Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

heh ja mam 2 choinki za oknem wiec nie musze kupowac:D a tak serio to kupie tylko jakas mala, ktora mozna postawic np na tv, juz gotowa. jakos nie lubie ubierac choinki, ale za rok juz bedzie musiala byc koniecznie duza i ladnie ubrana bo mala bedzie bardziej kumata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje co roku żywą odkąd święta z mężem razem spędzamy. I zawsze jodłę kaukaską. Niestety w tym roku jedziemy do siostry męża na święta , więc nie będzie tego uroku świąt. Ja uwilbiam przyjść od rodziców z Wigilij do siebie do domku, włączyć choinkę i jakieś głupie filmy świąteczne oglądać. To są dla mnie święta. Dobrze, że w przyszłym roku święta u moich rodziców to Lenka będzie miała radochę. Wszędzie prezenty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze musze pomyslec o tej choince, bo jednak 1 swieta w nowym mieszkaniu i z nasza niunia musza byc wyjatkowe tyle ze gdzie ja ja postawie:( nie ma tyle miejsca, na drugi rok bym ja postawila tam gdzie mala ma teraz lozeczko u nas w pokoju a tak..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej. u nas nocka spokojna ale wstalysmy o 7 i do 10 Hania nie spala gdzie po godzinie od obudzenia znowu zasypia. nie glowa boli moze i ją też. ide coś zjeść i na spacerek poki nie pada. trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa a może kupcie małą, żywą w doniczce żeby ładnie pachniało. Po świętach ją wyrzucicie a w przyszłym robu będziecie myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce sztuczna kupic to bedzie juz na lata wiadomo ze zywe sa piekne ale długo nie postoja zalezy jeszcze jaki rodzaj bo u nas w domu zawsze była sosna i stała długo tylko to drezewo naturalne i sie zsycha o rozsycha i nam sie kilka razy przewrółciła w srodku nocy i sie bobki i swiatełka potłukły i problem był z nia wiecznie bi ciezko było ja prosto ustawic ale smiechu co niemiara ale sztuczne choinki teraz sa tez bardzo piekne prawie jak zywe tylko nie pachna:) my tez pierwsze swieta w nowym mieszkaniu i musimy kupic wszystko swiatełka ozdoby itp ale wiadomo ze tp bedzie juz na lata:) dziewczyny ogladacie na wspolnej???to porwanie ignasia koszmar nie wyobrazam sobie zeby mojego dziecka mogłoby nie byc 3 tyg w domu i zemy nie wiedziała z jkim i gdzie jest chyba bym umarła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a nie bedzie sie za bardzo "kruszyc"?. wiesz co ja mam naprawde 2 duze choinki za oknem, moze z tego zrobic jakis ladny stroik? poobcinam te galazki ktore nachodza mi na okno kupie jakies ladne male bombki, ozdoby i zrobie cos z tego? tyle ze ja nie mam takich zdolnosci i nie umialabym chyba zrobic ladnego stroika z tego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa co ty taka nieekologiczna:)do wyrzucania choinek zywych namawiasz:):):) żartuje oczywiscie ale jak w doniczce to po swietach mozna ja komus dac zeby sobie wysadził jak ma podwórko a moja znajoma na balkonie choduje taka specjalna karłowatą czy jak sie tam nazywa bo za bardzo na ogrodnictwie sie nie znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris ja czasem ogladam ale teraz jakos nie mam czasu. co do bombek i roznych pierdolek to widzialam ze w piwnicy sa jakies po wlascicielu wiec moze cosik ladnego bym wybrala z tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja tylko na chwilkę, noc minęła nam w miarę dobrze, ale teraz jest masakra. Emila dusi się tym kaszlem, męczy się niesamowicie. Dostała już 3 dawki antybiotyku chyba powinna być chociaż minimalna poprawa? Weszłam na galerię i co widzę? Same cukiereczki, tylko schrupać:-) śliczne maluszki, po mamusiach:-), wrzuciłam też parę fotek. Odezwę się później papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo leneczkowa bo w mieszkaniach jest ciepło no ale coz czasem trzeba bo swieta tylko raz w roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U na s choinka malutka sztuczna,bo na Świeta jedziemy do polski,ale u rodziców i teściów zawsze zywa.Może jestem nieekologiczna,ale bez tego nie wyobrażam sobie Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak juz poruszamy temat swiat to co dobrego gotujecie na swieta:)??ja wigilli nie robie bo jedziemy do rodziców ale tak to robie 2-3sałatki bo bardzo lubimy z mezem a ciasto zawsze miałam od znajomych z cukiernii ale w tym roku napewno upieke sernik i makowiec bo mój maz uwielbia no a z takich dań na ciepło to nie wiem moze bigosik i krokiety z mieskiem:)nie mam jeszcze wizji co do jedzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle napisałyście że nie wiem któa to sie pytała kto jest w wózku na zdjęciu w galerii, otóż mojej kolezanki córka natalia ;) my na swita mamy sztuczną choinke, trzeba bedzie przeszukac piwnice gdzie to ona jest a co do żarcia na świeta ja robie bigos, sałatke jarzynową, upieke jakąś karkówe i rybke w pomidorach a może murzynka jak mi sie bedzie chciało? łukasz leży i piska, wczoraj zrobił tak ogromną kupe że ja bym sie takiej nie powstydziła, po prostu dwie pełne pieluchy!!!! aha, mój nie chce jeść kleiku ryżowego, wypluwa i koniec, może zaczne mu na noc 1 łyżeczke do mleka dawać tak jak wy, też mam ten smok z awenta z 3 dziurkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamonatalki ja zamawiam ten lek przez kogos kto go sprowadza wysylam ci przykladowy link bo znalazlam ich kila ale wszystkie tej samej osoby http://kolobrzeg4u.pl/baby-orajel-2w1-zel-na-dzien-i-na-noc/#email-form a co do tej kuli to mam taka jest zeczywiscie fajna dla dzieci ale rodzica daje w kosc....strasznie halasuje tymi dzwiekami i jak sie kreci....no ale czego sie nie robi dla dzieci...... ale szczeze mowiac bardzo fajne sa te grajace zabawki co sie na lozeczko przypina...milam kiedys taka fajna farme ze zwierzatkami i piotrus byl zachwycony strasznie dlugo sie nia bawil bo kula to go dopiero zainteresowala jak zaczol chpodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona ja sie pytałam:)mały własnie wciagnął 210ml mleczka a ja zaraz szykuje sie do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jery jest tyle zabawek dla dzieci że człowiek chyba od nadmiaru głupieje :-) Ten telefonik też jest ffajny. Lenka też się wyrywa do wszystkich telefonów w zasięgu ręki i pilotów. My mamy sztuczną choinkę. Kupiłam jeszcze jak Adi był mały. Wolałam sztuczną bo jak Adi zaczynał raczkować to my mieliśmy choinkę jeszcze ubraną bo późno u nas jest kolęda i bałam się tych igiełek roznoszonych wszędzie po domu i że mały chwyci taką i krzywdę sobie zrobi. Ale wiadomo że żywe mają ten swój urok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patusiowa mój bratanek też ma urodziny ale w 2gi dzień świąt i też trzeba 2 prezenty naszykować, przecież nie może być poszkodowany. ale jeden damy na wigilię a drugi dopiero w drugi dzień świąt, musi poczekać, nie ma że boli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas nocka spokojna, szkoda tylko ze znowu pada :( juz mam dosc siedzenia w domu. ja tez juz sie zastanawiam nad prezentem dla Małej ale tyle tego jest na allegro ze ciezko cos wybrac. Narazie najbardziej podoba mi sie ta kula o której pisałyście :) u nas choinka zawsze jest żywa bo taka lubie najbardziej. Ciekawe jak to bedzie jak Natalka bedzie juz chodzic bo w tamtym roku to kupilam taka choinke ze strasznie sie z niej sypało od poczatku (chyba była za wczesnie wycieta). Moze wtedy kupimy sztuczna chociaz zywa ma swoj urok :) My na swieta jedziemy do moich rodziców. Juz nie moge sie doczekac bo nie bylam w domu od wrzesnia (mam do nich ponad 500 km) no i w tamtym roku na swieta nie bylismy u nich no bo poczatek ciazy i lekarz odradzal mi taka daleka podroz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam My dopiero wrócilismy do domu po rehabilitacji . Było całkiem niezle ale nie ma porównania w tym jak chodzilismy prywatnie ( tamta kobieta o wiele lepsza) A po dzisiejszym dniu kupuje dla Kamilka taka wielka piłke i sama bede z nim ćw i przed kapiela masowała bo to wcale nie takie trudne . do patusiowa Wiesz u nas to samo jestst .Kamil siedzi a pózniej pochyla sie do przodu do swoich stóp . do mamanatalki .A zapalasz swiatło jak sie wybudzimała?? Leneczkowa mama ja tez sie cieszylam jak pierwszy raz Kamil przełożyl .A teraz to on cuda wyczynia .MA misia na lóżeczku , to w łóżeczku tak sie kreci i noga w niego kopie ze zrzuca sobie godołóżeczka i sie przytula:) Co chwila to jakieś inne pomysły mu wpadaja do główki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po spacerku. Mżawka lekka była ale co tam. Mniej byłam mokra od tego, niż jak jakiś bałwan przejeżdżał koło mnie i mnie całą ochlapał ;/ My choinke mamy sztuczną. Ale zawsze robiliśmy w dwóch kolorach. Teraz będzie meeega kolorowa ;D I jak się uda to na pierwszy lub drugi dzień świąt też do rodzinki pojedziemy. I znowu o basen zahaczymy. U mnie od wieczora ma śnieg zacząć padać ;(, więc nagotowałam garnuszek rosołku :D mniam mniam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja szukam na święta jakiegoś przebranka mikołaja albo aniołka dla Haneczki:D hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaq w nocy nigdy nie zapalam światła,mamy tylko taką słabą lampkę solną,któradaje mało światła.Troszkę się właśnie zdrzemnełam,korzystając,że mała śpi.rochę lepiej.Pogoda nie nastraja do dobrego humoru,cały dzień pada na przemian,albo deszcz,albo śnieg z deszczem.Jestesmy uziemione.Dobrze,że wczoraj zrobiłam zakupy.W zasadzie sklep mamy na dole pod blokie,ale nie da się wjechać z wózkiem,bo sa wysokie schody. razie konieczności biore mała pod pachę i ide,ale spocę się przy tym okropnie.Jak będzie siedzieć to wsadzę ją do koszyka i będzie łatwiej.Co dobrego macie dzisiaj na obiad?? ja zrobiłam zupę ogórkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×