Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

Gość izka.wlkp
Lene- ja robiłam te testy co miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęczowa ja od 21 już połowę fresco opitoliłam:) nie mamy przez 5 dni ciepłej wody i muszę się opić przed wejściem pod lodowaty prysznic ;) i obiecuję że zapłaciliśmy wszytskie rachunki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza super i jeden dzionek będzie. to jutro napiszę co kto bierze to zobaczysz jak będziesz chciała posiłki bo nie wiem czy śniadanie w sobotę Wam się opłaca skoro i tak pewnie zjecie coś w domu. lepiej wziąć obiad i normalnie kolacje i do domku ;) Ania dobrze, ze komody komodowe jadalniane, szafki szafkowowe sypialniane i regały regałowy przedpokojowe już poustwaiane i zamienione już do pełnienia właściwych funkcji :D no i czekam czekam na cynk tylko jak coś to ja przechodzę już na etap 2 na te większe kulki bordowe z drzewa drzewiastego ;P Leneczkowa to już możesz ciągnąć temat kafe to Ci się ekipa na lipiec nowa zbierze:P Tęczowa ( normlanie czuję się jakbym po nazwiskach do was pisała hehe ) ja Ci mówię daj na tapetę jakiś piękny wschód słońca co by Ci rano w oczy biło zimowymi porankami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka.wlkp
ha ha Lene- dobre....:) u mnie wreszcie wszyscy spia :) łącznie z M :) Ania- tez sie ciesze bardzo ...no i mam nadzieje ze nic sie juz nie wydarzy i bedziemy z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, chciałabym gdzieś M zabrać na weekend i szukam tanich lotów na naszą rocznicę i nic nie mogę znaleść :( kurcze a weekend w PL w Gołębiewskim na przykład kosztuje 1300 zł :( za to mam już weekend z przelotem za granicą, tylko nie wiem czy będę umiała wszytsko dograć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha jeszcze się nie spotkałyśmy pierwszy raz a Tęczowa myśli o następnym :-D dobra jesteś:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka.wlkp
Kasia- rano M musi oprzatnąć swoje zwierzeta :) ha ha ha no i pewnie 1,5 h pojedziemy wiec sniadanie zjemy w domu i załapiemy sie na obiadek :) ciekawe jak dziaciaki na siebie zareagują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sie jednak skłonię ku Shanghai :) Ania Twoja argumentacja do mnie przemówiła :) Katka a ten obraz ze słońcem sobie na płotno trzasnę bo go uwielbiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka.wlkp
Lene- na rocznice Pan T. dostanie weekend z nami.....osz co za prezent :) i nie pij wina tylko kombinuj forum nowe :) ty jestes oblatana w tych sprawach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęczowa a moze do Was przylecimy bilet tam i z powrotem w lipcu 390 zł :) i to dla 2 osób- nie opłaca się samochodem jechać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa dawaj do mnie z tą przyczepą na podjazd...taniej, tropikalne atrakcje jakoś załatwie ....i pisze się na to fresco :-D Gołebiewski przy naszym Borszynie to pikuś hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lene - to nie mozecie u nas tego drugiego począć na polskiej ziemi? naczytala sie o dobroczynnym wpływie zmiany klimatu :PPP A poważnie - kiedy macie rocznice?? Kurcze jak ja sie ciesze ze Was zobacze i jeszcze mogę pić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam :) Atrakcje zapewnione :P moge Wam nawet pianę w wannie zrobić i jakąś gromnicę zapalić w łazience czy co tam będziecie chcieli :P M bedzie serenady wył na tarasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka dużymi kulkami bordowymi z drzewa to Ty dostaniesz w czoło pierdoło:-D Ja ci dam drugie etapy!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka.wlkp
Kasia- a ile my bysmy mieli do doplacenia za nasz room? bo M mówi ze mam zamówic tak jak miało byc bo gdyby cos to bedziemy mieli gdzie sie schronic :) jakbyscie wy nas przygarnąc nie mogły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie!!!!!!!!!!!!!! mam Ci o tym od stu lat napisać! ta bluza jest biedna... Francja, Monako....Sosnowiec :P tak nisko upadła..... Zabierz ją please :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja nie mogę:) Porzeczkowej M mówi że Katka zdefraudowała 30 zł a Twój , ze nie będziecie mieli się gdzie schronić :) do mojego pokoju rodzice bliźniaków mają wstęp wzbraoniony!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta zostaw go w spokoju!!!! dzisiaj nie ma dni pładnych :) szkoda nasionek :) oczywiście że idę pod prysznic, ten zimny i jeszcze głowę umyję :) Izka bierz szczoteczki , my Twojego M przekonamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upiły się i z naszych mrocznych pseudo nic nie zostało :P Tak ja- Marta ona Magda w FBI to my byśmy daleko nie zaszły co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo kuźwa zdradziłam nas :) i co teraz będzie ? trzeba wyrobić nowe dowody, zmienić pracę, zabrać dzieci ze szkoły, i jechać na wakacje do Szwajcarii :) hihihi idę się kąpać, troszkę Fresco zostawię na jutro :) na pakowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×