Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

tylko nie rozumiem jednego... tyle razy pisalysmy zeby czytajace mamusie sie odezwaly ze chetnie je przyjmiemy i na pewno znajdziemy wspolny jezyk, wtedy nikt sie nie odzywal. a teraz nagle jak mamy zakladac prywatne forum... no nie wiem. moze i jestem nieufna ale po tej akcji co byla na kafe w ogole ciezko bylo mi zaczac znowu tu pisac, nabrac zaufania.. a teraz jak juz jestesmy zgrane i sobie ufamy to znow ktos nowy.. co innego ktos nowy na kafe a co innego na pryw forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laureczka21
sam poród wspominam calkiem dobrze. Byl dla mnie wybawieniem bo strasznie znosilam ciaze. W 8 miesiacu ciazy dostalam zapalenia nerek takze bol porodowy przy tym to pan pikus :) mala urodzila sie 3 tygodnie przed terminem, ale na szczescie wszystko bylo w porzadku. Po porodzie dopadl mnie lekki baby bluess, mala wymagala ciaglej uwagi i nagle okazalo sie ze zostalam z tym wszystkim sama. Ale nie ma co wracac do przeszlosci juz jest dobrze :) mamy dwa ząbki no i zaczelo sie raczkowanie takze w spokoju kawki wypic nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinka te dziewczyny moga sie zawsze odezwac bo topik bedzie trwal, ale one juz z nami pisaly tez jakis czas wiec mysle ze to co innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa mnie też to trochę wkurza, jak mamy przyjąć nowe osoby na prywatne forum, skoro nic o nich nie wiemy, bo się nigdy nie ujawniały, dopiero teraz się odzywają. Również witam nową mamusię, szkoda, że wcześniej z nami nie pisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laureczka21
sama zaluje ze sie wczesniej nie odezwalam ale coz madry zawsze po szkodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja mysle ze po to zakladamy pryw forum zeby pisac o WSZYSTKIM, mamy do siebie na tyle zaufania ze mozemy pisac nawet o osobistych rzeczach, a jak na forum znajda sie znowu nowe osoby to tego nie bedzie. znowu bedziemy sie zastanawiac czy mozemy napisac to czy tamto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laureczka21
mam 22 lata narazie jestem na wychowawczym i studiuje zaocznie. Nie mam szans na szybki powrot do pracy bo niestety nie mam z kim malej zostawic a do zlobka nie dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa podpisuję się pod Twoimi słowami. Też jestem dość nieufna, ale to chyba dobra cecha jeśli chodzi o internet. Laureczka, a jak Twoja córeczka znosi ząbkowanie? Jak sobie sama radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa zobaczymy co będzie, narazie popiszmy tu jeszcze troszkę ,ok? Wiesz co, próbowałam wrzucić zdjęcia na nasze forum i nie mogę :( spróbuj cos wkleić . Tęczowa a Ty napisz coś , bo Ci do dupy nakopię. Ja rozumię , ze mozesz mieć doła , wkurzać sie na swojego faceta, ale my też mamy swoje uczucia. A ja osobiście czuję sie zraniona... bo nic nie piszesz, a może byłam przez ten czas w potrzebie :( np potrzebowałam linka do Bednarka , bo mi zaginął :) Ty zołzo pomyśl tez o nas :) masz dzisiaj cos napisać, bo Cię znajdę w tej Wielkopolsce i zobaczysz, wyslę tam swoich ludzi i nakopią !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laureczka21
moze faktycznie nie bede robic zamieszania zalozcie prywatne moze gdzies jeszcze wirtualnie sie spotkamy:) lece uspic malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa mozemy popisac ale jak mowilam ja jestem sceptycznie nastawiona do tego niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laureczka21
mala zle znosi zabkowanie najgorzej bylo w nocy przed pokazaniem sie pierwszej jedyneczki. Nie chciala nawet pic z butelki tak ja dziaselka bolaly ale juz jest lepiej. Smarowalam dentinoxem, z zalecen lekarza na noc dawalam malej czopek homeopatyczny viburcol i naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa ja próbowałam stworzyć avatar ale żadnego zdjęcia się wkleić nie dało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka zdjecia w bikini poprosimy:D tu M. mi podpowiada ze najlepiej nago:D swintuch jeden no, po lbie zaraz dostanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za namiary na galerie :) juz zajrzałam ale zanim wszystko przejrze to trochę minie czasu. witam nową koleżankę :) muszę lecieć do Natalki jeśli wcześniej zaśnie to zaloguje się na nowym forum i przejrze galerie a jak nie to jutro nadrobie. Aha i wstawie jakies zdjecia ale nie wiem czy dzisiaj dam rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laureczka to gratuluje ząbków. A co do forum pewnie nas rozumiesz, że jeśli CIebie nie znamy a wejdziesz z nami na priv to my i tak nie będziemy pisały tak jak chcemy zakładając prywatne forum. No nie wiem nie wiem...na pewno nie jesteś jakiś hakierem ani nic ale sama wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laureczka21
rozumiem i teraz zaluje ze wogole sie odezwalam zrobilam niepotrzebne zamieszanie ale to nic wy piszcie na priva a ja moze znajde jakies forum gdzie mnie zechca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Patusiowa tylko tak porządnie w ten kapucynek go tam walnij ;P hehe ale to już poźna godzina to mu wybaczamy co nie ;P A miałyśmy zieloną poprzeć w dniu bez garów i faceta w kuchni ;D Także 3x TAK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
phi ;P to teraz ma zagryske na noc ;p Laureczka nie to, że Cię nie chcemy. Bo pewnie dziewczyny potwierdzą, że bardzo chętnie z Tobą porozmawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech mi ktoś wyśle namiary na galeryje bo nie chce mi się isć do drugiego kompa( kocyk + ciepła herbatka) a niby pamiętam hasło i login ale nie chce się zalogowac ;( markiszk3pe@o2.pl z góry fenks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laureczka21
chcialam sie wam tylko dziewczyny spytac czy macie taki sam problem co ja, kiedys mala przesypiala mi cale nocki a teraz budzi sie co godzine no i trzeba sie z nia polozyc i najlepiej trzymac za raczke:) teraz tata trzyma bo wlasnie sie obudzila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×