. Więc też jest kiepsko, przed ciążą to u nas wióry leciały :D Ja miałam cesarkę, ale czuje się jakbym tam miała malutką dziurkę. Potrzebuje dużo więcej czasu, żeby się rozkręcić. Podobno po porodzie to normalne, że nie mamy ochoty na sex, może to trwać do pół roku, może nawet więcej. Ja dodatkowo łykam tabsy, a to podobno też obniża libido. Leneczkowa, Twoja córa to taka śliczna dziołcha, że aż miło patrzeć, zresztą mam też niczego sobie:) Lecę na razie pod prysznic może jeszcze uda mi się coś skrobnąć później. A przypomniało mi się. My dostaliśmy krem do smarowania na bazie cholesterolu i wit. a nie wiem, czy to dobrze, czy nie. Izka ty chyba jestes tutaj specjalistką, może coś na ten temat wiesz?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebowa masz rację, ja mam pecha do ludzi, głownie do głupich ale co zrobić Fajnie że jesteś zadowolona z rehabilitacji, napewno wszystko się ułoży Ja z Adim też miałąm jazdy ze spaniem. Ile ja się należałąm z nim żeby zasnął a ile nawisiałam nad łóżeczkiem...i to jeszcze musiałam czekać troche zanim porządnie zasnął bo czasami zamykał oczka i myślałam że spi, ja chce już wyjść a on w ryk. masakra czasami tak się wyginał i prężył że myślałąm że szału dostanę szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do sexu to mi się poprostu nie chce...nie zawsze dlatego że jestem padnięta ale poprostu mi się nie chce. Nie mam weny, boje się kolejnej ciąży. Jakoś mnie to już nie bawi.....chyba muszę iśc do jakiegoś seksuologa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę wam co mojemu się ostatnio śniło. Najpierw jak zósemkował mi koło w rowerze to go z domu wyrzuciłam :) Potem kazałam mu wszystkie dziurki w durszlaku zaspawać. Jak dla mnie hicior :D Nie ma to jak romantyczne sny z żoną w roli głównej. Mi to się ostatnio śnią takie bzdury, że szkoda gadać. Mam głupie wrazenie strasznej ich realności, że aż mnie ciarki przechodzą. Dzisiaj mi się śniło, że jakąś kobietę dwa razy zamordowałam. Za drugim razem wiedziałam, że nie da się tego uniknać. Próbowałam do tego niedopuścić za wszelką cenę a jednak i tak się stało. Normalnie nasakrraaa. Więcej nie będę pisać, bo jak mi się inny sen przypomni to do tej pory mam dreszcze ze strachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj nie mogłam zasnąć,bo oglądałam horrom na tvnie.Niby nie był taki staszny,ale bardzo realy.Babka prawie się spaliła w samochodzie,ale straszne popażenia miała.Chyba mi się nawet przyśniła wnocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamonatalki, my też już 11 lat jesteśmy razem, ale przed ciążą to była jazda bez trzymanki, teraz to lipa...jakoś tak szkoda....chyba muszę sobie jakiś żel załatwić czy cóś ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Niebowa trzeba iść spać bo dziewczyny już się zmywają na galerię ;-) ;-) Aaaaq już dawno zaginęła w galerii a teraz mamanatalki dołączy ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu zgadzam się w 100% My rano musimy wstać, a jeszcze pewnie ze 2 karmienia w nocy mnie czekają. Nie chcę być jutro padnięta. :) To słodkich snów. p.s. ja horrorów już od dawna nie oglądam, a bzdury w głowie same i tak czasami przychodzą :( Dobrze , że to tylko sny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze dziewczyny tyle piszecie ze nie mam jak was przeczytac :) ja rzadko daje malej wit.D bo jak juz ktoras z dziewczyn pisala tu w Anglii w ogole tego nie zalecaja, a jak bylam w Polsce u najlepszego lekarza w moim miescie to mi powiedzial ze przyjmuje dzieci ktore biora wit.D i takie ktore nie biora i zadne krzywicy nie maja i ze tak naprawde to nie ma takiej potrzeby, mozna dawac albo i nie jak kto uwaza, wiec ja emilce daje jak mi sie przypomni, i nie przejmuje sie ze przypomina mi sie rzadko. Ja na szczescie po porodzie nie mialam zadnych przypadlosci, no moze oprocz tego ze siusianie przez 2 tygodnie to byl koszmar, jak mi cieklo po ranie, siedzialam na kiblu i plakalam z bolu, po 2 tygodniach polozna powiedziala zebym sie smarowala przed parafina i duzo pomagalo. Szkoda ze nie powiedziala mi tego wczesniej, bo doszlo do tego ze prawie nic nie pilam zeby tylko nie musiec isc do toalety ale i tak raz dziennie musialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, my juz nie śpimy od 6 tej, zaraz mój tata przyjedzie i na rehabilitację. Odnośnie wit d to ja daję 1 kropelkę devikapu dziennie. Pediatra zaleciła, że jeżeli Miłosz nie wypija 1 litra mleka dziennie to dawać. Mi mama opowiadała, że ja jak byłam mała nie dostawałam wit, jak lekarka zauważyła, że mam zaczątki krzywicy to dostałam jakąś uderzeniową dawkę. Potem jak się okazało i tak mam lekką kifoskoliozę, więc ja wolę dawać, tymbardziej, że takie małe dawki nie zaszkodzą. Dobra, lecę małego szykować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u nas nocka super, mala dopiero wstala bez zadnej pobudki;) mamonatalki twoja malutka jest przepiekna, i te wloski...:) co do seksu to u nas tez jest nie najlepiej, ja nie mam ochoty czesto i boje sie ciazy, musze jakies tabsy zaczac brac;) a znamy sie 6lat, tyle jestesmy razem. moja siostra odzyskala chec do seksu po ok roku albo i wiecej i teraz u niej sie wiory sypia jak to jednaz dziewczyn napisala;) wiec czekam cierpliwie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, niebowa super ze juz z nami jestes i ze "widze " cie w lepszym humorku:) mam nadzieje ze bedzie coraz lepiej i bedziesz slyszala mniej placzu u malego a czesciej bedzie cie zaszczycal usmiechami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!!ja tez juz jestem ;-) nocka z dwoma karmieniami ale ja dzisiaj nie wstawalam ;-) przewinelam tylko malego i maz dalej walczyl....no a co ja tez chce sie troche wyspac.......poslalam piotra do przedszkola mino ze ma kaszel ale juz z nim w domu nie wyrabiam.......tz.on ma kaszel ale lekarka powiedziala ze kaszel bedzie mial dopuki sie smarkac nie nauczy a jak narazie wciaga tylko smarki.....;-( mam nadzieje ze dzisiaj troche odpoczne od tych jego krzykow bo jutro sobota i znowu w domu bedzie.....nie zebym byla wyrodna matka ale czasami naprawde brakuje mi ciszy i spokoju zeby wkoncu uslyszec wlasne mysli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas noc w miare dobra ,kamilek grzeczniutko spał . Aniu ile taka huśtawka kosztuje i do ilu kg ona jest ??? Bo ja sie rozgladam za czyms podobnym ale jak narazie znalazłam tylko do 9k a moj kamil ma juz 10 :/ do mamanatalki Twoja corcia jaka jest duża :O:O Śliczne oczka:) Ja tez mam ta maść cholesterolowa bardzo dobra jest na ciemieniuche Leneczkowa zdjecia z Zakomapego sa rewelacyjne:) Niebowa hahaha zdjecie z nózkami w buźce sa mocne .Moj tez tak slini swoje stopy . Patusiowa jak Twoja córcia pieknie patrzy do obiektywu :) chyba wie ze robią jej zdjecia:) Jak mi sie uda zrobić zdjecie zabkom Kamilka to wrzuce:) Ale jak narazie nie moge uchwycić .Jak sie smiej ja zrobie to on zamyka buźke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala spi z tata z lozku wiec mam znowu "wolne" na jakis czas;) ale i tak zaraz ,musze leciec na zakupy bo pare rzeczy nam sie pokonczylo, na szczescie sklep mam pod nosem;) aaaq, Pati zawsze patrzy jak robimy jej zdjecia, to sa zdjecia robione telefonem bo nie umiem znalezc kabla od aparatu, a na telefon ona reaguje baaaardzo zywo:D ostatnio az sie trzasla jak jej moj brat pokazal swoj telefon, myslalam ze mi z rak wyskoczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Co to się ostatnio dzieje na tym forum? cholipcia był czas że ja otwierałąm ranek a tu ranne ptaszki wyprzedzają mnie ;-) Patusiowa jesteś nie do zdarcia, wczoraj wieczór mycie podłóg a dziś od rana Kafe. TU sa poprostu same mamy supermenki ;-) ;-) Jagodka pisz mi tak więcej...odnośnie Piotrusia....powiedz mi że nie tylko moje dziecko to takie ADHD....rany ja już nieraz mam wyrzuty sumienia bo załuje że nie posłałam go do przedszkola bo miałąbym troszkę spokoju....później bije się w pierś i wyrzucam sobie że przecież przedszkola nie mogę traktować jak przechowalni dziecka. Ale wierzcie mi dziewczyny czasami nie wyrabiam psychicznie....skupić się na jednym dziecku a skupić na dwójce .... a najgorzej jak oboje coś jednocześnie chcą albo gorej....jak zaczynają płakać. Kiedyś któraś z Was powiedziałą że podziwia mnie że przy dwójce dzieci mam czas jeszcze na Kafe usiąść.....nie mam czasu...bo cały czas jest coś do zrobienia w domu...przy dzieciach ale pier.... to mi się też chwila relaksu należy w całym tym wariackim dniu. Może łatwiej by było jakbym nie była wiecznie sama, jakąś pomoc miała....cholipa staram się jak mogę a jak jeszcze usłyszy się taki tekst jak wczoraj ta babka to kur....szczela na miejscu.... Sorki dziewczyny że tak nasmęciłam ale chyba dzień bedzie kiepski mój bo już mam doły :-( Jagodka nie wiem ile kosztują te huśtawki bo to Adi dostał od mojego brata, ale chyba trochę ponad 100zł. Nie wiem od ilu kg sa ale raczej jak dziecko już sztywno plecki trzyma do siadu bo oparcie nie jest mocno rozkłądane. Ja sporadycznie ją sadzam bo mimo że sa pasy to kiwa się jeszcze na boczki ale fajna w sumie sprawa bo Adi bardzo ją lubiał Aaaaq i Mamanatalki super dzieciaczki, Natalka ma włoski rewelacyjne, rany kiedy ja kiteczki bede robić? :-) gumki już mam;-) Kamilek jak urodzony model patrzy w obiektyw hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania to ciesze sie ze chocaiz ty wiesz dobrze o czym mowie.........kurcze moze to glupie ale ja myslalam ze w wieku trzech lat to juz latwiej bedzie a tu du****pa kurcze nic lepiej a nawet gorzej bo mlody ma juz swoje zdanie i jest strasznie uparty.......wczoraj najadl sie mandarynek i uczulenie mu wyszlo na policzkach i pół nocy ryczal ze mam mu cos z tym zrobic bo go swędzi........masakra.......wczesniej jadl mandarynki i go nie uczulaly a teraz nie wiem co sie stalo..... taka prawda przy dwojce jest tyl obowiazkow ze kompa nie powiinnam wogle wlączac ale siedze sama w domu i czuje strasznie silna potrzebe zeby z kims ppogadac...a wy jestescie moim lekarstwe3m na smutki ;-) normalnie sie uzależnilam od was......budze sie i pierwsze co to mysle czy ktos juz siedzi na kafe....... maz juz sie przyzwyczail i nawet czasami8 pyta czy moze ze mna zdjecia dzieciaczkow poogladac......i chyba nawet sie troche cieszy ze mam z kim pogadac.... Dziewczyny "KOCHAM WAS" 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj kupiłam Bebiko 2 i dzis dam jej pierwszy raz. Oczywiście najpierw stopniowo bede wprowadzać. Ale widzę ze jedynka już jej chyba nie starcza. Pediatra kazała mi rano i wieczorem zagęszczać kaszką ale jak pomiędzy daje jej mleko to widzę że się nie najada. Może dwójka bedzie dla niej sytsza, bo przecież nie będę zagszczać jej każdego mleczka. Niebowa, w najnowszym Dziecko jest artykuł dlaczego niemowlę może nie chcieć jeść :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×