Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

Gość laureczka21
jak przestalam karmic piersia wyprobowalam diete dukana i faktycznie zrzucilam ale nie wytrwalam do konca za bardzo kocham majonez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laureczka ja też kocham majonez ale dunkan chyba się głownie na białku opiera a ja mam problemy z nerkami i nie mogę wysokobiałkowych diet stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laureczka21
wyniszczajaca ale skuteczna szkoda ze brakuje mi wytrwalosci jesli chodzi o diete oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laureczka21
na forum cisza mamusie przeniosly sie na priva :) ja Wam wszystkim zycze wszystkiego dobrego w Nowym Roku przede wszystkim zdrowka dla maluszkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzależniona przed snem tez muszę zerknąć na kafe :) W sumie to przecież nadal możemy pisać na obu, tylko tu bardziej anonimowo :) Laureczka namów inne dziewczyny żeby się ujawniły i możecie dalej pisać i ciągnąć topik a przecież my będziemy do Was zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ale mnie zaskoczyłyście ;) jestem jak najbardziej za! Zrobiłam już swoje tylko niech mnie "góra" zaakceptuje ;) Witam nową mamusię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa nie daje już rady...;-) musimy coś zdecydować bo nie mam tyle czasu żeby na trzech się udzielać :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laureczka21
i tak jestem z siebie dumna ze chociaz sprobowalam :) ja ktora tak bardzo nie lubi wirtualnego swiata nawet nk nie mam a to juz grzech w XXI wieku, tylko Was mamusie podczytywalam. Trafilam tu przez przypadek a tak mnie zauroczylyscie ze nie moglam zasnac bez przeczytania co u was sie wydarzylo ciekawego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajne te prywatne forum. Podoba mi się. Tęczowa spodoba Ci się . Masz jeszcze 80 min,. żeby się doezwać, jak nie to kopa w dupcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laureczka to czemu nie pisałaś!!! ???? ach nakopac tylko! ;-) My tu dalej bedziemy pisiu pisiu także nie martw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laureczka21
anna mam nadzieje ze sie jeszcze napiszemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja gwiazda nadal nie śpi, zarejestrowałam się i czekam na akceptację :) dzieciaczki super ale jeszcze wszystkich nie zobaczyłam. Jutro dodam swoje zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laureczka ja przytyłam 13 kg i nic mi juz nie zostało ale i tak bym chciała jakieś 4-5 kg zrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjjj a jest tu ktoś kto chce przybrać na wadze bo czuje się z deka osamotniona ..:-( ja przytyłam 18kg i śladu już dawno nie ma :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już miałam chętne dziewczyny ale obiecanki cacanki ;-) może z tobą się uda :-) nawet 5kg by mnie uszczęśliwiło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania chyba musisz założyć kolejny wątek "jak przytyc" ;) wiem ze przytyc jest czasami bardzo trudno bo mam kuzynke która tez jest bardzo szczupła a je za dwoje albo i troje :) laureczka moje ciało tez juz jakies nie takie i dlatego chce jeszcze cos zrzucic. Mam termin do wakacji zeby sie jakos na plazy pokazac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×