Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

Leneczkowa wystarczy wykupić kartę wędkarską na jeden dzień i można łowić,nie jest to tanie kosztuje ok.20zł za dzień,ale bez tego nie warto,bo często jezdzi straż wodna, kontroluje i wlepia wysokie mandaty. Zapraszam Cię nad Przemszę,można też tu popływać na kajakach,moje starsze dziecko uwielbia pływać w rzece,także u nas nie jest najgorzej,znacznie gorzej jest dalej,tam bym nie ryzykowała kąpieli. Laureczka witam myślalam,że już zrezygnowałaś,cieszę się,że jesteś") Dzisiaj nie miałam za dużo czasu, mój młody jedzie jutro na obóz narciarski i musiałam go spakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj umieram dostałam okres i jeszcze tak boleśnie nigdy nie przeżywałam:( po dzisiejszym dniu stwierdziłam, że mam małego aniołka w domu, zlitowała się nad mamą i spałyśmy po południu 3 godziny a teraz bawi się z tatą zuzinki mama ja mam nadzieję, że będziemy sobie pisały tylko trochę nas mało może odezwą się jakieś mamy na dłuższą chwilę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laureczka ja mialam ten sam problem, moja Emilka dzisiaj wlasnie konczy 8 miesiecy i tez caly czas jadla w nocy, ale wpadlam na pomysl tydzien temu zeby ja czesciej karmic tzn. co 3 godziny a nie co 4 i teraz dostaje 6 posilkow miedzy 6 a 23 i przestala jesc w nocy :) tfu tfu obym nie zapeszyla.... zawsze tak mam ze jak sie czyms pochwale to zaraz sie odmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meisje ja też już tego próbowałam u nas niestety nie zadziałało i tak sie budziła myśle że u mojego dziecka to kwestia przyzwyczajenia, ostatnio jak byłam na szczepieniu pielęgniarka powiedziała mi jak ona odzwyczajała nocnego jedzenia swojego synka, i tak np. na 180 ml wody dawała 2 miarki mleka i po jakimś czasie mały nie jadł w nocy bo mu taka mieszanka nie smakowała więc stwierdził że nie ma sensu się budzić:) ja może i bym tego spróbowała ale nie wiem czy to zdrowe dla nerek tak małego dziecka?jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura dzisiaj bardzo ładnie spała obudziła się tylko raz na mleczko o 3, uczy się spać na brzuszku i to chyba jest jej ulubiona pozycja:) leneczkowa ja też nie będę eksperymentować, tylko naprawdę boje się o Laure o jej wagę bo nie mieści się w centylach a nie je dużo nawet mniej niż wskazują schematy. Mam dosyć tych uwag ze strony rodziny, że napewno ją przekarmiam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja juz nie wiem jak ci pomoc, moze sprobuj tej metody ze co noc bedziesz jej podawala o 1 miarke mleka mniej, moze akuratg to sie sprawdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laureczka a może olej rodzinę i daj się dziecku w normalnym tempie rozwijać. Jak zacznie biegać to wszytsko zrzuci. Ania na privie pisała , ze Adi też był kluska a teraz chudziuteńki. Także spokojnie, bez nerw .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pisze bo nie mam z kim na forum pustki... byliśmy u naszego pediatry bo nie chciałam radzić się kogoś wolałam wachowej porady... waga Laury jest niepokojąca więc idziemy do endokrynologa, powiedziałam lekarzowi ile dostaje codziennie i to są normalne porcje według jego oceny więc albo coś jest nie tak albo tak juz po prostu będzie miała... leneczkowa ja właśnie chcę żeby moje dziecko normalnie się rozwijało nie obchodzą mnie opinie innych ani jej wygląd tylko zdrowie, a taka waga niestety źle wpływa na jej krążenie jest za dużym obciążeniem... mam nadzieję, że jakoś wszystko się poukłada bo nie zniosłabym jej choroby...pozdrowienia dla wszystkich mamusiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laureczka, będzie dobrze. Napewno nic Małej nie jest. Napisz koniecznie co lekarz powiedział ! A robiłyście już badanie krwi, czy nie. Bo może tak być, ze pójdziesz do endokrynologa a on Cię odeśle na badanie krwi i hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laureczka może mała ma poprostu taką tendencję i zgubi to jak zacznie chodzić. Ale zawsze warto zrobić badania. Napewno nie zaszkodzi a będziesz spokojniejsza. Dziewczyny piszcie piszcie. A może jakieś mamy czytają i jeszcze się nie ujawniły. Zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Adi ma 6 miesięcy i budzi się w nocy co 3 godziny na jedzonko dodam, że od niedawna karmię mm. Czy nie za dużo zjada w ciągu nocy? Chciałabym go od tego odzwyczaić tylko nie wiem jak to zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, ja zaczęąłm podawać kaszki i Lenka sama zaczęła się budzić raz w nocy. Ja uważam , ze nic na siłę. Dziecko samo w końcu przestanie się budzić w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam leneczkowa jeszcze nie robiłam zadnych badań ta endokrynolog nam zleci a idziemy w przyszłym tygodniu, na forum cichutko gdzie się podziała zuzinki mama? dostałam fajną książkę od koleżanki więc na szczęście mam co czytac a w zasadzaie już jest przeczytana tak mnie wciągnęła, opowiada historie młodych matek w bardzo zabawny i lekki sposób choć wzruszeń też nie brakuje polecam wszystkim na długie zimowe wieczory "Małe trzęsienie ziemi" Jennifer Weiner. Chciałam wysłać kartki dla Babci i Dziadka od Laury, ale tak strasznie u mnie pada, że póki co nie wychodzę z domku. Pora zrobic sobie kawkę, a dziewczyny jak macie jakieś fajne książki do polecenia to piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Laureczka ja polecam wszytskie części Zmierzchu, Sinead Moriarty Emma pragnie dziecka- ja płakałam ze śmiechu jak ją czytałam i jest jeszcze druga część tej książki, no i Elizabeth Kostova Łabędz i Złodzieje i tej samej autorki Historyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję leneczkowa:) zamawiam i biore się za lekturę może na początek Kostova myślę, że to w moim stylu. Laura juz opanowała sztukę raczkowania tak że jest wszędzie, dom zabezpieczony i ja już trochę spokojniejsza:) Przestało padać więc szykuje się i uciekam na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, ja już nie wyrabiam. Mała obudziła się o 4 i płakała non stop do 6. Nie była głodna, bo jadła o 3, gorączki też nie miała bruszek też miękki i "luźny" Niewiem co się dzieje z marudzi, nic jej nie pasi, na rękach ryk na macie ryk w bujaczku to samo. Ząbkowanie na razie staneło na 4 ząbkach, wię to też nie jest powodem marudzenia. Co do książki polecam "Modlitwę Żaby" autor - Anthony de Mello.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinka ja też miałam tak z małą u nas powodem było spanie na brzuszku, juz teraz nauczyła się przez sen przewracać i jest spokój. Ja wierzę tez w te skoki rozwojowe bo zanim Laura nauczy się czegoś nowego właśnie tak się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny widzę że forum hula hula:-) i ,,stare" forumowiczki zaglądają :-) ja ostatnio mam etap na ksiązki opisane na prawdziwych wydarzeniach a dokładniej Affryka , Afganistan itp :-) Ostatnio czytałam ,,Burkę Miłości" o Hiszpance która wyszła za Afgańczyka. Bardzo fajna. Już kiedyś pisałąm tu o ksiązkach Waries Dirie. Jak ktoś lubi troche zycia w książce to polecam Musze zapisać sobie wasze propozycje:-) Laureczka a Ty dalej taki nocny marek??:-) bo ja z przymusu Młodej-tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna ja dalej po nocy buszuje:) a rano nieprzytomna ale co zrobic w nocy nie chce spać za to dzień najchętniej cały bym przespała jestem zawiedziona że na forum takie pustki już myślałam, że się coś ruszy, ale trudno trzeba książki zakupić bo co ja biedna w te długie nocki pocznę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :-) próbuje uśpić małą...zdrzemneła sie po kąpieli a teraz buszuje, nosiłam ją trochę bo myślałam że padnie ale nic a 9 kg nosić nie dam rady wiec teraz ją bujam w leżaczku ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mi się wkońcu udało uśpić małą i mam chwilę żeby napisać. Ja tu zaglądam codziennie ale nie zawsze mam czas bo ta moja gwiazda to tylko na rączkach by siedziała. Kurcze kiedy ja ją tego nauczyłam to nie wiem masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj tez trochę z małą powalczyłam żeby zasnęła. Tym razem się nie dałam i zasnęła sama. Raczkowała w łóżeczku kręciła się chyba z godzinę, ale w końcu zasnęła. Na szczęście obyło się bez płaczu myślę, że z każdym dniem będzie coraz lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, chyba wszystkie mamusie u dziedków siedzą ;) Zuzinko pragnę Cię poinformować, ze w Plazie w Sosnowcu są super wyprzedaże dla dzieci w Cubusie . Body, legginsy po 9 zł, sukienkę aksamitną kupiłąm przecenioną z 80 na 19,9, biały sweterek z 60 na 19,9 zł. Lepiej niż w H&M bo większy wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×