Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

Ja też nie miałam dużego brzucha,wkońcu mała była kruszynką,ale poczatek ciąży nie był fajny.miałam straszne mdłości,co prawda nie wymiotowałam,ale schudłam 2,5 kilo.Pózniej było juz o.k.Pod koniec bardzo spuchłam,zebrały mi się wody w organizmie,ale do końca pracowałam i dzieki temu dużo nie przytyłam.Dziewczyny,a może dodajmy do galerii nasze zdjęcia z brzuszkami,co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski:* nie pisałam tyle czasu bo mam zepsutego laptopa;( ale już mam innego. Mój mały juz sobie deserki podjada. a jak lezy to sie podnosi a jak złapie sie koca to prawie siedzi:) poprosiłabym jeszcze raz o hasło i login na pocztę bo mi sie usunęło wszystko:( wrzucę zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy bardzo za życzonka:D Ja na początku ciąży schudłam 3 kg. Ale chyba do do 14 tygodnia zwracałam jak dziki kot. Jadłam tylko biszkopty. CO do brzucha to ja byłam płaska jak deska, więc jak zaczął się zaokrąglać to dla mnie był już ogromny. Pod koniec ciąży był duży i też bardziej do przodu mnie wypchnęło. I na początku to mogłam wiecznie spać. Spałam całą noc, jechałam na chwile na zajęcia, kładłam się znowu spać, obiad, spać itd. Zaraz wyszukam foteczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was Kochane:)mielismy dziś gości na obiedzie i cały dzien bieganina nie dawno poszli więc troszkę ogarnęłam i popędziłam do Was:)mąż i Michałek już lulają michałek wiadomo jego pora na a mężuś się troszkę wstawił:)ja nie piłam wczesniej ale teraz postanowiłam sobie w waszym towarzystwie zimne piwko strzelić:)a co:) leneczkowa ja tez zadnych tabletek z hormonami na zachamowanie nie brałam łykałam tylko szałwie w takim preparacie antilactin jest stuprocentowow ziłowy i bezpieczny zamiast tego można pić szałwie ale ja jej nie lubie ,no ale brałam te tabletki scigałam tylko troszkę jak mi ból dokuczał i mniej piłam i przez pierwszą noc tylko mnie bolały i twarde była a na drugi dzien było już ok nie bołały i były mięciutkie ale pokarm miałam jeszcze przez ok tydzien ale maleńko:) teczowa ciesze się ze sałatka smakowała:) dziekuje Wam wszystki jeszcze raz gorąco za zyczenia dla Michałka:) meisje szczesliwej podróży noi najwazniejsze zeby Emilka dobrze ją zniosła:) zielona ja też czułam się troche jak wielorybica ale tylko ze względów mioch gabarytów no bo tak to sie dobrze czułam ,do 8 miesiąca pracowałam w przed dzien jeżdziła autem i robiłąm zakupy mężowi zeby głodny nie był jak mnie nie bedzie:)choć wcale nie wiedziałąm za na drugi dzien urodze bo termin miała za 11 dni:)a na początku to miałam mdłości przez pierwsze 3 miesiące i to nie rano ale cały czas:)zachcianek jakiś wiekszych nie tylko potrafiłam wstać w srodku nocy i jesc bo mnie głud budził.Do tego byłam bardzo płaczliwa:)byle co mnie z równowagi wyprowadzało i na jakąś sprawe co teraz bym machnęła rękę albo poprostu sobie przeklnęłą to wtedy ryczałam jak bóbr:)no cóż hormony grały. katka ziom buziaki dla Hanulki:) Qualut fajnie ze jestes myslałyśmy o Tobie :)gratuluje zdjęcia brzusia w gazecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zdjęcia super:)wrzuciłąm swoje jedno z brzusiem takie znalazłam trochę mało reprezentacyjne ale jest .Mam do Was pytanko na jednym zdjeciu mam jasniejsze wloski na drugim ciemniejsze powiedzcie w których lepiej:)te jasniejsze są bardzo zblizone do mojego naturalnego ale w ciemniejszych się czauje lepiej wiem ze wy powiecie szczserze w których lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się Smiałam,że to faktycznie My jestesmy w ciązy,bo ja totalnie nie miałam zachcianek,ale Mąz,nie pytajcie.Ten to miał smaki,w połowie ciąży porównywalismy brzuchy,kto ma większy hi hi.Teraz siedzimy i popijamy zimne piwko.Mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris mnie sie podobają jasniejsze ,wygladasz mlodziej,ale mysle,że ważniejsze w ktorych ty sie lepiej czujesz.Ja wracam do blondu,powoli ,bo nie chce obciążać włosów po ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powaznie poznałas mnie? ciesze sie:) chyba nie wytrzymam do jutra ale musze leciec po gazetke jutro:) szkoda ze w internecie nie mozna zobaczyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris moim zdaniem lepiej w ciemniejszych;) tez wrzucilam zdjecie z brzuszkiem, to chyba ok 5 miesiac. teraz rozgladam sie za spacerowka, bo chcemy po chrzcinach malej kupic jakas spacerowke lekka, ale rozkladana na plasko, z przekladana raczka, skretnymi kolami itp;) widze ze ceny wahaja sie od 300do 500zl, trzeba bedzie cosik wybrac:) bo ta spacerowka ktora dostalismy jest jakas taka ciasna i nie rozklada sie tak fajnie. w niej najwyzej bede wozci mala jak juz bedziemy korzystac z wozka sporadycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no poznałam pamietałam twoje imię i miejscowość noi buźka też się zgadzała bo nam zdjecie na galerię wrzuciłaś:)Gratulacje dla naszej gwiazdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patusiowa ja mam cały zestaw tzn wózek 3w1 TAKO JUMPER spaceróweczka jest fajna:)fajne i nie drogie są spacerówki BABYDESIGN znajoma ma i bardzo sobie chwali patusiowa, mamonatalki brzuszki super widać ze dużo nie przytyłyście a ja masakra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zdjęcie jest zrobione 4 dni przed porodem,przytyłam 12,5 kg ,cóż z tego skoro tak trudno to zrzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris no co ty ja mialam 22 kg na plusie:D nie mam chyba zdjecia jako takiego z "wyzszej " ciazy. jakos nie lubilam sie wtedy fotografowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamonatalki ja przytyłam 18 z czego 10 jeszcze mi wisi ze tak powiem i co cięzko zrzucic bo ja lubie sobie pojeść :)a mój brzusio jest z końca 8miesiąca.a ta twoja natalcia to malenka była jak się urodziła mój Michaś był też mały 2780 a brzuch miałam dość spory bo miałam dużo wód jak mi odeszły to leciały i leciały...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris ja mam tez tako ale jakis taki ciezki, masywny i nawet spacerowka w nim jest ciezka jak cholera:O dlatego za ok 2 miesiace chce mala przezucic do zwyklej spacerowki ale musi spelniac moje wymagania, a tamten ktory dostalismy nie jest taki jak ja chce. mam juz pare wozeczkow upatrzonych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamanatalki - Natalka - 5.05 - 2620/49 - SN - 7100/65 - Munchen - B meisje8 - Emilka - 15.05 - 3250/50 - SN - 6900/63 - Preston - B Anna19810 - Lena - 25.05 - 3570/55 - SN - 7600/65 -Dolnośląskie -B aaaaaq - Kamil - 02.06 - 3960/62 - CC - 9800/80 - ????????? - B beti beti541 - Blanka - 13.06 - 2440/51 - SN - 6500/60 - Olsztyn - P KatkaZiom - Hania - 21.06 - 3700/57 - SN -8500/71 - Złocieniec - P Balbinnkaa - Emilia - 29.06 - 2950/54 - SN - 7500/69 - Lubuskie - B izka wlkp - Igor - 29.06 - 2600/49 - CC - 8000/ ?? - WLKP - B izka wlkp - Klaudia -29.06 - 2660/52 - CC - 8100/ ?? - WLKP - B niebowa mamuśka - Miłosz - 01.07 - 4390/57 - CC - 6600/66 - Włocławek - P Porzeczkowa0107 - Kacper 01.07 - 3650/56 - SN - 6470/67 Dolny Śląsk - B Patusiowa- Patrycja 1.07 -3050/54 - SN - 6680/60- Opolskie - B zielona - Łukasz - 05.07 - 2980/53 - SN - 6700/69 - GW/lubuskie - B Jagodka85 - Filip - 09.07 - 2640/50 - SN - 7550/60 - Poznań - B tęczowa1718 - Marysia - 17.07 - 3370/55 - SN - 5500/62 - wlkp - M QalutQqaQ - Oliwier - 18.07 - 3640/58 - SN - 6100/62 - Kalisz\wlkp - P doris19 - Michał - 20.07 - 2780/53 - SN - 6000/62 - Radomsko/Łódzkie - B Leneczkowa - Lena - 28.07 - 3300/56 - SN - 6000/61,5 - Śląskie - M Natali27 - Natalia - 28.07 - 3100/52 - SN - 4900/57 - M aktualizacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris,maleńka była 2620g ,za to teraz rośnie za dwóch.moja mama jak przyjechała do mnie 3 tyg.po porodzie to się bała wziąść ja na ręce.Myśle,że teraz nie widać,że sie urodziła 3,5 tyg.wczesniej.moze tylko przez to troszkę wolnie idzie jej z siadaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee to tylko ja wrzuciłam zdjecie bez brzucha :( patusiowa a Ty wcale duzego brzuszka nie miałaś :) Violak zdjecia sa rewelacyjne ,Takie hmmmmmmmmmmmmm słodkie:) doris śliczne zdjecia . a ja nie mam wogóle takiego typu zdjec .Mam tylko na msc przed porodem ( bo bylam na chrzcinach u siostry:P) A o jakim nicku mama ma Łukaszka ? A ja ogladam Taniec z gwiazdami mam nadzieje ze Edzia nie wygra wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamonatalki ja teraz noszę miseczkeD ale bardzo bym chciała miec tak duże B albo małe C w zupełności by mi wystarczyło:) patusiowa fakt ze te wózki tako są zajebiście ciężki ale są stabilne i dosyć solidnie zrobione ze spacerówki jeszcze nie korzystałam zle z gondoli jestem bardzo zadowolona jeden minus własnie waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris ja mam wózek TAKO DRIFTER alle teraz kupujemy taką zwykłą spacerówkę parasolkę, bo jak jade z małą do miasta i żeby ie dzwigać tego dużego to taką mała spacerówkę sobie bede brała:) Mamanatalki ja teraz mam rozmiar H ;P jak Hania zresztą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaq mama łukasza to zielona gęś ja nie oglądam juz tanca ale też mam nadzieje ze edzia nie wygra bo jej bardzo nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tęczowa dawaj wkońcu swoje zdjęcia chyba jesteś jedyna której nie znamy tak wizualnie:)coś się ociągasz Kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×