Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

Gość Aaaaq
Aaaaq najlepszego dla Kamilka, przede wszystkim zdrówka i owocnej rehabilitacji :) Dziewczyny, chyba wiem czemu pojawiało się hasło :) a było takie jak na galerię tylko bez cyferek. Spróbujcie teraz się zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEneczkowa a co sie dzieje??????? Z maleńka problem??? Ja mam chwile bo Kamil sie bawi to poustawiam wszytsko , szukam fotki zeby pod nickiem coś wrzucić No i dobrze by było zeby wszyscy sie tam przeniesli i juz tylko tam pisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaq wszystkiego najlepszego dla Kamilka :) kupilismy dzisja bramke dla malej, jestesmy w polowie montowania bo zabraklo pradu w wiertarce :) na razie kupilismy jednaza kilka dni bede jeszcze 2 musiala kupic 1 do kuchi 1 jedna na dol przy schodach ide teraz poczytac co na privie napisalyscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaq przeziębiona jest :( oczka czerwone, nosek , katarek jest i kaszelek się zaczyna.No ogólnie to marudna jest i częściej śpi :( Chyba jutro czeka nas wizyta u pediatry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odsysam jej nosek sopelkiem i wysmarowałam tym pulmoxem, klepie po pleckach a i jeszcze maścią majerankową smaruje pod noskiem. a dziewczyny tymi sopelkami/ fridami to często w nosku grzebałyście , bo na instrukcji pisze , ze 2 razy dziennie. Ale chyba można częściej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa czosnek jedz , kanapke z mieskiem zrób i czosnek , wiem ze fuj ale to naturalny antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej zle doczytałam .Myślałam ze ty chora jestes. Leneczkowa nie chce straszyć ale jak katar sie pojawia jedz do lekarza,jutro .Bo katar pada od razu na płucka .:(:( Mozesz rbic jeszcze inhalacje z soli fizjologicznjej ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobohit
Drodzy Rodzice, Chrzestni, Rodzeństwo, Ciocie, Wujkowie, ... Serdecznie zapraszam Was do sklepu: http://bobohit.na.allegro.pl Znajdziecie tam bajeczne ubranka, przebojowe wdzianka, czyli wszystko co najlepsze dla Waszych pociech. Super ciuszki na maluszki tylko od polskich producentów w WYJĄTKOWO ATRAKCYJNYCH CENACH. Wyłącznie nowy towar, m.in.: wyprawki dla niemowlaczków, bielizna (BODY, ŚPIOSZKI, PAJACE, KAFTANIKI, itp.), koszulki, rajstopki, skarpetki, obuwie i wiele innych słodkich i modnych ciuszków w rozmiarach od 56 do 104 (0+ do 3 lat). Łącznie blisko 100 rodzajów ubranek! Serdecznie zapraszam. Naprawdę będą Państwo bardzo mile zaskoczeni! bobohit.na.allegro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa trzymaj się dzielnie. :) ja też niedawno przedziłam przeziębienie, ale do lekarza nie poszłam. Temperaturkę raz zbiłam panadolem dla dzieci i więcej gorączki nie było. Także dobrze będzie, byle małej nigdzie nie przewiało i niech się grzeje w domku. jutro już będzie lepiej ;) My po zakupikach. kupiliśmy w jysku taki zestaw na taras i dla małej dużo ciuszków w auchan. Blizuzeczki po 5 zł a spdenki i sunkieneczki za 10. Takze zakupy udane :) Mała spała w aucie do 19 także jeszcze z nami siedzi. ZAraz wskakuje na priva zobaczyć co tam się dzieje i co postanowiłyście w końcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ;( ehsss...marny mój los ;( hehe to ja uciekam w takim razie spać, jutro mam nadzieję, że pogadamy na tamtym forum ;D Miłej nocki dla Was i dzieciaczków ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka to zakupy faktycznie udane :-) ja musze się też wybrać bo małej już się kurczą spodenki i bluzeczki heh dopiero po ubraniach widać jak młoda rośnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, nie wiem gdzie pisac wiec napisze wszedzie. lenka bez zmian, na 12 idziemy do lekarza, zobaczymy co powie. strasznie mnie wkurza ten kaszel, ile ona sie nacierpi zeby to wszystko odksztusic :( masakra. mogłoby to wszystko na mnie przejsc. katka aktywowałam Cie wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, laski wlazałm na naszą pocztę i się połapać tam nie mogę kompletnie... Leneczkowa napisz mi na maila please gdzie wy macie to priv forum lece bo mloda jojczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dzisiaj dopiero był pogrzeb no i rodzinka sie zjechała wiec czasu nie było popisać i pogadać jeszcze zaraz odwiedzi nas rodzinka z Ełku i wiecie jak to jest łukasz zdrowiutki, zaczął sie przewracać z brzucha na plecy, a teraz leży i tak głośno gada że wszyscy sie z niego śmieją w ogóle mówią że jest strasznie podobny do mojego brata (hmmm) jutro nadrobie zaległości i dowiem sie w końcu co z tym naszym nowym forum bo jeszcze tam nie wchodziłam, ba! nawet nie wiem na jakiej to srtonie! to do jutra i udanego wieczoru życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×