Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

Cześć dziewczyny, ja dzisiaj podrzuciłam tacie Lenkę i byłam na zakupach. Na wyprzedażach nic na nią nie kupiłąm , więc nie jestem zadowolona z siebie :) Za to opowiem Wam co zrobił mój tata: mama kazała mu zakupy zrobić i najpierw kupił śmietanę 12-stkę kremową, miałą być do kremu do ciasta i przecież pisaqło , że jest kremowa a ,że nie kremówka to nie jego wina :) Potem miał kupić ser biały a że ja jechałam na zakupy więc powiedział , zebym ja kupiła , że ma być do torta- więc zgłupiałam , zadzwoniłam do mamy po co ser biały do torta- okazało się, że do nadzienia do zawijanych szynek w galarecie:) Na koniec przyszłam do nich i chciał się pochwalić jakie pyszne słoiczki Lence kupił- jagnięcinę i cielęcinkę szkoda ,że z kluskami po 8 miesiącu :) Jak to zobaczyłam to kupiłam w sklepie podobne po 5 i kazałam mu podmienić, żeby mama się nie wściekła :) A te zabrałam do domu i postoją 3 miesiące. Ale liczą się dobre chęci ...prawda ? ;) Wiecie przez to, ze mnie nie było na święta w domu, to wogóle nie czuję , że święta były i rok się kończy . A to przecież najpiękniejszy rok a właściwie pół roku mojego życia :) Ciekawe jaki będzie następny? Może być jeszcze pięknbiejszy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane nie bylo mnie troche bo ostatnio u nas troche zamieszanie- swieta były do bani bo mąż wyjechał w 1 swieto rano i wrócił po 3 dniach, wiec świeta spedzilismy u moich rodziców. Dobrze ze chociaz wigilie zaliczylismy wspolną. Wczoraj szczepienie - maluchy dostały 2 zastrzyki bo na zoltaczke były szczepione i mały ma 39 goroczki.....no i do tego marudzenia cd a zebów nie widac:( o sylwestrze to nawet nie mysle chyba połoze sie jak zwykle i bede spac..... postaram sie wpasc wieczorkiem i doczytac co tam u was, mam nadzieje ze wszyscy zdrowi :) całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jutro zrobię zakupy, bo M. wiadomo gdzie, więc nie mam jak dzisiaj pojechać. ZAraz upiekę jakieś ciasteczka i grzańca mu później zrobię bo biedny na lotnisku coś składa i zamarza :( Nie wiecie czy w jysku są jakieś promocje? Bo potrzebuje jakiś duży koszyk wiklinowy do dużego pokoju na zabawki małej bo zabić się o nie można. Patusiowa zrobiłam wczoraj tak jak mówiłaś i postałam z małą w oknie z 20 minut. Oczywiście ją ubrałam w kombinezon a sama w sweterku stałam ( wiem mądrość ode mnei bije wręcz:P ) no i w nocy się tak nie budziłą, bo wyciągnęłam jej spoko glutków. No i ja od rana posmarkana a mała już takiego katarku nie ma. Dzisiaj też postałyśmy przy balkonie bo -10 u nas i zaopatrzyłam się w bluzę M. i znalazłam w kieszeniu papierki po dwóch snicersach hehe ;P łakomczuch mały ;p Tęczowa jak samopoczucie dzsiaj? lepiej troszkę już? Wiesz, że nei można w nowy rok wchodzić w złym humorze;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do forum- to ja byłam przeciwniczką prywatnego , ale teraz jest za. I rozumię dlaczego tamte dziewczyny tak zrobiły. Znamy sie już na tyle, zeby czasem napisać coś bardziej prywatnego, a w sumie niewiadomo kto to przeczyta. A co do swieżej krwi , to wszystkie dziewczyny które zaczynają z nami pisać kończą po tygodniu. Także jeśli jeszcze jakieś mamusie nas podczytują to przyłączajcie się do nas , bo nie będziecie miały co czytać ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my nareszcie w domu. Spowrotem jechaliśmy znowu ponad 9 godzin z czego Natalka spała 4. Myślalam ze w samochodzie to pośpi ale ona miała inne plany :) także trochę się umęczyliśmy. Dzisiaj musiałam trochę ogarnąć w domu i poprać i dopiero teraz mam chwile bo mala spi ale zaraz bedzie się budzić pewnie. Natalka u moich rodziców była bardzo grzeczna, cały czas zadowolona, ładnie spała i wogóle jakoś tak jej tam pasowało. na Sylwestra siedzimy w domu i też się zastanawiam co tu zrobić do jedzenia. W sumie to nic mi sie nie chce bo pokłóciliśmy się z M i nawet się do siebie nie odzywamy od wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie też jestem za prywatnym forum bo pisze się ogólnie i nieraz chciałabym coś się wyżalić czy w szczegółach coś opowiedzieć a boję się bo wiecie? nie wiadomo ile osób nas podczytuje i czy to nie znajomi a my nawet nie wiemy o tym. No i są jeszcze tacy idioci jak ta Amanda sranda czy jak jej tam która pewnie leczy swoje kompleksy plując na innych i bluzgając. Na naszym forum to i tak spokojnie jest bo to dopiero jeden prymityw się zdarzyła ale kiedyś weszłam na forum Aniołkowych mam - tzn kobiet które straciły dzieci i starają się kolejne. Rozmawiały o swoich rozterkach, bólu i nadziejach...wiecie ile pomarańczowych tam wchodziło i mieszało ich z błotem..? dla mnie jest to nie do pomyślenia...szkoda mi było strasznie tych dziewczyn, też miały się przenieść na prywatne ale nie wiem czy przeszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa no jasne ze checi sie licza;) ja dzis malej kupilam pare sloiczkow z mieskiem, bedzie wcinac:) iza trzymaj sie kochana🌼 jestes silna babka, dasz rade:* katka no rzeczywiscie madre to nie bylo:P ale dobrze ze malej juz lepiej, ja zawsze jak mala ma katar wychodze z nia na spacery nawet w mroz, chyba ze dochodzi kaszelek to wtedy jak jestem u lekarza to zawsze pytam czy mozna wychodzic i zawsze moja pani dr wrecz zaleca wychodzenie wlasnie z takich powodow jak ostatnio napisalam:) co do forum, ja jestem jak najbardziej za prywatnym, czasem chialabym wam napisac wiele rzeczy o ktorych nie chcialabym zeby ktos wiedzial ale nie ma jak bo moze ktos nas podczytywac i pozniej to wykorzystac. takze moze nad tym pomyslimy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Natali fajnie że już jesteś:-) Co się u nas ostatnio dzieje że same kłopoty z M.??? A wogóle Natali ma namiary na galerię? :-)moim zdaniem należy jej się bo już dość długo jest z nami:-) Chyba że nie chce bo się wogóle nie upomina ;-) ;-) ;-)........bo chyba nie przeoczyłam niczego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna byla kiedys akcja z jednym tematem kiedys, nie bede wdawac sie w szczegoly bo to nieodpowiednie miejsce, ale dziewczyna prawie zniszczyla pewnej kobitce zycie, wiec ja teraz bardzo uwazam na to co pisze, nie podaje imion, ani miejscowosci, staram sie tez nie podawac jakis szczegolow ktore ktos moze wykorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh jeszcze nie mam namiarów na galerie, narazie cierpliwie czekam, chociaz juz jestem ciekawa waszych skarbów i was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie kiedys juz byla o tym mowa ale jakos nam sie to zatarlo i chyba nie dalysmy jej namiarow, a ja jestem jak najbardziej za:) co u was kobitki sie dzieje z M? u nas odpukac(tfu tffu:D) teraz jest nadzwyczaj dobrze,mimo pewnych problemow dogadujemy sie i jakos nie klocimy.. Pati dzisiaj pol dnia powtarzala mama mamamam i tak dalej:Pciekawe kiedy powie to swiadomie?:) pewnie za jakies 3 miesiace dopiero:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym prywatnym forum to dobry pomysł bo ja tez sie bardzo pilnuje co pisze zwlaszcza ze jestem z nieduzej miejscowosci i czasami sie zastanawiam czy nikt znajomy tu nie trafi, bo wtedy moglby sie domyslic ze to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas czasami zdarzaja sie takie ciche dni ale zawsze przechodzi bo nie potrafimy tak za dlugo. Nie bede wdawac sie w szczególy bo to jednak tak jakos dziwnie na takim ogolnodostepnym forum ale poszlo o powrot do domu bo ja chcialam zostac u rodziców do sylwestra bo przeciez i tak nigdzie nie idziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie najgorzej z tym jak sie mieszka w małej miejscowosci lub na wsi...bo ludzie sie znaja i czasem łatwo skojarzyc kto pisze. dlatego tez skasowałam stopke z imionami dzieci i datami urodzin... Leneczowa ale sie uśmiałam :-) Twój tato to musi być fajny gość ;-) hmmm cos Niebowa znowu sie nie odzywa nie? Iza trzymaj sie kochana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania czytasz w moich myślach :) Dziewczyny zgadzacie się? Natalii podaj na wszelaki wypadek :) namiary do siebie , bo myślę ,że dziewczyny będą łaskawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do leneckowa mama to jest stronka osób na którym one pisały : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4273149&start=22530 a wmomencie gdzie któraś z nich zaproponowała przejscie na prywatne to zaczeły odzwyac sie jakies nowe dziewcyzny i one tam dalej pisza bo te które były od poczatku nie przyjeły nowych osób . a na pryvatnym naprawde jest fajnie , bo wiesz ze nikt ze znajomych jaj z Ciebie nie robi zawsze mozna pod kogos sie podszyć .... a widzisz mowilam o prywatnym:P:P:P one z dnia nadzien przeszły na priv a paóznije jak stare osoby przychodizły to poznije na maila podawały dane i już:):) do Natali27 a ja mam wrazenie ze pewna osoba tez tu jest i podczytuje dlatego zwazam na to co pisze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem za prywatnym forum. No i faktycznie Natali trzeba dać namiary na galeryje :D Patusiowa ja właśnie nie wychodziłam z małą ze względu na kaszelek. Jakoś od 3 dni nie kaszlę także stoimi w oknie a jutro na zakupy pojedziemy w końcu :D Bosh już nie pamiętam kiedy byłam na dworzu :P M. kupił nowego laptopa dla Hanuli :D W sensie taki mały, żeby przyczepić go na zagłówku w samochodzie i będziemy bajki oglądały :D Także mój zamulony przez niepotrzbne programy idzie w odstawkę i w końcu normlanie będe pisać a nie przez pół godziny piszę 5 zdań ;P Aha i wczoraj Hania wypiła 100ml herbatki melisy z jabłkiem. Dzisiaj już też 50 wypiła. Daje jej po zabawie to spragniona ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na tamtym forum moj dzidzius jest najstarszy :P:P :):) heheha lipcówkom forum założyła dziewczyna właśńie z czerwcówek :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa to chyba juz jest prywatne bo tylko jak sie ktos zaloguje to bedzie mogl nasz watek odwiedzac? nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale myslałam, ze da się tak zrobić, że nawet jak ktoś dowie się jaką mamy stronę to oprócz tego, że sie zarejestruje, to jeszcze będzie musiał jakieś hasło podać. Bo narazie to wystarczy znać nazwę forum i się zarejestrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M mi tu podpowiada ze chyba jest taka mozliwosc zeby np ograniczyc liczbe osob ktore moga sie zarejestrowac. czyli jak jest nas np 20 to tyle ustawic., ale nie wiem czy tak rzeczywiscie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zrobilam:) zalogowalam sie na admina i przestawilam jedno ustawienie i sprobowalam sie zarejestrowac z innego konta i wyskoczylo to: Twoje konto zostało utworzone. To forum jednak wymaga aktywacji kont przez administratora. Został już do niego wysłany e-mail powiadamiający o utworzeniu nowego konta i wkrótce zostanie ono aktywowane. czyli teraz ty leneczkowa musisz mi to potwierdzic i dopiero wtedy moge wejsc na to forum:) o to chodzilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×