Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

Dziewczynki ja tylko zajrzałam co u nas i gdzie sie w końcu przenosimy ;) Leneczkowa kup małej Nasivin Soft 0,01% na katar + woda morska i częste odciąganie kataru żeby się flegma nie osadzała + oklepuj plecki. O maści rozgrzewającej dla takich maluszków nic nie wiem. Możesz też podać małej np. Juvit C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa- pulmex baby to jest rozgrzewająca masc od 6 mies, olejek olbas do inhalacji i woda morska do noska ja tego uzywam :) napiszcie jaka jest decyzja gdzie sie logowac kochane to zaczne sie z tym meczyc bo jak znam siebie to troche mi zasu zajmie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) leneczkowa przykro mi że Lenulka tak się męczy biedna mam nadziję że to nic poważnego i szybko jej przejdzie a co do leków to mi pediatra dała wapno dla dzieci i euphorbium takie krople homeopatyczne na katar noi ten lek uodparniający na receptę ISOPRINOSINE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak jak pisała porzeczkowa oklepuj plecki od przodu i od tylu- mi jekarka kazała od przodu w pozycji siedzącej a plecki jak dzidzia lekko pochylona główką w dół. Ja oklepuje codziennie , podobno zapobiegawczo tez sie powinno. a na kaszel Pulneo ja uzywam ale nie wiem czy to nie jest na recepte. Jak mały miał kaszel zawsze mu pomagało dawałam to 3 dni. trzymaj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iZA myślisz , ze tą maścią Lenkce mogę piersiaka i plecki posmarować - 28 grydnia miała 5 miesięcy? Patusiowa Ty też czymś smarowałaś, to ta sama maść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak chce wejsc na nowe forum to mi wyskakuje ze muszę podać jakieś hasło działu może mi je któraś przesłać ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa- zalogowałam sie chyba:) teraz czekam na potwierdzenie od ciebie kochana ja pierwszy raz smarowałam małego jak miał 5 mies. babeczka w aptece powiedziała zemoge tylko zeby 1 raz posmarowac na małej powiecrzchni - są tam silnie rozgrzewające olejki i moga byc jakis uczulenia- u nas nic nie wyszło wiec posmarowałam klatke i plecki ale nie smaruj za duzo 1 raz. mnie sie wydaje ze to na przeziebienie jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris- ja zalogowałam sie tam gdzie leneczkowa podała linka na naszej poczcie ,nie musiałam nic takiego wpisywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa może musisz mnie zaakceptować ja już sama nie wiem.... nie mogę się drugi raz zalogować no bo już jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa- weszłam i nie moge przeczytac tego co juz napisałyscie:( albo jestem taka ciemna albo cos jest nie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak jak ja izka albo takie ciemne z nas babki albo coś jeste nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa- jak bedziesz miec chwile to napisz nam hasło działu bo takie cos tam trzeba chya wpisac. Doris udało ci sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa ja dawałam Natalce na katar Nasivin Soft i podawałam też Cebion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki dziewczyny ja juz sie zaraz zaloguje i zdjecie wrzuce :) tylko musze zostac zaakceptowana przez administratora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalogowałam się na nowym forum ale też wyskakuje mi jakieś hasło działu no i nie wiem jak się wylogować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez wyskoczyło hasło działu . Kurde to jest tak zaszyfrowane ze nikt nas nie przeczyta hahahahahahah Tam jak dziewcyzna jedna zakłądała to o tyle było prosciej ze ona sama wszytskich aktywowała a my tylko poczte podałysmy hihihi .;p;p;p Ale dobra troche cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja na sekunde,wieczorem poodpisuje...zaraz jade męza odwieźć bo wyjeżdzą w delegacje i tak jak wam mówiłam może przyjedzie w piątek może dopiero za 2 tyg. a w sumnie bedzie tak wyjeżdzał do maja mam doła na maksa jak bedzie bardzo źle to później nawet nie bede wam smęcić fuck sama z dwójka dzieci do maja!! aha ;eneczkowa ja bym spróbowała z tym Pulmexem ale najpierw na mały odcinek skórki, dobra jest też maść majerankowa pod nosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaq wszystkiego najlepszego dla Kamilka🌻:) no to całe szczęscie ze wam też to hasło do wpisania wyskakuje bo myślałam że tylko mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris pamietałaś:):) Dziekujemy:**:*:*:*:**: Moj KAmilek dziś kończy 7 msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke. aaaq usciskaj Kamilka ode mnie:) wsyztskiego najlepszego dla niego:) leneczkowa to byla masc pulmex baby tak jak iza napisala ja smarowalam nia mala jak miala jakies 3-4 miesiace, ale malutko i ostroznie. plecki piersiatka i stopki- tak mi zalecila ostatnio pani dr jak mala byla przeziebiona. do tego nasivin soft, masc majerankowa, na kaszel suchy stodal, na kaszel mokry mucosolvan do godziny 17,dawka mala ok1,5- 2 ml bo to dla dzieci powyzej roczku, i do tego pyrosal syrop. lece zaraz robic babeczki;) wlasnie schowalam choinke bo za malo miejsca mam z nia, a nie bede czekac az ksiadz bedzie chodzil po koledzie bo to dopiero za 3 tygodnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja już się pogubiłam z tym przenoszeniem na inne forum, dlaczego powstało nowe prywatne forum? Emi marudna jak niewiem nie mogę jej zostawić nawet na chwilę, bo płacze. Doris jaką dietę stosujesz? Uściski dla Kamilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAmilek dziekuje wszytskim ciociom :*:*:* Balbinka powstało bo tamto jest o wiele fajniejsze tzn przejrzyste i zdjecia bedzie mozna wrzucac pod wpisem , oodzielny dziął bedzie na doris przepisy i innych mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×