Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

Hej Ja też uziemiona bez forum. Dobrze że to nie jest usunięte to mamy jakiś punkt awaryjny do pogaduszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laseczki!Kurcze a ja myslałam,że cos sie stało z moim komputerem. zajrzałam z ciekaowści i jetseście.w takim razie życzę Wam wesołych świąt i mokrego dyngusa.Buziaczki dla dzieciaczków.Postaram sie odezwać jak dotre do polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s bylismy u lekarza i Natalka dostała tylko maść do smarowania.Lekarz powiedział ,że samo powinno puścic.Natalka znowu sie bardzo rozpłakała,normalnie chyba wyczuwa lekarza na odległość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też cały dzień próbuje się na kade dobić :( niech oni się tam sprężają z tą naprawą bo jakąś skargę napisze ;P Viola koniecznie się odezwij jak dojedziecie :D odpoczywaj sobie dużo :D ja ycd oglądam. Hania dzisiaj bez cyca zasnęła i to na spkojnie bez płakania. Dzisiaj cały dzień cyca nie dostała tylko rano do drzemki. Zobaczymy jak na wodę w nocy zareaguje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewcyzny tamto forum na którym jestem rózniez nie działa .Dziewcyzny od zmysłów odchodza , i beda pisały do administratoraa .JAk bede coś wiedziała to dam znać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusiowa jestem
ja jestem, na to cholerne forum nie da sie dostac;/ taki mam nick bo zapomnialam hasla;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No od rana jakieś prace modernizacyjne są;/ masakra normalnie...ciekawe ile im to zejdzie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusiowa jestem
mam nadzieje ze szybko bo to juz sie zniesc nie da, bo od kilku dni ledwie sie dostac mozna;/ mala mi juz spi, nawet jej nie kapalam bo przed 19 zaczela marudzic plakac wiec tylko dalam jej butle i zasnela, ale cos na zabki pokazywala wiec moze sie jakies klują znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania tez śpi. Ale w ciągu dnia w ogóle nie spała także szybko padła. a dzisiaj mała była pierwsz raz "sama" na dworzu;P Ja sprzątałam w ganku na dole a ona sobie biegała po podwórku i bawiła się zabawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczaki ciągle kafe nie działa;/ mam nadzieję, że chociaż jak zrobią to już normalnie będzie ciągle chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hahahah wracamy do korzeni na kafe ;) ja też jestem wściekła, ze nie mogę wejść na forum.Mam nadzieję, ze dziś już będzie śmigało. U nas ok. Lenka już śpi tylko 1 raz, usypia wcześniej o godzinkę więc wieczorem trochę wiecej czasu jest dla ssiebie. Ale Wam zazdroszczę pogody, też bym sobie z Lenką w ciągu dnia po ciepełku pospacerowała ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusiowa jestem
widzisz Madzia to jej na dobre wyszlo spanie 1 raz:) u nas pieknej pogody ciag dalszy wiec spacerujemy, teraz mala zasypia a ja sie musze wziac za obiad i sprzatanie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczaki dziewczyny ciekawe kiedy naprawią kafe;/ nawet ich główna strona nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo pomału się odnajdują zguby :D może faktycznie serwery im padły u nas też burze przed wczoraj były dwie megaaaaśnie wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja dzięki Kasi przypomniałam sobie o starym forum:-) a już myślałam że to mój komp. protestuje i nie chce na forum wejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze szybko naprawia;/ bo to jak bez reki:D dobrze ze mamy to forum w razie czego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem i ja! dla odmiany - na dyżurze. to 5 z serii w ciągu 10 dni ale ostatni i 2 tygodnie bez sprawdzalam prognozę pogody i na weekend ma byc nieźle - to nam się uda wypad :) Tylko dalej nie wiemy co z Iza i Porzeczkową. Caly czas nie moge wybrac wzorów do kuchni, a juz szukam lampy i dywanu do salonu :P Masakra! :) Idę z Manią w środę do teatru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta od soboty nie można wejść na forum i myślę, że dzisiaj też się do końca dnia nie uda. Marta uuu teatr :D fajnie fajnie ;D a na co idziecie? a Iza i Karola wpłaciły kasiorkę. Karola będzie na pewno i mam nadzieję, że Iza tak samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadz ze Izka wykupiła tego pena i bez obaw do nas dołaczy! Kasia a o ktorej wy bedziecie na miejscu?? Ja nie mogłam wejść od soboty rana na forumowisko cos im długo ta naprawa trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też od soboty nie mogłam wejść:( mam nadzieję, że Czyżewscy dadzą radę przyjechać :( a my bilans mamy w czwartek także w piątek po śniadaniu wyjedziemy bo mamy 4,5 godziny drogi w tym z 28764 przystanków na siusiu także i tak koło 14-15 będziemy. A gdyby kafe nie działało to napiszcie mi wszyscy tutaj czy na komórkę co z tymi posiłkami. bo to śniadanie i kolacja w sobotę już wliczyli, ale jak ktoś będzie chciał jednak 3 posiłki w sobotę to nie ma problemu. Także zastanówcie się czy coś w piątek też jecie i niedziele? czy może jakiegoś grilla zrobimy w piątek po prostu na kolację? bo ja tak do środy maksymalnie musze jej napisać co by wiedzieli ile mają szykować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×