Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

Madzia mały n arzie jest tylko nemec,he,he.Paszport musi miec,zeby w razie podrózy miec dokument. Natalka tez na razie ma tylko niemeickie pbywatelstwo.bedziemy wszystko załatwiac na miejscu.Beda miec na pewno obywayelstwo podwójne. Anetka ma racje-trzeba cos pomyslec,bo na razie to do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M składa mebelki dalej heheh nawet paneli nie mamy założonych w pokoiku a meble już będą poskładane:-))) Katka nic nie piszesz o porzeczkach!!!! ;-) ;-);-) U nas pada więc mam alibii..nie mam jak zerwać heheh Mi tu tez nieswojo pisać. Za luźno miałyśmy tam a tu znowu trza się kontrolować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala wrocila ze spaceru z dziadkiem, zjadla troche pomaranczy bo sobie zazyczyla bo ja salatke z owocow jadlam, zagryzla chlebem z serem i ogorkiem i znowu pomarancza wcina:D zaraz idziemy sie kapac i do spania, chyba jakas burza u nas bedzie bo sie zanosi ale to dobrze bo kurde juz nie ma czym oddychac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris - ja ciągle mam nadzieje ze forumowisko ruszy bo czuje sie b. nieswojo mania znowu jakies cyrki odstawia, siedzialam z nia specjalnie pol godziny zeby M szedl na silownie a on zalegl na kanapie w duzym pokoju ale sie wkurzylam!! grrr.. Iza - a od czego zalezy wasz przyjazd? Ania - my na pewno zostaniemy na obiedzie bo raczej wyjedziemy poznym popoludniem - w koncu mamu 80km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mnie to wkurza, nie wpisałam hasła i g...wno, wszytsko ksasowało :( Katka dam Ci jeszcze dziś znać dokładnie z posiłkami. M się ucieszył że to jednak inny Wieleń to może deskę sobie weźmie- dzieci będą miały na czym pływać :) Tęczowa Ty nie szlej i przyjedzcie wcześniej, bo do 18.30 mogę nie wytrzymać ;) Jak nie Ty to chociaż Ty Karola się postaraj, bo dziewczyny mało pijące są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaa i tamto dalej nie działa ;( Aniu już nic nie pisze o porzeczkach :D Madzia spoko loko nawet jak jutro jej wyśle z rana te posiłki to nic się nie stanie:) To jak wszystkie bedziecie koło wieczorka to my też tak jakoś mniej więcej przybędziemy;) ze mnie Madzia pożytku alkoholowego i tak nie będzie miała hehe ;P Iza napisała, że będą tylko na sobotę bez noclegów :( Viola fajnie tak jak dzieciaczki będa miały dwa obywatelstwa :) a Ty pewnie już na walizkach siedzisz co? a to z Twoją Mamą już wracacie czy ona jakoś wcześniej sama? Nie zapomnijcie o nianiach, gdyby faceci się zbuntowali i nie chcieli z nimi w pokojach siedzieć tylko też się integrować;P W ogóle jak my mogłyśmy wcześniej tak długo pisać na tym forum? masakra jakoś tu się dziwanie pisze. Marta a tak bdw to w końcu jakaś z koleżanek z tego pokoju 256 się do Ciebie tutaj odezwała? odnalazła się jakaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja fajny film z lopezka ogladam. no juz prawie na walizkach.musze jakies kartony kombinować i cichy powoli pakowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola ja to bym już dawno była spakowana i chodziła w jednych ciuchach z tej radości chyba heheh :D ja idę robić coś z tymi czerwonymi kuleczkami których nazwy nie mogę napisać;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie, czy macie tu tabelkę z narodzinami? ja rodzę w lipcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja jzu bym dawno pakowała,ale mój szogun by te kartony w strzepy rozniósł,he,he.Zreszta nie mam gdzie tego trzymac.musze jeszcze poczekac.na razie bierzemy sie za odswierzanie mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola moja dopiero będzie miała 28 lipca i Marysia jeszcze przed urodzinami... a rodzić to może będę w lipcu ale dopiero za rok :) fressio powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka komoda i regali odhaczony na liście:-D jeszcze jutro druga partia i mebelki skręcone heheh ale mi się humor poprawił bo przeniosłam do szafy (która mamy w jadalni) sukienki małej i koszule małego i w naszej już sie troche luz zrobił. Jutro jeszcze przeniosę małej ciuszki do tej dziś złożonej komody (która stoi w salonie) i w naszej komodzie bedzie luz. Wtedy przeniosę naszą bieliznę która jest w komodzie w jadalni (ale tej jadalnianej komodzie) do komody w sypialni i zacznie to mieć w końcu ręce i nogi. A tej która to zakumała składam szczere gratulacje hehe Viola te mieszkanie w Niemczech wynajmowaliście tak?? a meble wszystkiie zabieracie?? Kasia jutro ja też sie biorę za te małe czerwone kuleczki wiec jak już sie zabiorę to wtedy bedziesz mogła pisać nazwę....:-D dam Ci znać:-D Madzia jesteś dobra!! piszesz o 350km jakby to były 35 km :-D zaprawiona w bojach podróżniczka jesteś No własnie Kobity nianie prosze wziąść:-D przyda się na bank:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka.wlkp
kurcze, czemu jestem na kolorowo? :) myslcie nad forum bo tu jakos dziwnie sie pisze :) My przybedziemy najprawdopodobniej w sobote rano i spedzimy z wami dzionek nie bede pisac o detalach ale M jest nie w formie( problemy rodzinne :( ) no i łóżeczek nie mamy do młodych a z nami nie chca spac no i Klaudia odstawia takie cyrki od 2 dni ze spaniem ze M smiał sie ze dzieciaki by miały weekend bezsenny z nami. Kasia- wiec jak da rade to nam poprosze zarezerwuj obiadek i kolacje w sobote jesli reszta bedzie zamawiac...... jesli dojedziemy to i tak bede sie mmmegaaa cieszyc ze zobacze wasze buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz szału dostanę z ta moja kuchnia!!!!!!!! 17 mln zdjęc do wyboru! kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu................... :) Leneczkowa no my moze bedziemy wczesniej jak M z pracy sie zerwie A jak Wam idzie ^^ ??? bo ja ten cykl spisuje na straty - za duzo w pracy siedziałam i sama juz nie wiem gdzie śpie i czy rano ny noc... Fajnie ze Iza choc na chwile dojedzie! Super i szacun mała! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia przepraszam-zapedziłam sie . Ania he,he to biegałas do tej pory z majtusiami po całym domu. Fajnie ,ze w koncu bedziesz miała wszystko na soim miejscu. Ja tez juz bym tak chciała-kurcze jeszcze troche. Na razie czeka mnie jeszcze wiekszy bajzel zanim bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka.wlkp
nastepne spotkanie przed porodem Madzi trzeba organizowac skoro rodzi w lipcu 2013 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - ja nie zakumałam ale juz 2 drinka pije przez te zdjęcia...wiec nie moge po prostu nie moge... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa ja tam w lipcu nie rodzę starczy tych raków w jednej rodzinie! ja na wiosnę chcę - gdzie ten M???????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka.wlkp
ciekawe kto u nas bedzie kirowcą :) heh chyba ze ja od rana bede drinkowac i do wieczora wytrzezwije :))))) Madzia- fajnie ze mala tak dobrze znosi podróż, moi te 140km to pewnie na raty pojadą ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przyjedzie bo ona o suchym pysku biedna nie wytrzyma btw - Lene jak my ześmy te 9 miesięcy + cyc wytrzymały bez drineczków? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka.wlkp
kirowcą ....chyba juz jestem pod wpływem Porzeczka cos pisała jak młody zniósł pobyt???tez juz jest zaprawiony w podrozach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole to uwazam ze trzeba juz myslec nad nastepnym spotkaniem - tak zeby mamanatalki, Doris i Patusiowa mogły być Aniaqqqqqq to tak daleko biedna ma do nas! moze wrzesień?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lene ja w nie nie wierzę :) Jak mój synuś gdzieś tam na mnie czeka to będzie i już taki jaki ma być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka.wlkp
Mamanatalki - kirde ale dziwnie po psudonimach....ja jak pomysle o remoncie w sierpniu too mam dreszcze, nie wiem jak ja wszystko spakuje ....M sie zastanawia czy nie zmienic terminu na przyszły rok....chyba mu sie malowac nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tu nic nie spisujcie na straty tylko bierzcie się do roboty albo bierzcie M obroty!!!!:-D Marta jeszcze nic nie wybrałaś?? współczuje:-/ i to fakt ...czasami im większy wybór tym gorzej marta ja piwko popijam więc mogę ,,niewyraźnie" już pisać;-) Viola latałam z wszystkim po całym mieszkaniu i wszędzie ciasno, dlatego teraz tak nam śpieszno żeby porobić bo mamy serdecznie dość tej ciasnoty. Niby mieszkanie duże ale mebli za mało na 4 osoby:-/ Iza super że dojedziesz:-) Karola Kacperek nie bedzie rodzynkiem bo bedzie Adi jeszcze:-D no i teraz Igorek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×