Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

leneczkowa ale niech jest jeden admin, badz nim ty bo ty zalozylas forum:) ja juz tam nic nie grzebie wiecej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak tam dziewczyny mamy prywatne? Hania śpi jak narazie. M. zatrzymał się w kfc ;( ale bym wciągnęła takie skrzydło z kurczaka ;P zadowalam się teraz biszkoptami hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mamy tylko ja nie wiem jak zalozyc jakis watek, i jak tam pisac;) leneczkowa ty wiesz? ja poki co zmykam, M. chcialby dojsc w koncu do kompa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam na górze jest dodaj nowy temat to może nasz boss musi założyć. Ja tez nie wiem za bardzo bo to pierwsze forum na którym pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem jak najbardziej za prywatnym i za tym zeby natali do galerii przyjąć:)kurcze fajnie bedzie jak bedziemy mogły sobie tak luźniej porozmawiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laureczka21
podczytuje was drogie mamusie od jakiegos czasu. Sama jestem mama Laury ur. 21.05.2010. Nie mialam odwagi wczesniej sie odezwac bo forum juz trwalo jakis czas, wy juz sie znalyscie wiec nie chcialam przeszkadzac, ale jak myslicie o prywatnym forum to troszke sie wystraszylam w koncu wasze wpisy to moja codzienna obowiazkowa lektura :) i tak sobie pomyslalam ze bedzie mi tego brakowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania piszesz, że majle sa na galerii a ja weszłam na swoją pocztę i czkeam na majla ;P i już miałam tutaj zażalenie złożyć, że nic nie dostałam. Ale gdy znowu przeczytałam Twoją wypowiedz to już wszystko się wyjaśniło ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie my wykąpane, nakremowane, Emi już lula ja czekam na małża:-) Też jestem za prywatnym forum, i za przyjęciem Natali do galerii.Wydaję mi się że już do nas nikt nie dołączy, bo jesteśmy fajną zgraną grupą i nowe osoby zazwyczaj szukają topiców, gdzie dziewczyny piszą ze sobą krótko aby się łatwo wbić. A tak poza tym to u nas coraz lepiej, Emilka czuję się dobrze, już prawie nie kaszle, w sobotę ostatnie zastrzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny założyłam sobie konto na nowym forum teraz któraś już nie wiem czy leneczkowa czy patusiowa musi zaakceptować:)więc skłądam podanie o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby:)he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj laureczka :) Ja ide się wyszałerować póki mała śpi, jakaś herbatkę zaparzę i przybywam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide wykąpać Lenkę bo mamy trochę opóźnienia dzisiaj i spowrotem wracam do Was bo ważne rzeczy się u nas dzieją ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, za opóźnienia :) ale Lenkę usypiałam. Widzę , ze mój zastepca podziałał :) hihihi Zaraz spróbuję to wszytsko rozpracować, a jka nie to wezwę M. on tez informatyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyślijcie mi na meila jak to się wszystko tam robi bo jak już wcześniej wspomniałąm jestem zielona z informatyką itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patusiowa dzięki:) witaj laureczko:) tylko nie wiem jak się posty dodaje... aniu musisz sie zalogowac swoim loginem z kafe i hasło musisz swoje wymyslec i konto bedziesz miec aktywne jak patusiowa cie zaakceptuje:) dziewczyny nie wiem jak wy ale wydaje mi sie ze mozemy jeszcze nowe mamusie przyjąć zawsze jak którejs sie odwidzi z nami pisać choć mam nadzieje ze tak nie bedzie to chyba admin moze usunąc czy zablokowac takie konto... laureczka my tu wszystkie mamy chętnie przyjmujemy tylko oczekujemy zeby się odzywały a jak znikają to żeby w miare mozliwosci uprzedził...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laureczka21
rozumiem ze boicie sie przyjmowac nowe mamuski, ja mam wystarczajaco duzo czasu zeby pisac, ale to jest wasze forum i macie juz do siebie tyle zaufania ze naprawde zrozumiem jesli mnie nie przyjmiecie, ale nie bede ukrywac ze naprawde bede za Wami tesknic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, to może zróbmy przejściowy tydzień . Będziemy pisać na obu forach, ale może głównie na kafe :) Zobaczymy , może ktoś się przyłączy. Ja jak przeczytałam, ze tamte dziewczyny przechodzą na prywatne forum, to chciałam do nich dołączyć, ale widziałam, ze juz innym dziewczynom odmawiały. Więc może dajmy innym szansę, narazie na kafe. Zaraz na galerię wyślę maila, jak wejść na to forum i co zrobić, żeby sie zarejestrować. Może nie piszmy nic o namiarach na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem dziewczyny, u mnie juz troche lepiej, wszystko załatwone ale pogrzeb niestety dopiero 4 stycznia bo mają tyle pogrzebów. heheh widze że mój kurczaczek w sosie czosnkowym bedzie rządził na sylwka - i dobrze! łukasz dzisiaj zaczął wydawać dziwne dzwieki z gardłą, najpierw myślałam że coś mu tam wpadło ale nie, dziewnie i śmiesznie to brzmi co do prywatnego forum to jak chcecie, ale puki co to witamy nową koleżankę - opowiedz coś o sobie, poród, o dziecku i w ogóle dostałam dziś krzesełko od koleżanki, troche podniszczona tapicerka ale jest solidne, tak że się strasznie ciesze uzależnienie od kafe to cięzki nałóg :p tęczowa!!!!! pamietaj!!!! baby górą a chłopy do garów!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale byki robie, masakra! zielona - do szkoły z powrotem.... ja jutro nic nie robie - juz to zapowiedziałam mojemu, przyjdzie do nas tylko kuzyn nawet talerzy nie rozłoże na stole, niech się dziad nauczy że przygotowywanie żarcia w kuchni to nie bułka z masłem!!!!!! prawda??? poprzyjcie mnie tu szybko :p co do prywatnego forum to mi potem dacie instrukcje co, jak gdzie, za ile, i czemu tak drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa ja szczerze mowiac nie wiem czy to dobry pomysl... to tylko tydzien a my piszemy ze soba juz szmat czasu.. no ale niech wiekszosc zdecyduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×